Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Ölünce İtem Gitmeme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yasin1327

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Arkadaşlar İlk Servere Girdiğimizde Serverin Belirlediğim İtemleri Versin Sonra İse Ölünce İtem Gitmicek İtemin Tükenme Süresi Yenilenecek Bunu Pvp Server İçin İstiyorum Ama Basınç Plakasını İstemiyor Nedeni İse Lvl Atladıkça Diamond Veriyor Serverde Basınç Plakasına Bastığımızda Diamond Gidiyor Buda Oyuncuları Rahatsız Ediyor Lütfen Yardım !!!

Not : Konuyu Nereye Koyucağımı Bilmiyorum Yetkililer Kitlemeyin Taşıyın Ricam Budur

Yardım Eden Vede Etmek İsteyen Herkeze Teşşekür Ederim İyi Forumlar

AmdKing

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Konsola /gamerule keepInventory true yaz.

SuperMMO

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
26
Puanlar
0
Arkadaşlar İlk Servere Girdiğimizde Serverin Belirlediğim İtemleri Versin Sonra İse Ölünce İtem Gitmicek İtemin Tükenme Süresi Yenilenecek Bunu Pvp Server İçin İstiyorum Ama Basınç Plakasını İstemiyor Nedeni İse Lvl Atladıkça Diamond Veriyor Serverde Basınç Plakasına Bastığımızda Diamond Gidiyor Buda Oyuncuları Rahatsız Ediyor Lütfen Yardım !!!

Not : Konuyu Nereye Koyucağımı Bilmiyorum Yetkililer Kitlemeyin Taşıyın Ricam Budur

Yardım Eden Vede Etmek İsteyen Herkeze Teşşekür Ederim İyi Forumlar
Senin dediğin şeye ''kit''deniliyor.Bunu ayarlayabilirsin.Mesela elmas kılıç gibi şeyler olabilir.
Basınç plakası işi ise pluginler çakışıyodur veya hatalı olabilir.

yasin1327

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Senin dediğin şeye ''kit''deniliyor.Bunu ayarlayabilirsin.Mesela elmas kılıç gibi şeyler olabilir.
Basınç plakası işi ise pluginler çakışıyodur veya hatalı olabilir.
Kit Olabilir Ama Ben Nasıl Yapacağım Bunu Anlatırsan Sevinirm Basınç Plakası plugin olarak Serverde Sorunsuz Çalışmakta Ama Açıklamamda Belirtiğim Gibi Bu Oyuncuların diamondlarının Kaybetmesine Neden Oluyor Prof Serverlerde Basınç Plakasız Bir Sistem Kullanılmakta AmdKing Senin Dediğini Deniyeceğim [DOUBLEPOST=1426981680,1426981582][/DOUBLEPOST]Güncell Yardımlarınızı Bekliyorum !

SuperMMO

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
26
Puanlar
0
Bak mesela burda ''DETAYLI''bir şekilde anlatmış.
Bu kit işi.
Diğer sorunu bilmiyorum büyük ihtimalle pluginler çakışıyor.Veya sende basınç plakasız yap.

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.442
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
  1. Ölünce eşya gitmemeyi konsoldan "/gamerule keepIventory true" olarak ayarlarsan eşyalar gitmez.
  2. Kit ayarlama ve kit düzenleme benim konuma göz atabilirsin, belki sana yardımcı olabilir: http://www.mc-tr.com/konu/sunucunuza-kit-ekleme.2193/
Yardımım olduysa teşekkür etmeye gerek yok. İyi forumlar :)

yasin1327

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0

1. Ölünce eşya gitmemeyi konsoldan "/gamerule keepIventory true" olarak ayarlarsan eşyalar gitmez.
    Kit ayarlama ve kit düzenleme benim konuma göz atabilirsin, belki sana yardımcı olabilir: http://www.mc-tr.com/konu/sunucunuza-kit-ekleme.2193/
Yardımım olduysa teşekkür etmeye gerek yok. İyi forumlar :)
Oyuna İlk Giren Oyuncuya Hemen Vericek Başlangınç Kiti Olack Oyuncu /kit Başlangıç Vs Şeyler Yazmıyacak Ölünce De Gitmicek Canı Yenilenecek Bu Yöntemle Değilmi ? Bu Arada Yardım Etmeye Çalışan Herkeze Teşşekürler

EnderBy

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
0
KitPvP gibi birşey yapmayı düşünüyorsan KingKits plugini kullanabilirsin bu pluginden ister tabela ile kit almayı yapar istersen commandblock'a bunun komutunu verdirterek basınç plakası , tuş vb şeylerle kit verdirtebilirsin.[DOUBLEPOST=1427041120,1427041054][/DOUBLEPOST]KitPvP gibi birşey yapmayı düşünüyorsan KingKits plugini kullanabilirsin bu pluginden ister tabela ile kit almayı yapar istersen commandblock'a bunun komutunu verdirterek basınç plakası , tuş vb şeylerle kit verdirtebilirsin.

Almodria

Yay Yok, İskelet Yok
Sunucu Sahibi

Discord:

ALMODRİA#0001

Elmaslar
154
Puanlar
13.825
Yer
Ev
Minecraft
Almodria
Eğer İtemlerin Ölünce Gitmemesini İstiyorsan /gamerule KeepInventory True Yaparsan Ölünce İtem Gitmez Eğer Kit Ayarlamak İsitiyorsan Ben Sana İstediğin Türde Bir GroupManager Ve Essentials Dosyası Hazırlıya Bilirim Herhangi Bir Meblaya Gerek Yok.

HakanG.

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Sunucuna StarterKit Plugini Yükle
provide-kit-on-death: true Yap Bu Şekilde Ölünce Istediğin Şeyler Otomatik Gelicektir. Iyı Forumlar

Ercan Erdem

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
194
Puanlar
13.860
Yer
Ankara
Merhabalar.Suncunda yere item düşmemesini istiyorsan bunu 2 farklı yöntem ile yapabilrsin.Birincisi WorldGuard ;
Wg attıgın alana bunu yazman yeterli ;
Kod:
/rg flag <WGİsmi> item-drop deny
yazman yeterli.

2.Yöntem ise OyunKuralı;
Bunun için Konsola aşşağıdaki kodu yazman yeterlidir;
Kod:
/gamerule keepInventory true.

EĞER BAŞKA BİR SORUN İLE KARSILASIRSANIZ MESAJ ATMANIZ YETERLİ.İYİ FORUMLAR

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı