Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım nötrCovid - Covid-19 İstatistiklerini kontrol edin!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nakwenda

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Nakwenda#7763

Elmaslar
20
Puanlar
0
covid.png

Merhaba forum kullanıcıları! Basitlik ve sadeliği temel alan nötrCovid botumuzu fazla uzatmadan sizlere tanıtmak istiyorum. nötrCovid Python dili ilke kodlanıp verilerin yansıtılmasında birçok modül, dört adet kendi kodladığımız modül ve bir adet yabancı kaynaklı api kullanılmıştır. İçerisinde toplamda beş adet komut barındırmaktadır.

Ayrıca istekleriniz doğrultusunda sizler için açık kaynaklı botlar üretebiliriz. Önerilerinizi Discord sunucumuza katılarak veya aşağıya yorum bırakarak bizlere iletebilirsiniz.

1591394809635.png

Prefix değiştirmenize olanak sağlamamızın sebebi default prefixin ! olması. Olur da sunucunuza eklerseniz diğer ekli botlarla prefixleri karıştırmayabilirsiniz.

1591394992353.png

!corona sayesinde dünya genelindeki toplam istatistiği görebilirsiniz.
nötrCovid'in 2.0 versiyonunda günlük istatistikleri (100 (+40) gibi ) ve altına mini bir bar(ölüm, vaka ve iyleşme oranlarını ayıran çizgimsi) eklemeyi düşünüyorum.

1591395185518.png

!corona <ülke> sayesinde istediğiniz ülkenin istatistiğini görebilirsiniz.
Ülke isminin Ingilizce olması kullandığımız APİ'nin yabancı kaynaklı olmasındandır. Alt satırdaki simetri bozukluğunun sebebi sanırım 3x1 olması. En yakın zamanda düzelteceğime emin olabilirsiniz.

1591395516386.png

!corona top sayesinde Covid-19'dan en çok etkilenen 9 ülkeyi görebilirsiniz. Ne yalan söyleyeyim ülkeleri random atmasının sebebini bilmiyorum :D Ama en fazla etkilenen 9 ülke olduğundan eminim.
Vee ülke isimleri gene apizede :(

1591395702164.png

!corona bilgi komutu sayesinde Covid-19 hakkında detaylı bilgi alabilir ve korunma yollarını öğrenebilirsiniz.
Üstteki uzun ama bilgilendirici metini buradan kısaltarak aldım. Kısaltmamın sebebi de çoğumuzun bildiği 2000 karakter sınırı.

Eğer nötrCovid'i sunucunuza eklemek isterseniz buradan ilgili bağlantıya ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler geçirmeniz dileği ile ?

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

COVID-19'u yakından takip etmek isteyen arkadaşlar açısından oldukça yararlı ve işlevli bir bot yapımı olmuş ki şahsen çok da beğendim ? ?

X For xCruwzy

Youtube : xCruwzy

Discord:

X for xCruwzy#7568

Elmaslar
963
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
xCruwzyYT
Yararlı bir bot olmuş, elinize sağlık. :<3:

heavydirtysoul

yorgun
Emektar

Discord:

heavydirtysoul#0021

Elmaslar
733
Puanlar
13.850
Yer
DEMA
Teşekkürler yararlı bir bot olmuş.

Nakwenda

Discord:

Nakwenda#7763

Elmaslar
20
Puanlar
0

TheClawNz

Discord:

TheClawNz#0001

Elmaslar
2
Puanlar
885
Minecraft
TheClawNz
Twitter
WhYBoLu
Gayet güzel bir bot olmuş sana tavsiyem !corona-panel komutu yap sol üstte panel açsın coronanın anlık istatistiklerini göstersin.

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
Gayet güzel ve yararlı bot olmuş arkadaşın dediği gibi panel olsa güzel olabilir eline sağlık.

Todo

Just A Future Surgeon
Emektar

Discord:

Todo#1808

Elmaslar
193
Puanlar
14.160
Minecraft
GakkoshBEY
Ülke ülke korona tablosu gösteren bir bot, vay be! Ellerine sağlık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı