Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

• Visual Basic • Giriş Paneline Dil Seçenekleri Ekleme • Son Adım •

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ForcesCoder
  • Başlangıç Tarihi Başlangıç Tarihi
  • Görüntüleme 1.060

ForcesCoder

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
10
Puanlar
0
Hepinize merhaba arkadaşlar bugün sizlere Visual Basic Giriş Paneline Dil Seçenekleri Ekleme'yi göstercem.

76Y3ya.png

Video

76Y3ya.png

Kısa Bir Not

Kanal benimdir.Bir sorunuz olursa yorumlara yazınız.Ve bu kod ne ve benzeri sorularınızı da yanıt vercem.
76Y3ya.png

Virüs Total Ve İndirme Linki;

Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmek için şimdi giriş yapın veya kayıt olun.

Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmek için şimdi giriş yapın veya kayıt olun.

Son düzenleme:
süper ilerliyorsun dostum ben eskiden yapıyordum şimdi beni daha istekli hale getirdin vallaha süpersin!

süper ilerliyorsun dostum ben eskiden yapıyordum şimdi beni daha istekli hale getirdin vallaha süpersin!
Değerli yorumun için teşekkür ederim.​
[DOUBLEPOST=1516489015,1516261962][/DOUBLEPOST]
İndirme linki ve virüs total düzeltildi.

Çok başarılı, bence Kod madalyasını almayı hak ediyorsun.

Geliştirmeye açık olmuş .D Dahada geliştire bilirsin aslında. Başarılar dilerim...

Gayet güzel bir video TEŞEKKÜRLER

Bilmeyenler için çok yararlı bir paylaşım, teşekkürler!

Cidden çok güzel bvideo ve anlatım.

Ses ile desetk çıksaydın güzel olurdu.

Yukarı