Sol Reklam

On move Komut ekleme.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Vezirx

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
6
Puanlar
0
Merhabalar Hareket ettigim zaman arkamdan 2şer blok çıkmasını istiyorum. Fakat kapanıp açılabilsin. yani komut yazınca hem kapansın hem açılsın bunu nasil yapabilirim. On moveye komut eklemek mümkün mü ?

OFEZA

MÜSLÜMAN

Discord:

ofez #6281

Elmaslar
1.990
Puanlar
16.035
Yer
Afyon
Minecraft
byfatih

Alakazam

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
23
Puanlar
8.770
Bahsettiğiniz skriptte bloklar piston ile itilirse, yapışkan piston ile çekilirse, tnt, tnt vagon veya creeper ile patlatılırsa blok alınabilir bu ihtimalleride engellemeniz yararlı olur. Bahsettiğim bazı ihtimallerde blok yüksek ihtimalle yok olacak olsa da yok olmama ihtimalide bulunuyor.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ek olarak tekrar düşündüm de sanırım o açığın önüne geçilemez. (Sunucuyu yormadan.)

OFEZA

MÜSLÜMAN

Discord:

ofez #6281

Elmaslar
1.990
Puanlar
16.035
Yer
Afyon
Minecraft
byfatih
Bu sadece bir fikir. Nasıl yapabilirim diye sorulmuş, verdiğim algoritma ile yapılabilir. Skripti tartışmıyoruz.

Alakazam

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
23
Puanlar
8.770
Bu sadece bir fikir. Nasıl yapabilirim diye sorulmuş, verdiğim algoritma ile yapılabilir. Skripti tartışmıyoruz.
Skripti isteyen arkadaşa yardımcı olmak ve skript hakkında bilgi vermek amacıyla yazdım, skripte lafım yok. Ayrıca sonuçta insanlar faydalansın diye paylaşmışsınız, eksik yönlerini düzeltmek insanlara daha faydalı olabilir, tabi düzeltip düzeltmemek size kalmış.

Shirayuki

Zümrütü boş ver, elmas var mı?

Discord:

sitozin

Elmaslar
100
Puanlar
9.075
Yer
Bilinmedik Konum.
Minecraft
sfinctah
Tartışmaya açık bir konu bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı