Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

• Visual Basic • Giriş Paneli Yapımı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ForcesCoder
  • Başlangıç Tarihi Başlangıç Tarihi
  • Görüntüleme 1.004

ForcesCoder

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
10
Puanlar
0
Hepinize merhaba arkadaşlar bugün sizlere Visual Basic Giriş Panetli Yapılımını göstercem.

vJzrzp.png

Video

vJzrzp.png

Kısa Bir Not

Kanal benimdir.Bir sorunuz olursa yorumlara yazınız.Ve bu kod ne ve benzeri sorularınızı da yanıt vercem.

Son düzenleme:
VisualBasic çok güzel bir programlama dilidir. Ardunio C ve v.b dillerde bunları çagrıştırır aynı zamanda DEBUG dan sonra gelen ilk veritabanı fakat yazılıma başlıyacak olan bir ögrencinin ilk olarak Basic ögrenmesini önermiyorum!! basici ögrenen bir ögrenci ilerliyen zamanlarda herhangi bir dile geçiş saglıyamıyor. Sebebi ise basicin alogritmasını çözen biri studioyu v.b algılıyamıyor. Anlamıyor :( tavsiyem ilk olarak Studio başlanılması... Yazılım dillerinin en basitleri basic degildir tam tersine ilk olarak studio başlanılması daha dogru olucakdır.

VisualBasic çok güzel bir programlama dilidir. Ardunio C ve v.b dillerde bunları çagrıştırır aynı zamanda DEBUG dan sonra gelen ilk veritabanı fakat yazılıma başlıyacak olan bir ögrencinin ilk olarak Basic ögrenmesini önermiyorum!! basici ögrenen bir ögrenci ilerliyen zamanlarda herhangi bir dile geçiş saglıyamıyor. Sebebi ise basicin alogritmasını çözen biri studioyu v.b algılıyamıyor. Anlamıyor :( tavsiyem ilk olarak Studio başlanılması... Yazılım dillerinin en basitleri basic degildir tam tersine ilk olarak studio başlanılması daha dogru olucakdır.
Doğru söylüyorsun zaten basic adı basic diye en kolayı o olmaz ve bazı konularda insanın kafasını karıştırabiliyor.​

Doğru söylüyorsun zaten basic adı basic diye en kolayı o olmaz ve bazı konularda insanın kafasını karıştırabiliyor.​
Kesinlikle :9 benim ile aynı fikiri destekliyen birinin olması ne güzel minecraft hakkında faazla konuşulucak bişey olmayınca :/
[DOUBLEPOST=1516194364,1516193869][/DOUBLEPOST]
Kesinlikle :9 benim ile aynı fikiri destekliyen birinin olması ne güzel minecraft hakkında faazla konuşulucak bişey olmayınca :/
özelden skype adresini verirmisin :) Seninle iletişimde olmayı çok isterim.

[DOUBLEPOST=1516194364,1516193869][/DOUBLEPOST]
özelden skype adresini verirmisin :) Seninle iletişimde olmayı çok isterim.
Skype kullanmıyorum.​

Yukarı