Sol Reklam
Sağ Reklam

Öneri: Bukkit API ağırlıklı Java öğrenmek isteyenler konuya girebilir :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Senpai

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

rubidium#0325

Elmaslar
227
Puanlar
14.345
Yer
user.getLocation();
Minecraft
NaN2
Merhaba, MC-Market adlı satış platformu üzerinde yüzlerce referansı bulunan ve güvenilirliğine inandığım bir kişi Udemy üzerinden 3 yıldır kurs veriyor.
Bu işe meraklı, yapmak isteyen ve İngilizcesi yeterli düzeyde olan kişiler Udemy <- bağlantıya tıklayıp tüm detaylara ulaşabilirler :)
Normalde 49.99TL ancak şuan 29.99TL, yaklaşık 20 liralık bir indirim söz konusu.

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Güzel dersler ancak ücretsiz yapılsaydı kısa süreliğine daha iyi olabilirdi bence ancak hep bilindik şeyler mevcut sadece plugin değil mod ve client yapımı gösterebilmeli bana kalırsa.

Senpai

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

rubidium#0325

Elmaslar
227
Puanlar
14.345
Yer
user.getLocation();
Minecraft
NaN2
Güzel dersler ancak ücretsiz yapılsaydı kısa süreliğine daha iyi olabilirdi bence ancak hep bilindik şeyler mevcut sadece plugin değil mod ve client yapımı gösterebilmeli bana kalırsa.
Yakın zamanda Client yazılımları hakkında bir video serisine başlayabilirim, nasıl yapılabileceğini vesaire gösteren.

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Yakın zamanda Client yazılımları hakkında bir video serisine başlayabilirim, nasıl yapılabileceğini vesaire gösteren.
Detaylı olarak minecraft ile ilgili derslere girebilirsin bir çoğu java dilini kullanıyor zaten client + lancher + plugin ve benzeri sistemler plugin yapımı konusunda çok fazla kaynak var aslında biraz ingilizce biraz da merak yeterli oluyor.

Senpai

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

rubidium#0325

Elmaslar
227
Puanlar
14.345
Yer
user.getLocation();
Minecraft
NaN2
Detaylı olarak minecraft ile ilgili derslere girebilirsin bir çoğu java dilini kullanıyor zaten client + lancher + plugin ve benzeri sistemler plugin yapımı konusunda çok fazla kaynak var aslında biraz ingilizce biraz da merak yeterli oluyor.
6 yıldır Java ile uğraşıyorum zaten :(): Ben ücretsiz ders verebilirim anlamında söylemiştim birilerine :D

_OnePage_

Işık + Taş = Işıktaşı

Discord:

OnePage#1881

Elmaslar
838
Puanlar
8.575
Minecraft
_OnePage_
bu kursu almışdım öneririm fakat daha ucuza almışdım normalde 50 tl idi bende operadan 25 tlye almışdım çok güzel bir kurs javada ögrenebilirsiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı