• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Obsidyen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Klauix

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
9
Puanlar
0
Ben şöyle birşey düşünüyorum
Obsidyen kırıldıgında ekrana obsidyen kirildi yazısı gelecek
birde tabelaya tıkladıgımda bir komut çalışmasını istiyorum.

kingOf0

"~SimitSu"
Elmaslar
745
Puanlar
0
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
tabela :
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!

obsidyen skript:
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!
not: skript denenmedi
not2: sunucu açtıysanız gelip görmek isterim ip atabilirmisiniz
not3:sorununuz çözüldüyse haber veriniz

Klauix

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
9
Puanlar
0
Birde belli bir isimli chest'e
her 5 saniyede 1 demir eklenecek nasıl yapabilirim[DOUBLEPOST=1518805450,1518804785][/DOUBLEPOST]Birde belli bir isimli chest'e
her 5 saniyede 1 demir eklenecek nasıl yapabilirim

UsainSrht

Administrator of PurpurMC
Altın Sunucu
Sunucu Sahibi
Elmaslar
409
Puanlar
11.030
Yer
Çukurova, Adana
Minecraft
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
forumdaki dosyalar bölümünde @Joka 'nın chestspawner skripti var ordan alabilirsiz

tabela için arkadaşın dediği plugini indir

ve @kingOf0 adlı arkadaşın skripti yanlış
sen obsidyeni kırdığında olur ama oyuncu kırdığında olamz çünkü oyuncunun title yetkisi yoktur

Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

Aegrison

Kendisinin rakibi
Elmaslar
41
Puanlar
0
Yer
Dünya
Minecraft
Tabelaya tıkladığınızda bir komut çıkmasını istiyorsun ama tabelada ne yazdığı zaman?

Klauix

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
9
Puanlar
0
TAKIM SEC yazdıgında takım sececek[DOUBLEPOST=1518806272,1518806224][/DOUBLEPOST]SON ISTEGIM:
TAKIM SECECEKSINIZ VE BELLI BIR YERE ISINLANACAKSINIZ KIRMIZI TAKIM BASKA YERE MAVI TAKIM BASKA YERE PLUGINSIZ YAPABILECEK

Aegrison

Kendisinin rakibi
Elmaslar
41
Puanlar
0
Yer
Dünya
Minecraft
Kod:

tabelanın 1. satırına TAKIM SEC yazınca oyuncu tabelaya sağ tıklarsa /takımmenusu komutunu girer otomatik bilgim bu kadar yetti :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı