Sol Reklam
Sağ Reklam

night ve knight okunuşu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FakeTaxiDriver

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
120
Puanlar
0
ikiside aynı şekilde okunuyor farkları nasıl anlaşılıyor mesela biz 100 ve surat olarak yüzü kullanıyoruz onun gibi mi :/

erenbulbul

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
50
Puanlar
0
hayır. kn gelince hafif peltek bir n oluyor.
şapkalı n.

BroPlayz

Pis Agor
Elmaslar
130
Puanlar
0
Yer
Bursa
Forumun erenleride gelmiş
edit:ingilizcem hoş değil hocam plebim ben ne yapacan :P

Mr_TeneKe

Kültür Bidonu
Elmaslar
127
Puanlar
0
Yer
Havana / Küba
Açıklıyorum,

Knight eski İngilizcede "Kınayt" diye okunurdu, yani kelimenin doğru okunuşu "kınayt" ama bir süre sonra İngilizler "kn" sesini telaffuz etmeyi bıraktılar ( "knife" "kneel" "knee" "knead" de aynı kaderi paylaşmıştır naytla) o k sesi aslında ordaymış gibi dil arkada okunur bana sorarsanız ama irlandalı adam farklı okur yukarı wessexli adam farklı okur. İstediğiniz gibi okuyun azizim.

FakeTaxiDriver

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
120
Puanlar
0
Açıklıyorum,

Knight eski İngilizcede "Kınayt" diye okunurdu, yani kelimenin doğru okunuşu "kınayt" ama bir süre sonra İngilizler "kn" sesini telaffuz etmeyi bıraktılar ( "knife" "kneel" "knee" "knead" de aynı kaderi paylaşmıştır naytla) o k sesi aslında ordaymış gibi dil arkada okunur bana sorarsanız ama irlandalı adam farklı okur yukarı wessexli adam farklı okur. İstediğiniz gibi okuyun azizim.
eyw sayende kültürlendim

BroPlayz

Pis Agor
Elmaslar
130
Puanlar
0
Yer
Bursa
Açıklıyorum,

Kendisini forum entellektüel insanları grubunda görücez yakındır :P

Rayandu

The Man
Elmaslar
80
Puanlar
0
Yer
Brooklyn, Suplex City
Cümledeki yerine göre anlam kazanır. Mesela meat ve meet de aynı şekilde okunur fakat cümlede hangi anlamda kullanıldığı önemli. Fakat Meat kelimesini USA : mit UK : miit diye okur. Pek kafana takmana gerek yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı