Sol Reklam
Sağ Reklam

Nitradodan Uzak Durun!! Dolandırıcılar..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ahmet burak

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
54
Puanlar
8.935

Yazışmalar...
ZQJ2GG.png

Gelişmeleri yazacagım..

Ve nitrado sonucu arkadaşlar. En ufak bildirim olmadan sitem domainlerim ve minecraft serverim hiçbir bildirim yapılmadan direk hesabım bloklandı. Şuan parasını 3 ay 1 sene olarak ödedigim hizmeti resmen kullanamıyorum ve dolandırılmış vaziyetteyim.

bMJdVV.png

gVZBb5.png

TeamSpeak3 Adreslerini bulup oraya girdim NitradoTR denen Nitrado nun türkiye sorumlusu arkadaş kaç saattir yazmama ragmen en ufak cevap dahi vermiyor.
Habire ticket açin deniyor ben ticketi 1 gün önce açmışım halen cevap yok hesabım bloke halde şuan çok ciddi miktarda mağdur durumdayım.

Saat 01:30 ve Halen en ufak bir cevap, ikaz veya bildirim maili alamıyoruz. hiçbir şekilde ulaşamıyoruz firmaya. resmen dolandırıldık...
Ve dolandırıldıgımızın kanıtı olarak görüyor sizinle paylaşıyoruz..

Nitradonun türkiye sorumlusuna ait firma poşet yani var olanmayan bir firma çıkmıştır.
Asıl Nitradonun Kendisini de kandırmışlar ve biz firmayız diyerek oradan bayiligi o şekilde almışlar ve aldıktan kısa süre sonra firmayı kapatmışlardır.
İnanmayan arkadaşlar kontrol edebilir. Buyrunuz:

nitrado.net Sorumlu Kişiler
Adres:TS Global
Ümit Kopdur
Cayyolu Mah. 8.Cad 146/12
Ankara
Türkiye
Vergi DaireDoğanbey Ankara
Vergi No21925648580

Buyrun buda sorgulama adresi : https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/template.jsp?page=IVD_VRG_LVH

Buradada nitradonun kendi sitesinde bildirilmiş olan sayfa : https://server.nitrado.net/tur/pages/imprint

Hukuki işlemler konusunda avukat arkadaşlarımız bugün iş saatlerinde problem çözülmedigi takdirde gerekli işlemleri yapacaklar.

UcanKofte

İlginç Yönetici
Elmaslar
63
Puanlar
0
İlginç ,vergi kaçakçılığı yapacakları aklıma gelmezdi.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Al san Bi Nitrado Kirizi Adamlara Bak Vergi Kac akcılıgına baş vurmus yuh[DOUBLEPOST=1448912583,1448912488][/DOUBLEPOST]
Yazışmalar...
ZQJ2GG.png

Gelişmeleri yazacagım..

Ve nitrado sonucu arkadaşlar. En ufak bildirim olmadan sitem domainlerim ve minecraft serverim hiçbir bildirim yapılmadan direk hesabım bloklandı. Şuan parasını 3 ay 1 sene olarak ödedigim hizmeti resmen kullanamıyorum ve dolandırılmış vaziyetteyim.

bMJdVV.png

gVZBb5.png

TeamSpeak3 Adreslerini bulup oraya girdim NitradoTR denen Nitrado nun türkiye sorumlusu arkadaş kaç saattir yazmama ragmen en ufak cevap dahi vermiyor.
Habire ticket açin deniyor ben ticketi 1 gün önce açmışım halen cevap yok hesabım bloke halde şuan çok ciddi miktarda mağdur durumdayım.

Saat 01:30 ve Halen en ufak bir cevap, ikaz veya bildirim maili alamıyoruz. hiçbir şekilde ulaşamıyoruz firmaya. resmen dolandırıldık...
Ve dolandırıldıgımızın kanıtı olarak görüyor sizinle paylaşıyoruz..

Nitradonun türkiye sorumlusuna ait firma poşet yani var olanmayan bir firma çıkmıştır.
Asıl Nitradonun Kendisini de kandırmışlar ve biz firmayız diyerek oradan bayiligi o şekilde almışlar ve aldıktan kısa süre sonra firmayı kapatmışlardır.
İnanmayan arkadaşlar kontrol edebilir. Buyrunuz:

nitrado.net Sorumlu Kişiler
Adres:TS Global
Ümit Kopdur
Cayyolu Mah. 8.Cad 146/12
Ankara
Türkiye
Vergi DaireDoğanbey Ankara
Vergi No21925648580

Buyrun buda sorgulama adresi : https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/template.jsp?page=IVD_VRG_LVH

Buradada nitradonun kendi sitesinde bildirilmiş olan sayfa : https://server.nitrado.net/tur/pages/imprint

Hukuki işlemler konusunda avukat arkadaşlarımız bugün iş saatlerinde problem çözülmedigi takdirde gerekli işlemleri yapacaklar.

Ben Olsam Senin yerinde Gider Mahkemeye veririm Dolandılmısn arkadaşım hakını adalette ara

ahmet burak

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
54
Puanlar
8.935
forum yetkilileri bu forumda kullanıcıları korumaya ve nitrado reklamı yapmamaya gayret ederse insanların dolandırılmasının önüne birazda olsa önüne geçmiş oluruz.

Frebiq

Bilirsin insanlar değişmez. Değişen zamandır.

Discord:

Frebiq#0061

Elmaslar
125
Puanlar
14.270
Yer
Uranüs
Minecraft
Frebiq
Boşuna Demiyorlar Nitrado Pişmanlıkdır Diye :D

Black-Spy

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
208
Puanlar
13.820
Yer
Sarajevo
Minecraft
TOM547
Kareş sende bir Nitrado salağısın kusura bakma ama Nitrado kazığını sende yemişin ve bu nedir bilirim git ekşiye ağla (Şaka bi yana git BatiHost Kullan)

Frebiq

Bilirsin insanlar değişmez. Değişen zamandır.

Discord:

Frebiq#0061

Elmaslar
125
Puanlar
14.270
Yer
Uranüs
Minecraft
Frebiq
Kareş sende bir Nitrado salağısın kusura bakma ama Nitrado kazığını sende yemişin ve bu nedir bilirim git ekşiye ağla (Şaka bi yana git BatiHost Kullan)
dostum ben aksitr :D den başka hiç bir şey kullanmam en sağlam yer orası bana göre :) bu arada ben nitradodan csgo sunucu aldım almaz olaydım yemin ederim 30 tl boşa gitti onun yerine giderdim aksitr :D den mta sunucu alırdım yemin ederim olmaz olsun böyle şey adamlar işleri güçleri para gelsin biz anca oturalım hiç bişey yapmıyalım nasıl olsa oturduğumuz yerden para geliyor diyorlar :)

Emirr_

Elbet bir gün

Discord:

Emirr#6312

Elmaslar
304
Puanlar
14.570
Yer
Mars
Minecraft
Uzayke
O zaman Bende Bundan Sora Nitradoyu bırakıyom

DiamonDGamerRG

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
2
Puanlar
0
Batihost kullanmanı tavsiye etmiyoum bu gün konusunuda açtım bakabilirsin yetkii arkadaş tersliyor
kardeşim tersiliyor diyorsunda :D ben ticket açtım 1 saat sonra benim telefonumdan aradılar ve ilgilendiler adamlar çok nazik ve kibar kişiler belki adamın sinirli bir gününe denk gelmişindir. bu arada batihostun sahibi erkan abi kendi makineme notta düşmüş annenden güzel fırca yiyordun diye müşterileri ile aralarında çok güzel bir bağ var. bence batihost çok kaliteli bir hosting.

EnesMT

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
2
Puanlar
0
15 aydır nitrado kullanıyorum :) Demekki bir sorun varsa ticket atmayacakmışsın :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı