Sol Reklam
Sağ Reklam

Kapandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EmirTR*NezleNW

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

EmirTR#3189

Elmaslar
68
Puanlar
0
Yer
Bursa
Son düzenleme:

Purham

İlim ilim bilmektir, ilim kendini bilmektir.
Emekli

Discord:

Furkans#9603

Elmaslar
180
Puanlar
9.780
Yer
İstanbul
Ortak - Admin olarak alıma katılabilirim.

EmirTR*NezleNW

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

EmirTR#3189

Elmaslar
68
Puanlar
0
Yer
Bursa

LordOfDeath

Play.GoldTurkNW.Com
Elmaslar
10
Puanlar
13.295
Minecraft
LordOfTurk
öncelikle merhaba sadece tavsiye vermeye geldim eğer plugin yada skript editleyebilecek kadar bilgin varsa ve makinede alabilecek maddi durumun varsa ortak alma derim sadece tavsiye karar senin tabi neden dersek düşünsene daha önce hiç tanımadığın biri ile ortak olacaksın mutlaka bir gün aranızda tartışma yada kavga çıkar size bişe olmaz ama olacak olan o sunucuya emek vereceklere olur eğer ortak çok istiyorsan gerçek hayattaki çevrenden mc bilen oynayan varsa onlardan al derim.

EmirTR*NezleNW

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

EmirTR#3189

Elmaslar
68
Puanlar
0
Yer
Bursa
öncelikle merhaba sadece tavsiye vermeye geldim eğer plugin yada skript editleyebilecek kadar bilgin varsa ve makinede alabilecek maddi durumun varsa ortak alma derim sadece tavsiye karar senin tabi neden dersek düşünsene daha önce hiç tanımadığın biri ile ortak olacaksın mutlaka bir gün aranızda tartışma yada kavga çıkar size bişe olmaz ama olacak olan o sunucuya emek vereceklere olur eğer ortak çok istiyorsan gerçek hayattaki çevrenden mc bilen oynayan varsa onlardan al derim.
Anladım tavsiyen için teşekkürler ama ben ortak arıyorum :)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Güncel

Son düzenleme:

talhaerkefsuncraft

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
TalhaErkYTB
Merhaba Dostum Ben Talha 15 Yaşındayım Ortak Olmak İstiyorum Fakat Kurucu Yardımcısı da Olabilirim Aslında Böyle Bir Server Kurmak Uzun Zamandır Hayalimdi Fakat Gerek Maddi Gereçlerden olsun Gerek Zaman dan olsun bir türlü kuramadım artık zamanım var freemc den baya bi skript plugin işleriyle uğraştım baya bir şeyler daha kattım kendime builderlik denirse voxel ve world edit ile müthiş harikalar çıkardım ama bir güne kadar server error verdi 6GB ram vardı aslında ama sebebini bilmedim ve artık buradayım freemc den baya önce batihost dan arkadaşlar la aktif 40 oyunculu bir server açtık sınavlardan fln LGS vardı. Kapatmak zorunda kaldık serveri işte böyle kurucu olursak ortak yani baya büyür serverimiz ve hayalime kavuşurum hoş çakal bana buradan ulaşabilirsin
Discord
' SƐYТΛИ ➥Talha Builder
Mail

[email protected]
mesajımı mail üzerinden de ilettim teşekkürler. saygılarımla.

EmirTR*NezleNW

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

EmirTR#3189

Elmaslar
68
Puanlar
0
Yer
Bursa
Merhaba Dostum Ben Talha 15 Yaşındayım Ortak Olmak İstiyorum Fakat Kurucu Yardımcısı da Olabilirim Aslında Böyle Bir Server Kurmak Uzun Zamandır Hayalimdi Fakat Gerek Maddi Gereçlerden olsun Gerek Zaman dan olsun bir türlü kuramadım artık zamanım var freemc den baya bi skript plugin işleriyle uğraştım baya bir şeyler daha kattım kendime builderlik denirse voxel ve world edit ile müthiş harikalar çıkardım ama bir güne kadar server error verdi 6GB ram vardı aslında ama sebebini bilmedim ve artık buradayım freemc den baya önce batihost dan arkadaşlar la aktif 40 oyunculu bir server açtık sınavlardan fln LGS vardı. Kapatmak zorunda kaldık serveri işte böyle kurucu olursak ortak yani baya büyür serverimiz ve hayalime kavuşurum hoş çakal bana buradan ulaşabilirsin
Discord
' SƐYТΛИ ➥Talha Builder
Mail

[email protected]
mesajımı mail üzerinden de ilettim teşekkürler. saygılarımla.
Discord etiketin nerede

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Emir yıllardır sunucu açıcaksın aç artık görelim nera de görsem ya başkasının sunucusunda ortaksın yada ortalıkta geziyorsun :D ortak olacak arkadaşlara bol şans şimdiden :).

EmirTR*NezleNW

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

EmirTR#3189

Elmaslar
68
Puanlar
0
Yer
Bursa
Emir yıllardır sunucu açıcaksın aç artık görelim nera de görsem ya başkasının sunucusunda ortaksın yada ortalıkta geziyorsun :D ortak olacak arkadaşlara bol şans şimdiden :).
Açık server bakımda discord ekle ip atayım EmirTR#6315

talhaerkefsuncraft

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
TalhaErkYTB

EmirTR*NezleNW

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

EmirTR#3189

Elmaslar
68
Puanlar
0
Yer
Bursa
➥ȤЄƦƠ CR DEVAM UŞAK xd#3023
Olmuyor pff EmirTRᵈᶜʷ ᠀#6315 Ekle

➥ȤЄƦƠ CR DEVAM UŞAK xd#3023
Bakacak mısınız :)

Güncel +

Güncel ++

Rehber alımı bitmiştir.

Son düzenleme:

Yunus YAMAN

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

HypelX`VN#1423

Elmaslar
4
Puanlar
0
:D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı