• Satacaklarınız kategorisi güncellemesi.
    Ticaret alanlarında adil, sistematik ve düzenli bir satış ortamının hakim olması adına takım ve satıcıların uyum sağlaması gereken kategori kuralları yürürlüğe koyulmuştur. 17.05.2021 tarihi itibariyle yönetim ekibi ve satış yetkisine sahip üyeler bu kurallar kapsamında faaliyet göstereceklerdir. Kurallara buradan ulaşabilirsiniz.

Değerlendirildi Onaylı Satıcı Başvurusu: Buhari

Garp

正義
Site Sahibi
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
1.216
Puanlar
15.915
Discord
Garp#5702
mc-tr.com.png

Buhari onaylı satıcı başvurusu değerlendirme konusu.

Başvuru yapan: @Buhari
- Adı: Buhari
- Soyadı: Gököz

Referanslar: @Afrandez @Turan Taha Aydın @Efe_
- Afrandez
- Turan Taha Aydın
- Efe_
Başvuru yapan Discord: Buhari#8356
Satış yapacağı alan: Minecraft Java

Buhari adlı forum üyesinin onaylı satıcı başvuru süreci başlamıştır. 17.09.2021 Cuma saat 23.59'a kadar forum üyeleri tarafından değerlendirmeler yapılabilir. Değerlendirme belirtilen tarih ve saat bitecek, konu kitlenecek ve değerlendirildi olarak değiştirilecektir.

Garoz

Simplicitas tollit virtutem.
Moderatör
En iyi cevaplar
11
Elmaslar
466
Puanlar
7.125
Yer
Türkiye
Minecraft
Discord
MonBoyhiner#2885
İsim mi değiştirdi bilmiyorum ama eğer XBuhariPvp ise java alanında çok iyi projeler çıkaracağına eminim. Sunucusunda epey zaman geçirmişliğim vardır.

Zergi

Network Dev ()
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
398
Puanlar
14.285
Yer
America , United States
Minecraft
Discord
Zergi#9302
sağlam bir insan severim. <3

Unknown

projects.gg
Elmas Sunucu
Sunucu Sahibi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
256
Puanlar
9.535
Minecraft
Discord
rudde#9029
Kendisi saygıda kusur etmiş biri değildir iyi olduğunu düşünüyorum. Fakat onun aracılığıyla 200TL'ye almış olduğum reklamı onun referansı için almıştım sadece. 200TL alındı fakat reklam asla sağlanmadı. 26 Temmuz'da anlaştık şu an 14 Eylül. 60 gün olmasına az kaldı.
Screenshot_3.png
Screenshot_4.png
Sorun doğrudan Buhari ile alakalı değil tabii fakat bu mesaj Buhari dışında birisinden bu teklif gelseydi güvenmezdim. Bundan sonra da Buhariyle ya da muhataplarının referans olduğu işleri dikkate almamaya karar vermiştim. Düşüncelerimizi yazmamızı istemişsiniz ben de paylaşmak istedim.

edit: reklam 29 Temmuz'da sağlanacaktı ama sağlanmadı.

Son düzenleme:

BlackKpoT

İlim Sahibi Olmak İsteyen
Emektar
En iyi cevaplar
13
Elmaslar
525
Puanlar
16.715
Yer
Türkiye
Minecraft
Discord
BlackKpoT#3087
Java da tanıdığım en yetenekli insanlardan biri. Kendisine güvenim sonsuz. 2019-2020'de bana özel yaptığı RiseSpawner (item spawner) plugini hala dün gibi aklımda. O zamandan bu yana kendini çok geliştirdi. Saygılı, para köpeği olmayan birisi. Kendisine güvenim sonsuz. Ben de kefilim.

WaterArchery

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
46
Puanlar
6.385
Discord
WaterArchery#3814
Kendi kodlamadığı eklentileri sahiplenme ve kendi kodladığını iddia etme gibi kötü bir huyu var. Başka da bir zararını görmedim.

emirtemur

redoya.net
Yıldız Moderatör
Moderatör
Değerlendirme Üyesi
Hosting Görevlisi
En iyi cevaplar
3
Elmaslar
113
Puanlar
1.725
Minecraft
Discord
emirtemur#0555
Açıkçası, alanında satış yapabilecek biri. 3 tane referans vermiş ve bu referanslara sağlam pluginler yapıp satmış veya vermiş. Eğer onaylı satıcı alırsa, pluginlerini sattığı her müşteri eminim ki memnun kalacaktır. Kalmazsa da bence Buhari çözüm üretecektir memnun kalması için :)

enderyılmaz

Kızılsakal Kızıltaş?
Yasaklandı
Sunucu Sahibi
En iyi cevaplar
10
Elmaslar
361
Puanlar
3.000
Yer
Adana
Minecraft
Discord
Ender#2000
İşleri gayet başarılı umarım iyi yerlere gelir

GO Network

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
24
Puanlar
145
Minecraft
Discord
GizemliOyuncu#1823
Eklenti paketinde çalıntı eklenti kullanan birisi olduğu için Buhari adlı kişiye güvenim yok ama siz bilirsiniz.

AlperenX3

❤️
En iyi cevaplar
8
Elmaslar
1.343
Puanlar
8.260
Yer
İzmir
Minecraft
Discord
AlperenX3#4250
Kendisine birkaç eklenti ve skript yaptırmıştım saygılı ve anlayışlı birisi sorun veya eksik olunca hemen yardımcı oluyor, kendisine güveniyorum.

Farve#8283

I don't know.
Değerlendirme Üyesi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
100
Puanlar
6.595
Yer
World
Discord
Farve#8283
İlk olarak kendisi pek tanımam. Müşterisi oldum desen %100 yalandır. Ama doğru mu bilemem kendisi suçlamalar ile karşı karşıya tabi madur olan ben değilim. Madur olup olmadığını bilebilen kişi de ben değilim. Fakat ne kadar ne olursa olsun. Buhari kullanıcı adlı şahsın bu söylentileri veya suçlamaları cevaplaması lazım suçlamalar ve söylentileri söyleyenlerin elinde bir kanıt yoksa zaten buhari kullanıcı adlı şahsın bunları hiç takmayabilir. Ama gereği geldiğinde yeni müşteri kazanmak için bu söylentiler ve suçlamaları güzel cevap vermesi lazım benim gözümde gereği geldiği vakit elbet kendisi gereğini yapacaktır. Tabi iyi söylentileri ve iyi projeleri var olduğu da belirtilmiş.

Kendisinin zaten yaptığı örnekler yer almaktadır. Gördüğüm kadarıyla bazıları kendi düşüncesiyle yazmış gözükebilir. Benzer plugin tarzları da var. Ama demek ki yapabiliyormuş buradan bunu anlamaktayım. Değişik projeler'de el atmış ve bazılarını ücretsiz hizmete sunmuş. Bence gördüğüm referanslara baktığım da onaylı satıcı hak etmekte dediğim gibi suçlamalar ve söylentiler kanıtlanmadığı sürece önemsizdir. Bana göre onaylı satıcı yetkisine uygundur.

Değerlendirme yapan bazı kişilere de önerim var. Buhari kendisi hakkında zaten bir konu yapmış oradan bakarak kendisi hakkında benim gibi bilgi edinebilirsiniz.

Son düzenleme:

Buhari

Enderman Katiliyim, Ühühühühü!
Kuantum+
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
30
Elmaslar
904
Puanlar
11.105
Minecraft
Discord
Buhari#8356
Kendi kodlamadığı eklentileri sahiplenme ve kendi kodladığını iddia etme gibi kötü bir huyu var. Başka da bir zararını görmedim.
:)) komik fazlasıyla

İlk olarak kendisi pek tanımam. Müşterisi oldum desen %100 yalandır. Ama doğru mu bilemem kendisi suçlamalar ile karşı karşıya tabi madur olan ben değilim. Madur olup olmadığını bilebilen kişi de ben değilim. Fakat ne kadar ne olursa olsun. Buhari kullanıcı adlı şahsın bu söylentileri veya suçlamaları cevaplaması lazım suçlamalar ve söylentileri söyleyenlerin elinde bir kanıt yoksa zaten buhari kullanıcı adlı şahsın bunları hiç takmayabilir. Ama gereği geldiğinde yeni müşteri kazanmak için bu söylentiler ve suçlamaları güzel cevap vermesi lazım benim gözümde gereği geldiği vakit elbet kendisi gereğini yapacaktır. Tabi iyi söylentileri ve iyi projeleri var olduğu da belirtilmiş.

Kendisinin zaten yaptığı örnekler yer almaktadır. Gördüğüm kadarıyla bazıları kendi düşüncesiyle yazmış gözükebilir. Benzer plugin tarzları da var. Ama demek ki yapabiliyormuş buradan bunu anlamaktayım. Değişik projeler'de el atmış ve bazılarını ücretsiz hizmete sunmuş. Bence gördüğüm referanslara baktığım da onaylı satıcı hak etmekte dediğim gibi suçlamalar ve söylentiler kanıtlanmadığı sürece önemsizdir. Bana göre onaylı satıcı yetkisine uygundur.

Değerlendirme yapan bazı kişilere de önerim var. Buhari kendisi hakkında zaten bir konu yapmış oradan bakarak kendisi hakkında benim gibi bilgi edinebilirsiniz.

Cevap veremememin sebebi değerlendirme süresince yorum atmamın yasak olmasıydı. Yoksa tabii ki iftiralara boyun eğmeye gerek yok :D.

Eklenti paketinde çalıntı eklenti kullanan birisi olduğu için Buhari adlı kişiye güvenim yok ama siz bilirsiniz.
Eklenti paketi satmış olsaydım yorumun gerçekliğini düşünecektim.

Yorum yapan herkese çok teşekkür ediyorum''

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı