Sol Reklam
Sağ Reklam

Nitro fiyatları düştü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

why_shiro

Aerospace Nerd
Emekli

Discord:

why_shiro

Elmaslar
252
Puanlar
7.295
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
GrimOK
Twitter
whyshiro_
Haha Discord Nitro Fiyatları go brrrrrrrrrr

Discord abimizin yeni açıklaması ile (2 gün oldu fiyatlar bugün geldi) fiyatlar artık TL kuruna yakın oldu (3 TL = 1 Dolar gibi bir şey). "Discord Nitro Classic" 13.49 TL ve "Discord Nitro" 27.99 TL oldu. Vatanımıza milletimize hayırlı olsun. Belki ekonomi düzelir de yakında 10 TL'ye falan alırız.

why_shiro

Aerospace Nerd
Emekli

Discord:

why_shiro

Elmaslar
252
Puanlar
7.295
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
GrimOK
Twitter
whyshiro_
Bilmeyenler vardır belki diye şey ettim.

YasinDLG

Gülü seviyorsan, dikenine katlanıcaksın.
Hosting Görevlisi
Elmaslar
189
Puanlar
4.325
Yer
ALAMANYA
Minecraft
YasinDLG
1 doların 3 tl ye benzemesine bile artık seviniyoruz. Ne hale geldik :(

why_shiro

Aerospace Nerd
Emekli

Discord:

why_shiro

Elmaslar
252
Puanlar
7.295
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
GrimOK
Twitter
whyshiro_

Farve#8283

I don't know.

Discord:

Farve#8283

Elmaslar
98
Puanlar
13.605
Yer
World
Haha Discord Nitro Fiyatları go brrrrrrrrrr

Discord abimizin yeni açıklaması ile (2 gün oldu fiyatlar bugün geldi) fiyatlar artık TL kuruna yakın oldu (3 TL = 1 Dolar gibi bir şey). "Discord Nitro Classic" 13.49 TL ve "Discord Nitro" 27.99 TL oldu. Vatanımıza milletimize hayırlı olsun. Belki ekonomi düzelir de yakında 10 TL'ye falan alırız.
Benim görüşüm kısaca anlatmak istiyorum. Discord fiyatları TRY özel belirleme sebebi bana göre epic games ücretsiz yaptığında istatistikleri görmüşlerdir. Demiştir ki biri "Türkiye'ye baksana deli gibi nitro üyesi çıktı. Acaba bunlar neden almıyor?" falan filan sonra araştırma olmuştur. Ve ekonomi durumu görmüştür. Demiştir ki "Ya adamlar haklı yani 1 aylık üyeliğe niye 100TRY üzeri fiyat versinler ki birim olarak aynı kazanıyoruz aşa yukarı ben olsam bende vermem." falan derken bu karar çıkmıştır.

Neden anlattım bilmiyorum ama bana böyle oldu gibi geliyor. Bilgilendirme için de teşekkür ederim. Mail atmışlardı galiba bu ay bitiyor diye orada bilgilendirme vardı ufacık. Yine de teşekkürler böyle değişik bi yorum yapmak istedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı