Sol Reklam

Sarah Graley, Minecraft Novelini anlatıyor

S

Silinen üye 87069

Ziyaretçi
Oha! Dikkat et! Nooooo, bu Wither! *sayfa döner* Koş koş koş! Oh çok şükür, başardılar… bekle, daha fazlayaratık! Arghhh! *sayfa döner* Ha! Ha? Eeek! Evet! *Sayfaları çevirir* *Kütüphanedeki öfkeli kalabalığı göz ardı eder*

Beni boşver, ben sadece yeni Minecraft novelimizi okuyorum! Ayrıca şimdi kütüphaneden ömür boyu yasaklanacağım. Pekala, sanırım bu size her şeyi anlatmam için bir şans yaratıyor.

70737

İlk resmi Minecraft novelimiz, yüksek bağımlılık yaratan 80 sayfalık hikaye. Bu makaleyi yazmak oldukça şaşırtıcı. Yazar Sfé R Monster'ın ve illüstratör Sarah Graley'nin yetenekleri için şükranlarımızı sunuyoruz. Sarah ile bu Minecraft novelinin nasıl bir araya geldiği hakkında araştırmalar yaptım.

Mojang Tom: Nasıl bir sanatçı oldun ve nasıl Minecraft'a katıldın?

Sarah: Her zaman bir şeyler karalamaktan zevk almışımdır, yazmayı gerçekten çok seviyorum ve çizmeyi de, bu yüzden doğal olarak gerçekleşen çizgi romanlarla iç içe yaşamayı düşünüyorum! Dark Horse'dan (gerçek bir at değil, novelin yayıncıları) bana “Hey, bir Minecraft kitabı yapmak ister misin?” Diye soran bir e-posta aldım ve “Evet, yapıyorum. Ben isterdim!"

Mojang Tom:
Hayat bazen böyle güzelliklerle geldiğinde çok hoş oluyor.

Sarah: Evet! *gülüyor*

70738

Mojang Tom: Pekala, video oyunlarını sever misiniz?

Sarah: Video oyunlarını çok severim. Yani, çizgi romanlardan önce, çocukken video oyunları yapmak isterdim, bu yüzden video oyunları hakkında bir çizgi roman yazmak oldukça harika. Minecraft oynadım, genelde yaratıcı modda, bu yüzden çok şey öğrendim. Hayatta kalma modunu daha fazla oynamalıyım ama içinde ölmekte çok iyiyim.

Mojang Tom: Tarzınız çok ... yuvarlak. Minecraft’ın açıkça bir sürü blok(kare) olduğu için, tarzınızı okurlara ulaştırmak zor oldu mu?

Sarah: Oldukça zordu, ama bana “Karakterleri daha yuvarlak yapmanı istiyorlar” söylediler. *gülüyor*

70739

Mojang Tom: Oyunda gerçekten almak istediğin bir şey var mıydı?

Sarah: Creeperlar benim favorim, bu yüzden Creeper sayfasını görür görmez “Yaaaaasss!” Gibiydim -bundan çok, çok mutluydum.

Mojang Tom: Yazar ile nasıl tanıştınız?

Sarah: Senaryoyu aldım ve geçen hafta sonu Emerald City Comic Con ve TCAF'da [Toronto Comic Arts Festivali] Sfé R Monster ile tanıştık.

Mojang Tom: Beraber bir kitap yaptığınızdan beri ilk karşılaştığınız olay bu mu?

Sarah: Evet!

Mojang Tom: Bu, herhangi biriyle tanışmanın çok güzel bir yolu!

Sarah: Evet! Minecraft olayı ortaya çıkmadan önce onları çevrimiçi olarak izliyordum, bu yüzden senaryoyu gönderdiğimde “Oh! Sfé ve ben kitaplarında çalışıyorum, bu gerçekten harika! ” Bu gerçekten mükemmel!

70753

Mojang Tom: İlk defa mı başka birinin senaryosunu çizdiniz? Yoksa daha önce böyle bir şey yaptınız mı?

Sarah: Evet, gerçekten eğlenceli ve bir başkasının senaryosunu ilk defa çiziyorum.

Mojang Tom: Bu konudaki işleyiş nasıl?

Sarah: Senaryoya bende üç beş bir şeyler kattım, çünkü senaryonun sende olduğunu ve sonra sanatla hikayenin daha fazlasını anlattığını ya da kendi şakaların için arka plana bir şeyler koyduğunu hissediyorum. *gülüyor*

Araziden geçtiği yerlere yayılmış iki sayfalık bir sayfa açtım ve bu konuda oldukça fazla durdum. Yatak odalarını çizmek gerçekten hoşuma gitti, ancak muhtemelen karakterin ifadelerinin çoğunda, bazı karakterlerin gerçekten çok saçma görünmesine neden oldum.

Minecraft noveli hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Çok kötü, çünkü bu röportajın geri kalanı sadece novelde..

Ama üzülme! Çünkü Minecraft Noveli artık minecraftshop.com'da!

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bak ben bu siteyi bilmiyordum. Yalnız çok güzel siteymiş. Ben şimdi Euro ile sipariş etsem Türkiyeye getirirler mi?

S

Silinen üye 87069

Ziyaretçi

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Gerçekten hoşuma gitti fiyat olarak TL ye çevirince çok pahalı oluyor ama

S

Silinen üye 87069

Ziyaretçi

R7flex

Sihirli Blok yakında sizlerle.
Elmaslar
122
Puanlar
6.805
Yer
1
Minecraft
R7flex
Site iyimiş.

Wal3x_

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Wal3x#2010

Elmaslar
8
Puanlar
6.530
Minecraft
Wal3x

ArtsyEx

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Alper#5207

Elmaslar
2
Puanlar
900
Minecraft
ArtsyEx
site güzelmiş

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı