Sol Reklam

Çözüldü OP SkyBlock Rutbe Sistemi Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

YoshiBaller22

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Mitzi_#4919

Elmaslar
0
Puanlar
870
Minecraft
OzturkPvPYT
Selamun Aleykum Beyler Oncelikle kusurma bakmayin turkce shift yok maalesef o yuzden boyle yazmam gerekicek , neyse gelelim konuya 1-2 aydir tek bir seyle ugrasiyorum ve cozemedim olmuyor nerede hataa yapiyorum anlayamiyorum , kullandigim pluginler VIPZero - Cranks - GroupManager >- oyunda rutbe atliyorum ve skylord oluyorum sonra gidip kendime vip veriyorum vipzero ile /givevip lolka vip 1 yaziyorum vipi veriyor ama chattde rutbe gorunmuyor tabda gorunuyor , vip kitiyle skylord kitini alabiliyor chatta gorunmesi icin ne yapmam lazim ? cranks i silip skript kullanmayi dusunuyorum bilmiyorum onerirmisiniz ? lutfen yardimci olun

linelex

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

-?-#5193

Elmaslar
36
Puanlar
3.815
Selamun Aleykum Beyler Oncelikle kusurma bakmayin turkce shift yok maalesef o yuzden boyle yazmam gerekicek , neyse gelelim konuya 1-2 aydir tek bir seyle ugrasiyorum ve cozemedim olmuyor nerede hataa yapiyorum anlayamiyorum , kullandigim pluginler VIPZero - Cranks - GroupManager >- oyunda rutbe atliyorum ve skylord oluyorum sonra gidip kendime vip veriyorum vipzero ile /givevip lolka vip 1 yaziyorum vipi veriyor ama chattde rutbe gorunmuyor tabda gorunuyor , vip kitiyle skylord kitini alabiliyor chatta gorunmesi icin ne yapmam lazim ? cranks i silip skript kullanmayi dusunuyorum bilmiyorum onerirmisiniz ? lutfen yardimci olun
Kullandığın chat pluginini paylaşırsan yardımcı olabilirim.
Normal oyuncuların prefixleri gözüküyor mu chatte?
EssentialsChat kullanıyor isen o grupları da oluşturmayı deneyebilirsin.

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Hangi chat eklentisi mevcut acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı