Sol Reklam
Sağ Reklam

Haber Önemli CS:GO Güncellemesi Valve Neyin Peşinde?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
CS:GO Güncellemesi
Valve
son yaptığı turnuvalarda gördüğü bazı şeylerden memnun olmamış gibi gözüküyor.
Yeni bir güncelleme getirerek takımlar arası şans faktörünü yetenek faktörüne çevirmeyi amaçlıyor.
Son cs:go turnuvularında bazı silahlar aşırı üstünlük sağlamasıdan ayrıca bazı silahların yeterince performans gösterememesi Valve'nin gözüne çarpmış gibi duruyor.
Bazı silahlar ile tek başına roundu aldığını gören Valve ekibi hemen butona bastı silahlarla değişikleğe gidiyor.

mirage.jpg

CS:GO Güncellemeyle CZ75-Auto'a NERF, M4A1-S'e Buff Getirdi.
CS:GO güncellemesi bazı oyuncuları çok üzsede diğer kesimi sevindirmeyi gayet başardı.
Günceleme sonucunda CZ75-Auto'nun taban hasarı düşürüldü.
CZ75-Auto'nun öne çıkan özelliklerinden biri kafadan vuruş oranı azaltıldı.
Taban hasarı 33'den 31'e düşerek silah artık kafadan vuruşlarda ölümcüllüğünü yitirdi.
M4A4 kullanamayan arkadaşları tam bi M4A1-S hayranı olanları mutlu etmeyi amaçlımış.
M4A1-S'in toplam 60 olan 20 mermisi silahta takılı mermi kapasitesi 80'e yükseltildi.
Valve sonunda bu silahın tüfek olduğunu 60 merminin yetersiz kaldığını anlamış gibi görünüyor şahsen benimde en mutlu olduğum güncellemenin bu özelliği oldu.
Bir küçük dokunuşta MP7 Silahın fiyatında 200 dolarlık bir düşüş yapıldı.
UMP silahın fiyatına göre güçlü olması nedeniyle MP7'nin daha çok tercih edilmemesi nedeniyle sonucunda silah 1700 dolardan 1500'e düşürüldü.

latest

Mirage Haritası Güncellemeyle Ufak Değiştirildi.
Son olarak haritada yapılan t tarafından apartmana girişteki manav kaldırılarak onun yerine merdiven koymayı daha olumlu görmüşler.
Upper Mid'ten Connector'ın görülen karanlık arkaplanın rengi açıldı.
En büyük gidilen değişiklik ise SKYBOX'ın kaldırılması oldu.
Artık T tarafından B'ye veya A'ya her türlü smoke atılabir.
Güncellemenin geri kalan kısmının detayları ise haritadaki küçük iyileştirme yapılması olmuştur.

• Elmas
Tepkiler: Hai

Heans

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
47
Puanlar
13.320
Acep neyin peşinde yine bu valve xd

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

OFEZA

MÜSLÜMAN

Discord:

ofez #6281

Elmaslar
1.990
Puanlar
16.035
Yer
Afyon
Minecraft
byfatih
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bu 2 si gerekiyordu adam zıplayarak cz75 le hs atıyordu 2 vuruş hasar 130 bu ne ya diyordum.

Oyunda o özellikler yok ve hileler çok fazla diye bırakmıştım eğlencesine hile açmıştım 62 günlük vac ban var ortada keşke yapmasaydım :'D

OFEZA

MÜSLÜMAN

Discord:

ofez #6281

Elmaslar
1.990
Puanlar
16.035
Yer
Afyon
Minecraft
byfatih

Oyunda o özellikler yok ve hileler çok fazla diye bırakmıştım eğlencesine hile açmıştım 62 günlük vac ban var ortada keşke yapmasaydım :'D
Malesef valve karşısına geçemiyor hilelerin.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

OFEZA

MÜSLÜMAN

Discord:

ofez #6281

Elmaslar
1.990
Puanlar
16.035
Yer
Afyon
Minecraft
byfatih

Hile korumaları var ama nasıl bu kadar çok hileleri var anlamıyorum? ben eğlence amaçlı açtım direkt ban yedim.
Ne kadar fazla para verirsen o kadar geç banlanıyorsun. bunu tecrübe ettim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı