Sol Reklam

OlymposBT> Efsane kaldığı yerden devam ediyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bydemir06

Block Tale Studio Ceo

Discord:

bydemir06#0787

Elmaslar
620
Puanlar
15.475
Yer
Canada
Minecraft
bydemir06
O0r4yQ.jpg

Merhabalar;​

Ben nam-ı diyâr bydemir06 Olympos ekibinin kuruşunun 4 yılının son çeyreklerindeyiz. Bu ekibi kurarken aile olacağız demiştim ve ciddi anlamda kendi içimiz de aile olmayı başardık bir çok arkadaşlar ile yollara çıktık çok güzel dostluklar kazandık tabi ki çok güzel anılarımız olduğu gibi kötü zamanlar da geçirdik. Bu zamanlar da yine yanımda olan @kemal895 ve @DenizCan_ var dı. Metin abi pes etme dediler beni ayakta tutular.

Artık ekibi kurmuş ve ilerlemeye yavai yavaş başlamıştık şimdi ki halimize gelene kadar bir çok şey feda edip geride bıraktık bir çok ekip ile kavga içerisin de idik bu bizi daha çok bir arada tutuyordu. Düşmanlarımız farkında değildi ama kenetlenmemizi birlik olmamızı sağlıyorlardılar.

Elimiz den tutan olmamıştı ama benim elimden tutup ilerleten olmuştu nam-ı diyâr @Eriny şimdi adı @Bayblock benim şuan ki halime gelmem de büyük bir desteği vardır. Bana yapı çeşitleri ve yapıları öğretirken benle beraber 3-4 mimari öğrenciye ' de ev sahipliği yapıyordu o zamanlar ben Eriny den 1 hafta sonra ayrılmak istediğimi söyledim. Kendisini ne kadar çok sevsem de bir tarafta olympos vardı bırakamıyor devam etmek zorunda idim. Ayrıldım ve ayrılışımdan 2 hafta sonra Ronin&Eriny arasında ki anlaşmazlık çözülmüş ve devam ediyordular. En sonun da o beklenmeyen olay gerçekleşmiş ve Eriny dağıtılmıştı. Eriny ' den ayrılan @Eclypse_ (Batu) Ekibime gelerek metin abi ben senin buildini seviyorum devam edelim olymposu yükseltelim beraber demişti. Sözünün eri oldu, beni destekledi olympos için çalıştık ısrar eti ve devam etik. Şimdi @Pyme ve @Abdullah2323 adlı arkadaşlarım beni desteklemeye başlamışlardı yavaş yavaş olympos oluşmaya oturmaya başlamıştı. Bu sırada @ByBekir öğrenci olarak alınmıştı. @MrYaman 'da olympos için çabalamaya bizler ile anlaşmaya başlamıştı yanı sıra @Survivor (Özcan ve Özkan) benim canım kardeşlerim olmuşlardı. Ama artık düşüş yok hep yukarı çıkmaya ve göz önünde olmaya başlamıştık yanı sıra Ronin benim açtığım bir akademiye gelmiş yardım ediyorlardılar sonra bir mapımıza alıntı demişlerdi. Alıntı olmadığını durumu @LifeTaker adlı kardeşimize söylemiştim durumu düzeltmiştik sonra @Eclypse_ nin bir mapına şu yorumlar gelmişti;

Minecraft Don't Judge Challenge;
21 Tem 2015 tarihinde yayınlandı
Taklitlerinden sakınınız beyler bayanlar :D

O zamandan sonra artık bizim için ve ronin için dönüşü olmayan bir yola girmiş olmuştuk. @Rivons ekibimize gelmiş ve oda mimar öğrencisi olmuştu bu sıralarda olympos kendi içerisinde artık -67- kişilik dev bir ekip olmuşdu. Bu dev ekibin içerisinde @Tekno51 23 Nisan map olayına kadar devam etmektedir. Hayla benim için dostan farksızdır. @Tekno (Mehmet) görevinden alındıktan sonra bayağı üzülmüşdüm. Sonra foruma geldi ve benden 23 Nisan mapi istediğini söylemişdi. Bende tüm zamanımı harcayıp onun için çalışmıştım ama tabi ki o da fiyasko ile sonuçlanmıştı şimdi sıra en zor zamanlara geldi @Rivons u @Eriny nin yanına göndermiştim ve bende kendim tek başıma çalışıyordum @Rivons oradan da çıkıp burakın yanına gelmiş ve bayağı gelişmdi tabi ki bunların hiç birinden haberim yoktu.

Ronin Ygs ve Lys için aktifliğini düşürken yanı sıra dağılmaya da başlamışlardı. @Sucuksuzyumurta ekibime katılmış ve benden Eclypse&Bekir&Ferhat dan dersler alıyor onlardan bir çok şey öğreniyordu, sıra ekibini ve bizi yalnışa sürükleme sırası idi harun yani şimdi ki @Architectus bydemir06 dolandırıcıdır konusunu açana kadar her şey muhteşem şekilde ilerliyordu. Bana yalancı gibi iftiralar gelmiş di annem benim o günde ameliyat olmuş ağrısı tutmuştu konu ile pek hakim değildim. Ronin ve beni sevmeyenler konuya destek verirken beni sevenleri de eziyorlardı. Emin olun zor zamanlardı kendi resmini koyduğum için kendisi de bana yalan söylemişti. " Yüzümden ameliyat oldum, arkadaşımın facebookunu kullanuyor demiştir. " @EnderBey tarafından yardım alıyorlardı. Bu sıralar @ErenLC Legendcraft için benden map alıyordu dedim ki satışı istersen durdura bilirsin dolandırıcı isem kusuruma bakma demiştim @ErenLC Metin abi kimin ne dediği önemli değil yukarıda ki biliyor ben seni izliyorum, sen burada map yapıyorsun bende şahidim sıkıntı yok sen devam et demişdi.

Olaylar yaşandı kendimi inzivaya çekmiştim sonra tatile gittim Olympos üyelerinin hepsi olmasa da çoğunu ziyaret ettim. @Rosenrot gibi insanlar iyi insanlar ciddiyim seviliyorsunuz gönül ister ki tüm olayları anlatmak ama şimdi bu zamana kadar inziva içerisinde idik. Şimdi eski ve yeni halimizle yaşanmış ya da yaşanmamış yaşanmaya hazır olaylar ile hazırız. OlymposBT artık kaldığı yerden devam etmeye hazır sizler de bizleri bu süreçte yalnız bırakmadınız iyi ya da kötü olarak değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Dip not; Harun benden özür diledi ve olaylar kapandı kendisine bir kez daha teşekkür ederim. Tüm olayları anlatamadım o ronin map olayı da kapandı burak ile bir mevzumuz kalmadı haklı ya da haksızlık durumuzu yoktur. Biz OlymposBT ailesi olarak yeni başlangıç adımı attık şimdi sizde sıfırlanıp ve o bizlere karşı dişlerini bileyen arkadaşlar 4 yılın çeyreğindeyiz. Biz aileyiz bizi bunca olaylar yıkamadı sizler yeni en vayi çeşit oyunlar ile gelin biz buradayız. Düşmanımız varsa bilmiyorum ama yeni kurulan ekiplere de başalarılar köklü ekip olmanız dileği ile.

Sevgilerim ile Olympos ailesi 4. Yaşımız kutlu olsun. Yeniden diriliyor ve efsane kaldığı yerden devam ediyor iyi forumlar...

Son düzenleme:

Batu44

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
136
Puanlar
13.520
Yer
Malatya
Minecraft
Batu44
4. yaşınıza özel indirim varmı :) ?

bydemir06

Block Tale Studio Ceo

Discord:

bydemir06#0787

Elmaslar
620
Puanlar
15.475
Yer
Canada
Minecraft
bydemir06

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Mapsa lapis spawn isteriz :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı