Sol Reklam
Sağ Reklam

Netflix'in Sevilen Dizisi Mindhunter, Başrol Oyuncularını Kaybetti

Leonruqie

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Leonruqie #9251

Elmaslar
16
Puanlar
910
Merhaba değerli forum üyeleri, konu başlığından gördüğünüz üzere bugün sizlere "Mindhunter" adlı dizinin başrol oyuncularını kaybetmesini hakkında konuşacağım, fazla uzatmadan konuya geçelim.

netflix-in-sevilen-dizisi-mindhunter-basrol-oyuncularini-kaybetti-1579161298.jpg

İkinci sezon finalinin arkasından devam edip etmeyeceği meçhul olan çok sevilen Netflix dizisi Mindhunter'in akıbeti çok karışık, çünkü dizinin en önemli oyuncularından Jonathan Groff, Holt McCallany ve Anna Torv’un diziden ayrıldığı duyuruldu.

Seneryosu Mark Olshaker ve John E. Douglas tarafından yazılan Mindhunter, Inside FBI’s Elite Serial Crime Unit romanından uyarlanılarak dizi halinde Netflix üzerinden insanların izlenimine sunulmuştur. Verilere göre Netflix'in son yıllarda yaptığı en başarılı orjinal dizilerden biri olarak nitelendiriliyor.

images.jpeg

Dizi 1970’lerde psikoseksüel cinayetleri araştırmak için FBI içinde kurulan Davranış Bilimleri Birimi adında özel bir büroyu ele alıyor. Arkasında bıraktığı 2 sezonu ile kendine güçlü bir hayran kitlesi oluşturan Mindhunter, Netflix'ten henüz 3. Sezon onayı alabilmiş değil. Dijital yayın evinin yaptığı açıklamaya göre başrollerin diziden ayrılma sebebi de dizinin devam edip etmeyeceği, yani belirsizlik.

Evet çok değerli forum üyeleri, bu konuda anlatmak istediklerim bu kadardı, bir dahaki konumda görüşmek üzere.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Oysa ki en sevdiğim dizilerdendi. Böyle bir kaybın olmasına oldukça üzüldüm. Görünüşe bakılırsa yeni sezon gelmeyecek. :(

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.

Discord:

asrınn.abakhann#3550

Elmaslar
491
Puanlar
7.065
bu diziyi hiç hayatımda izlemedim.

Lilith Magnolia

Minecraft Developer & Pluginer

Discord:

Lilith Magnolia#3705

Elmaslar
67
Puanlar
0
Geçmiş olsun hiç izlemedim ama sadece ayrılmışlar bişey olmaz :/

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı