Sol Reklam
Sağ Reklam

Netflix'in Yeni Dizisi Olan Locke & Key İkinci Sezon Onayı Aldı!

WheeZeTR

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

WheeZeTR#9538

Elmaslar
26
Puanlar
2.010
Minecraft
WheeZeTR
2918337.jpg

Netflix'in Yeni Dizisi Olan Locke & Key İkinci Sezon Onayı Aldı!
Netflix'in şubat ayında yayınladığı Locke & Key dizisi için ikinci sezon onayı alındı.

Öncelikle hepinize iyi günler, iyi forumlar dilerim! Dünyanın en büyük çevrim içi dizi, film, belgesel izleme platformlarından biri olan Netflix, yepyeni içerikler çıkarmaya devam ediyor. En yeni dizilerinden biri olan Locke & Key bu sene şubat ayında yayınlandı. Drama/korku türünde olan bu dizi, birinci sezonu izleyenler tarafından baya bir ilgi görmüş durumda.
Locke & Key dizisi; Gabriel Rodriguez ve Joe Hill tarafından yazılmış olan bir çizgi romanı kendisine temel göstermiş. Dizinin oyuncu ekibinde Conor Jessup, Emilia Jones, Darby Stanchfield gibi birçok ünlü isim yer alıyor. Dizinin yönetmenlerinden Meredith Averill ve Carlton Cuse, Locke & Key dizisine devam edecekleri için kendilerinin ve ekibinin çok heyecanlı olduğunu dile getirdi. “Netflix’e özellikle bu zor zamanlardaki desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz ve hikayemizin yeni bölümünü sizlere sunmayı dört gözle bekliyoruz” gibi ifadelerde bulundular.

mctr.jpg

Dizinin İkinci Sezonu Ne Zaman Çıkacak?
Netflix'in yöneticisi olan Briand Wright ise Locke & Key dizisinin dünyada büyük bir kitleye ulaştığını belirtti. Bu dizinin bir parçası olduğu için çok sevinçli olduğunu ve ikinci sezonu sabırsızlıkla beklediğini söyledi. En çok merak edilen "Ne zaman gelecek?" sorusuyla ilgili ise herhangi bir bilgi verilmedi.

Locke & Key'in Konusu Nedir?
Babalarının hiç kimsenin anlamadığı gizemli bir şekilde ölümü sonrasında 3 kardeş, Key Malikanesine taşınır. Malikaneye iyice yerleştikten sonra malikanede babalarının ölüm sebebi olabilecek bazı ipuçları bulurlar. Bu ipuçları evde olan sihirli bir anahtardan bahsetmektedir. 3 kardeş bu sihirli anahtarı bulmak için evin her yerini karış karış arar ama bu sihirli anahtarı bulmaya çalışırken fark etmeden bile olsa bir iblisi çağırmış olurlar. Bu iblis kardeşlerin anahtarı bulmaması için elinden geleni yapacaktır...
Bu konumuzun da sonuna gelmiş bulunmaktayız. Diziye ufaktan bir göz attım ve gayet hoşuma gitti. Eğer bir dizi arıyorsanız kesinlikle öneriyorum. Sağlıcakla kalın!

Son düzenleme:

Garoz

Simplicitas tollit virtutem.
Emekli

Discord:

MonBoyhiner#2885

Elmaslar
469
Puanlar
16.160
Yer
Türkiye
Minecraft
GarozLite
@YigitReisOfficial bu dizi hakkında birinci sezon öncesi tanıtım yapmıştı. Bende en dikkatimi çeken bu olduğunu söylemiştim. Diziyi izlemeye başladım fakat 4-5 bölümden sonra feci şekilde sıktı.​

_OnePage_

Işık + Taş = Işıktaşı

Discord:

OnePage#1881

Elmaslar
838
Puanlar
8.575
Minecraft
_OnePage_
aşırı iyiydi fakat son bölümde son sahne aşırı sinir bozucuydu

JESUS?

JESUS
Elmaslar
385
Puanlar
7.585
O dizi çöp 3 bölümde kapatım, nasıl geliyor 2 sezon.

WheeZeTR

Discord:

WheeZeTR#9538

Elmaslar
26
Puanlar
2.010
Minecraft
WheeZeTR
O dizi çöp 3 bölümde kapatım, nasıl geliyor 2 sezon.
Kişiden kişiye değişir. Tabii ki herkes sevmeyebilir ama izleyenlerin büyük bir çoğunluğu tarafından sevildiği için yeni sezonu geliyor.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
@YigitReisOfficial bu dizi hakkında birinci sezon öncesi tanıtım yapmıştı. Bende en dikkatimi çeken bu olduğunu söylemiştim. Diziyi izlemeye başladım fakat 4-5 bölümden sonra feci şekilde sıktı.​

Doğruyu söylemek gerekirse böyle güzel bir diziyi de nasıl beğenemedin anlamadım. Şahsen benim bu dizinden ilk günden beri umudum vardı ki diziyi 1 hafta gibi kısa sürede bitirdim ki o zaman okul sürecinde olduğumuz için günü birlik bölüm izlerdim. Bunun dışında diziyi de sadece sen sevmemişsin. Bazı kişiler severken bazı kişilerde sevmemiş ki sanırım bu dizinin 1. sezonu nötr olmuş ama bence kesinlikle 2. sezonu hak eden bir dizi ki ben 2. sezonun daha da iyi olmasını bekliyorum. Bu arada @WheeZeTR gerçekten güzel bir konu olmuş. Eline, emeğine ve kalemine sağlık.

WheeZeTR

Discord:

WheeZeTR#9538

Elmaslar
26
Puanlar
2.010
Minecraft
WheeZeTR
Doğruyu söylemek gerekirse böyle güzel bir diziyi de nasıl beğenemedin anlamadım. Şahsen benim bu dizinden ilk günden beri umudum vardı ki diziyi 1 hafta gibi kısa sürede bitirdim ki o zaman okul sürecinde olduğumuz için günü birlik bölüm izlerdim. Bunun dışında diziyi de sadece sen sevmemişsin. Bazı kişiler severken bazı kişilerde sevmemiş ki sanırım bu dizinin 1. sezonu nötr olmuş ama bence kesinlikle 2. sezonu hak eden bir dizi ki ben 2. sezonun daha da iyi olmasını bekliyorum. Bu arada @WheeZeTR gerçekten güzel bir konu olmuş. Eline, emeğine ve kalemine sağlık.
Değerli yorumun için teşekkürler. <3

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı