• MC-TR'nin genel Oyun Forumu, Oyun Gezgin açıldı! Pek çok sayıda oyun haberleri, incelemeleri, videoları ve indirimleri burada paylaşılıyor. Ayrıca çeşitli çekilişler ve hediyeler seni burada yani Oyun Gezgin'de bekliyor! Hemen sen de MC-TR'nin yeni açılan oyun forumuna Buraya tıklayarak gidebilir, çekilişleri, hediyeleri, haberleri ve incelemeleri takip edebilirsin.

Satıcı Tanıtımı Olympos Build Team | Ekip Tanıtımı

Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

YouJiin

Odunlara Vur Vur Vur!
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
25
Puanlar
60
Steam
Kaan"YouJiin"Kchn
Discord
Kaan"YouJiin"Kchn#3014
Minecraft
KaanKchn
3 Yıl Öncesine kadar sürekli birlikte olduğum takım. Görüp görebileceğiniz en kaliteli ve en iyi işi yapabilecek tek takım diyebilirim. +Rep
Başarılar bydemir06...

EmreSHN

Gidenlere söyle, gelenler fena...
Bel Kemiği
Steve
MC-TR Donator
Onaylı Satıcı
Yardımsever Üye
Destek Şefi
Premium
En iyi cevaplar
36
Elmaslar
307
Puanlar
1.140
Steam
Emre.SHN66
Discord
EmreSHN#4551
Minecraft
EmreSHN
Konu tasarımı, ekip her şey çok güzel. Başarılar diliyorum.

YigitReisOffical

❤ Atatürk Sevdalısı ❤
MC-TR Donator
Emekli
En iyi cevaplar
4
Elmaslar
3.095
Puanlar
7.190
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

Yaptığınız konu tasarımı ile iddianızı ortaya koymuşsunuz. Şahsen gayet kaliteli ekip olduğunuzu düşünüyorum. ( Geri dönmenize sevindim. )

akıner

Merhaba.. Herobrine..
Steve
Usta Destek
Premium
En iyi cevaplar
47
Elmaslar
836
Puanlar
6.340
Discord
akıner#5331
Minecraft
Spyflux
Konu tasarımı gayet güzel gözüküyor. Baya mimari üzerine kurulmuş bir ekipsiniz gibi buildlerinizle ilgili fotoğrafları küp sanatı bölümünde paylaşırsanız daha çok ilgi göreceğinize eminim. Ek olarak webscript ve plugin hizmetinden bahsetmişsiniz ancak hakkında pek bilgi vermemişsiniz hizmetleriniz hakkında daha detaylı bilgi sunmanız daha iyi olabilir. Başarılar.

bydemir06

OlymposBT Kurucusu
Emekli
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
378
Puanlar
3.940
bydemir06#9504
Konu tasarımınıza aşık oldum. En iyi yerlere gelmeniz dileğiyle başarılar.
teşekkür ederiz.
3 Yıl Öncesine kadar sürekli birlikte olduğum takım. Görüp görebileceğiniz en kaliteli ve en iyi işi yapabilecek tek takım diyebilirim. +Rep
Başarılar bydemir06...
Sagol dostum.

Konu tasarımı, ekip her şey çok güzel. Başarılar diliyorum.
Teşekkür ediyoruz.

Yaptığınız konu tasarımı ile iddianızı ortaya koymuşsunuz. Şahsen gayet kaliteli ekip olduğunuzu düşünüyorum. ( Geri dönmenize sevindim. )
Biz de sizi görmekten memnun olduk.

Konu tasarımı gayet güzel gözüküyor. Baya mimari üzerine kurulmuş bir ekipsiniz gibi buildlerinizle ilgili fotoğrafları küp sanatı bölümünde paylaşırsanız daha çok ilgi göreceğinize eminim. Ek olarak webscript ve plugin hizmetinden bahsetmişsiniz ancak hakkında pek bilgi vermemişsiniz hizmetleriniz hakkında daha detaylı bilgi sunmanız daha iyi olabilir. Başarılar.
İşte gerçekten olumlu bir yorum ! Forum da bizi arata bilirsiniz bundan önceki zamanlarda paylaşmış olduğumuz resimler mevcut. Web script kodlaması tamamlanmadığı için detay vermedim. :D Plugin ise kişiye özel yapıldığı için bilgi veremiyoruz. :D

bydemir06

OlymposBT Kurucusu
Emekli
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
378
Puanlar
3.940
Yukarı