Sol Reklam
Sağ Reklam

Skript Paylaşımı OTOMUTE | SKRİPT

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

xKralTRx

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

xKralTRx#8681

Elmaslar
18
Puanlar
0
Minecraft
xBerexYT
Herkeze Merhaba Değerli Forum Bügün sizlere yapmış olduğum bir otomatik mute skripti eğer cok istek gelirse gelmiş halini yapıcam eğer işinize görerses ne mutlu bana simdi tantıma geçelim.

Ne İşe Yarar:

● Sunucuzda istenmeyen küfür,reklam,isim onu gibi durumlarda engelmek için yaptıgım bir skriptir
● Eğer sunucuda birisi küfür etti ona otomatik mute atar eğer rehber ityahcınız olmasa bunu kullanabilirsiniz
ÖNEMLİ:
● Bazı Kişler ücretsiz bir skripti alıp paralı olarak satıyorlar lütfen bunu yapmayın
Görseler:
72607

Kod:
##################################################
#              MC - TR | xKralTRx                #
##################################################

on chat:
    if message is "com" or "net" or "org":
        cancel event
        send "&eKoruma &8» &7reklam yaptıgın ıcın mute yediniz."
        execute console command "/emute %player% 8m"

EmreCN

Play.McDeyiz.Com

Discord:

zNightLastTR | EmreCan #2763

Elmaslar
238
Puanlar
11.070
Minecraft
zNightLastTR
asdasdasdcomasdasfasf yazınca yine mute yiyor sanırım.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Otomatik susturma Skriptinizi çok beğendim. Fakat en önemli noktası bu ibareleri içeren kelimeler içerisinde susturma atıyor mu? Eğer atıyorsa bu Skriptin gerçekten hiç bir anlamı kalmaz. Gün içerisinde bir çok gereksiz susturulma atar. Bu gece bu Skripti sunucumda kesinlikle deneyeceğim.

xKralTRx

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

xKralTRx#8681

Elmaslar
18
Puanlar
0
Minecraft
xBerexYT
asdasdasdcomasdasfasf yazınca yine mute yiyor sanırım.

Otomatik susturma Skriptinizi çok beğendim. Fakat en önemli noktası bu ibareleri içeren kelimeler içerisinde susturma atıyor mu? Eğer atıyorsa bu Skriptin gerçekten hiç bir anlamı kalmaz. Gün içerisinde bir çok gereksiz susturulma atar. Bu gece bu Skripti sunucumda kesinlikle deneyeceğim.
teşekür ederim yorumun ıcın mesle kocom yazıdıgında mute atmıyor eger com yazarsa atıyor ıstersen test ederbılrısın

xKralTRx

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

xKralTRx#8681

Elmaslar
18
Puanlar
0
Minecraft
xBerexYT
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

teşekür ederim yorumun ıcın mesle kocom yazıdıgında mute atmıyor eger com yazarsa atıyor ıstersen test ederbılrısın

Eğer gerçekten dediğiniz gibi ise bu olay gerçekten çok süpermiş. Bunu sunucumuzda kullanmak çok isterim :)

xKralTRx

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

xKralTRx#8681

Elmaslar
18
Puanlar
0
Minecraft
xBerexYT

Eğer gerçekten dediğiniz gibi ise bu olay gerçekten çok süpermiş. Bunu sunucumuzda kullanmak çok isterim :)
ne mutlu bana :d güle güle kullan eğer cok istek gelırse gelişmis halını sıze sunmak ısterım <3

xKralTRx

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

xKralTRx#8681

Elmaslar
18
Puanlar
0
Minecraft
xBerexYT

cemil37

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Ceko37#9713

Elmaslar
111
Puanlar
13.850
Minecraft
Ceko37
Eğer kurufasulyepilav.com yazarsa oluyormu bana sadece com yazarsa mute yer gibi geldi

çünkü mesaj "com" sa 8dk mute at olarak ayarlanmış bence içinde com içeren mesajlara mute atmayacaktir.

xKralTRx

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

xKralTRx#8681

Elmaslar
18
Puanlar
0
Minecraft
xBerexYT
Eğer kurufasulyepilav.com yazarsa oluyormu bana sadece com yazarsa mute yer gibi geldi

çünkü mesaj "com" sa 8dk mute at olarak ayarlanmış bence içinde com içeren mesajlara mute atmayacaktir.
evt öyle ama onu ıcın rehber olması lazım serverda ama iş görür sizin ama eger www eklersen

xKralTRx

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

xKralTRx#8681

Elmaslar
18
Puanlar
0
Minecraft
xBerexYT
evt öyle ama onu ıcın rehber olması lazım serverda ama iş görür sizin ama eger www eklersen
ama öyle olsa kocum da k{oc}um var bunu küfür olarka algılar ve mute yer o yuzden ama tabi cok istek gelırse bunu daha gelmıs halını yaparım

UtkuEkinci

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
Xrekaddore
işe yarar bence güzelmiş

Son düzenleme:

Shura

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
254
Puanlar
7.070
Berbat bir mantığı var. Mesaj sadece com net vesaire olunca susturur ve susturma işlemini başka bir plugine yaptırıyorsunuz bu da skripti süper gereksiz yapıyor. Geliştirip yeniden paylaşırsanız seviniriz

charismatic78

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
14
Puanlar
13.245
Skript güzel ama forumda bu tarz skriptlerden tonlarca var görmekten artık gözlerim ağrıdı omg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı