Sol Reklam
Sağ Reklam

Paylaşım Önerdiğiniz Web Site Scripti var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O

Onur1337

Ziyaretçi
LeaderOS dışında ücretli satın alabileceğim bi script var mı? Bayağı bakındım ama LeaderOS dışında göremedim. Zaten genelde ücretsiz paylaşılmış ve ücretsiz paylaşılanların da linkleri kırık...

KardasLand

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

KardasLand#9552

Elmaslar
767
Puanlar
6.550
Yer
İstanbul
Minecraft
KardasLand
XSolla tarzı ödeme sistemlerini yapabilirseniz size Tebex/Buycraft, CraftingStore, MineStore(Ücretli) tarzı webscriptler önerebilirim. Tebex & CraftingStore tabanı ücretsiz istediğiniz çoğu şeyi yapabilirsiniz.

Üstüne enjin, namelessmc gibi bir cms koyarsanız buyrun size mükemmel bir websitesi leaderos'u aratmaz bile.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
O

Onur1337

Ziyaretçi
XSolla tarzı ödeme sistemlerini yapabilirseniz size Tebex/Buycraft, CraftingStore, MineStore(Ücretli) tarzı webscriptler önerebilirim. Tebex & CraftingStore tabanı ücretsiz istediğiniz çoğu şeyi yapabilirsiniz.

Üstüne enjin, namelessmc gibi bir cms koyarsanız buyrun size mükemmel bir websitesi leaderos'u aratmaz bile.

Yani uğraşmak istesem NamelessMC'nin üzerine koyup bi script yazıp üstüne ücretsiz de sunarım ama gerçekten artık yazılıma dair tek bir satır kod bile görmek istemiyorum. Parasını veriyim lisansını alıyım mantığıyla bakıyorum. Yine de tavsiyen için teşekkür ediyorum.

O

Onur1337

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı