Sol Reklam
Sağ Reklam

Oni "鬼" - Poster Tasarımı

Aselgeia

Evren Etkin | Helio Art Director

Discord:

Aselgeia #7842

Elmaslar
373
Puanlar
7.070
Yer
İstanbul
Minecraft
Aselgeia
konu.jpg

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
Sağdaki kart yerine sol taraf üstte olsaydı daha iyi görünürdü bence. Böyle garip durmuş gibi. Anlatabildim değil mi :3

Aselgeia

Discord:

Aselgeia #7842

Elmaslar
373
Puanlar
7.070
Yer
İstanbul
Minecraft
Aselgeia
Sağdaki kart yerine sol taraf üstte olsaydı daha iyi görünürdü bence. Böyle garip durmuş gibi. Anlatabildim değil mi :3

Fakat o zaman yazı önplanda olmazdı. .
think.png
Tam kare üzerine yarım kare/dikdörtgen bir kare koydum. Güneş de dikdörtgenin altından çıkıyor.
Eğer yazı arkaplanda olucaksa güneş bu sefer maskenin olduğu tarafın altından çıkmak zorunda kalır ve yazının altına, çiçeklerin üzerine gelir.
think.png

Çiçekleri güneşin üzerine çekince yazı okunamaz oluyor, fakat güneşin altına çekince de çiçekler sol taraftaki çiçeklerle bağlantılarını yitiriyor.

ONI II - aselgeia.jpg

Sağdaki kart yerine sol taraf üstte olsaydı böyle görünücekti yani.

Anathory

Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
Fakat o zaman yazı önplanda olmazdı. . Eki Görüntüle 45043 Tam kare üzerine yarım kare/dikdörtgen bir kare koydum. Güneş de dikdörtgenin altından çıkıyor.
Eğer yazı arkaplanda olucaksa güneş bu sefer maskenin olduğu tarafın altından çıkmak zorunda kalır ve yazının altına, çiçeklerin üzerine gelir. Eki Görüntüle 45044

Eki Görüntüle 45047

Sağdaki kart yerine sol taraf üstte olsaydı böyle görünücekti yani.
Maskeyi sağa, yazıyı sola alıp sağ tarafı biraz karartmayı dene :)

Aselgeia

Discord:

Aselgeia #7842

Elmaslar
373
Puanlar
7.070
Yer
İstanbul
Minecraft
Aselgeia
Maskeyi sağa, yazıyı sola alıp sağ tarafı biraz karartmayı dene :)

Yazıyı beyaz yapmam gerekti öbür türlü çiçekler yüzünden okunmuyordu. Ayrıca sağ ile sol taraftaki çiçekler bağlantısız olmaması için
çiçekleri flipledim, öbür türlü çiçekler bağlantısız olursa perspektif bozuluyor.
Fakat Şimdi de benim yaptığımdan bir farkı kalmadı sadece ayna etkisi verdik yani. :D
Tek farkı bu daha koyu oldu sağ tarafı da koyulaştırınca ortada can alıcı renk kalmadı.

ONI IV - aselgeia.jpg

Bu değiştirilmiş hali.

ONI - aselgeia.png

Bu da orjinali.

Anathory

Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
Yazıyı beyaz yapmam gerekti öbür türlü çiçekler yüzünden okunmuyordu. Ayrıca sağ ile sol taraftaki çiçekler bağlantısız olmaması için
çiçekleri flipledim, öbür türlü çiçekler bağlantısız olursa perspektif bozuluyor.
Fakat Şimdi de benim yaptığımdan bir farkı kalmadı sadece ayna etkisi verdik yani. :D
Tek farkı bu daha koyu oldu sağ tarafı da koyulaştırınca ortada can alıcı renk kalmadı.

Eki Görüntüle 45051

Bu değiştirilmiş hali.

Eki Görüntüle 45054

Bu da orjinali.
Şimdi güzel oldu. Maskeyi sağa ortaladım mı daha da güzel olacak. Ellerine sağlık.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı