Sol Reklam
Sağ Reklam

İnceleme Netflix'in İlk Türk Dizisi Olan Hakan Muhafız'ın 3. Sezonu Çıkıyor!

Hakan Muhafız'ın 3. Sezonu Hoşunuza Gitti Mi?

• Evet, gerçekten de gitti. 3. sezon güzel olacak!

Oylar: 3 60,0%
  • Hayır, bence 3. sezondan da vasat hal almış :(

Oylar: 2 40,0%

• Oy Verenler
    5
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Hakan-Muhaf%C4%B1z%C4%B1n-3.-Sezon-Kadrosu-Belli-Oldu.jpg

Netflix'in İlk Türk Dizisi Olan Hakan Muhafız'ın 3. Sezonu Çıkıyor!
Netflix'in sevilen dizilerinden olan Hakan Muhafız'ın 3. sezonu nihayet ortaya çıkıyor.
Selam değerli forum okurları, bugün sizlerle birlikte o Netflix Türkiye'nin ilk yerli yapımı olan Hakan Muhafız dizisinin 3. sezonunun çıkması hakkında konuşacağız. Hepinizin bildiği üzere Netflix Türkiye'nin ilk ani Türk yapımlı bu dizisi oldukça merakları uyandırmıştı ki dizinin 2. sezonun çıkmasıyla da bu yeni dizinin hayranları tam ikiye bölünmüştü. Daha doğrusu dizinin seveni olduğu kadar da sevmeyeni de olmuştu. Tabii dizi ile alakalı yabancıların yorumla videosunu incelediğimiz zamanda oldukça sevdiklerini de görebiliyoruz. Konumuza geri dönmek gerekirse de ilk yerli yapım olan ani nihai Hakan Muhafız'ın 2. sezonu 26 Nisan'da yayınlanmıştı. 2. sezonun yayınlanmasıyla dizinin 3. ve 4. sezon onayları da arkasından gelmişti. Tabii dizinin 2. sezonunun çıkmasından yana neredeyse yarım yıl geçti ama neyse ki artık yeni 3. sezonu nihayet resmi Netflix platformlarına çıkıyor. Haydi o zaman gelin, sizlere bahsettiğim o dizinin var olan diğer detaylarına bakalım.

resized_2a5b8-a2aad8c9hakanmuhafiz1.jpg

Netflix Türkiye'nin İlk Yerli Yapımı Olan Hakan Muhafız'ın 3. Sezonu Ne Zaman Çıkıyor?
Netflix Türkiye'nin ilk ani yerli yapımı olan o Hakan Muhafız'ın 3. sezonunun resmen çıkacağı duyulunca da dizinin birçok hayranı da dizinin ne zaman çıkacağını aramaya başladı. Eh o halde böyle olunca da birçok kişi bu cevabı bulmaya çalıştı. Eh o büyük ihtimal sizlerde bu sorunun cevabını çok merak etmişsinizdir. Netflix Türkiye'nin yaptığı bu resmi açıklamaya göre, Hakan Muhafız'ın 3. sezonu da Mart ayının 6. gününde yayınlanacağı yönünde görünüyor. Uzun lafın kısası Hakan Muhafız'ın 3. sezonunu 6 Mart'dan sonra Netflix platformunda nihayet görebileceğiz. Tüm bunların yanı sıra hatırlarsanız dizinin 3. sezon onayıyla 4. sezon onayı da aldığını belirtmiştim. Dizinin 3. sezonu çıkmadan da 4. sezon onayı da alması oldukça ilginçti. Bilirsiniz, Türk dizileri kolay kolay bitmez! Öyle 100 bölüm sürecek. Değil mi? İronilerin yanı sıra dizinin 4. sezon onayı neden alındığı bilinmez ancak dizinin 5. sezonu bile çıkabilir. Belki de dizi önümüzde ki sezonlar da o dünya genelinde bile patlayabilir. Bakalım dizinin 3. sezonu izleyicilerini mutlu edebilecek mi? Eh artık sizlerle beraber göreceğiz.

AAAABQ22exBqz3e_XxPs9uXm1p9Ww7MtY3ETwWYQfXZEA3lUz72DyXgN8JwkiTyAJZah6W0nW9LDAsl_VLSZJKtLpLhXfTYZ.jpg

Netflix Türkiye'nin Yerli Yapımı Olan Hakan Muhafız'ın 3. Sezon Konusu Ne Olacak?
En çok merak edilen başka bir soru ise de dizinin 3. sezon konusunun ne olacağı idi. Neyse ki buna da tam net olmasa da güzel bir cevabımız var. Aslında biraz da şanslısınız desem yeridir. Çünkü o Netflix'in Türkiye yetkililerinden bu açıklama daha bugün geldiği için den geldiğini söyleyebilirim. Yapılan açıklamaya göre Netflix Türkiye'nin ilk yerli yapımı olan yeni Hakan Muhafız'ın 3. sezon konusu da hali ilginç görünüyor. Ana karakterimiz olan Hakan, Muhafız kanını taşıyan ağabeyi yüzünden cehennem harabesine dönen İstanbul'u kurtarmak için hiç olmadık derecede bir savaşa giriyor. Zaten dizinin 3. sezonuna dair yayınlanan ilk tanıtım videosu da dizinin 3. sezonunda az çok neler içerdiğini de bizlere de göstermiş oldu. Ha dizinin o tanıtım videosunda da birazdan bahsedeceğiz ama bu önemli detayı da sizlere söylemeden geçemeyeceğim.

AAAABfMT9SnNx5mjCNW6AfVk6Up8a5yA7achkC4Y1RgQhSIokTbh90gTV4ZWqIfj9B3Hl64O8xnZieOJe54WVWsadHACOxbC.jpg

Büyük bir bölümünüzün o Mucize Doktor isimli diziden tanıdığı Ali Vefa yani gerçek adıyla da Taner Ölmez bu dizeye de bulaşmış. Şaşırdınız değil mi? Görünüşe bakılırsa Taner Ölmez de bu Mucize Doktor'dan sonra Netflix Türkiye'nin ilk yerli yapımı olan Hakan Muhafız'a katılarak dikkatleri gözler önüne çekmeyi başarmış. Tabii bu proje Taner Ölmez için Hakan Muhafız'a özel bir durum değil. Daha önceden Mucize Doktor projesi içerisindeyken o tasarruf temalı reklamlara da konu almıştı. Hatta o büyüleyici sözüyle de güzel türküler söylemişti. Yani o böyle güzel oyuncularında değerlendirilmesi güzel ama böyle düzgün bir oyuncunun üzerine isyankarlık yapamayacağım. Hadi artık beklediğiniz nihai tanıtıma da bakalım :)

0627442.jpg

Netflix'in Yerli Yapımlarından Olan Hakan Muhafız'ın 3. Sezon Tanıtım Videosu Yayınlandı!
Az önce sizlere o yeni Hakan Muhafız'ın 3. sezonunun tanıtım videosunun resmen yayınlandığını söylemiştim. Geçtiğimiz günlerde Netflix'in gerek İnstagram gerekse de alternatif platformlar da paylaştığı o tanıtım videosu da oldukça dikkatleri gözler önüne çekti. Hatta tanıtım videosunda son zamanların gündeminden düşmek bilmeyen o Korona virüsü ve Mucize Doktor'dan Ali Vefa'nın da yeni dahil olması oldukça ortalığı karıştırdı. Bazı kullanıcıların da tanıtım videosuna ve Netflix Türkiye'nin ilk yerli olan dizisinin 3. sezonuna karşın esprili yorumlarda bulundu. Tabii var olan hal de böyle olunca dizinin 3. sezonu oldukça sevildi ancak üzüldüğümüz bir yan var. Sanırım o nihai dizinin ana karakteri olan ve bir zamanlar İçerde dizisinde oynayarak zirve yapmış olan Çağatay Ulusoy yani ana karakterimiz Hakan Muhafızımız ani unutuldu. Her neyse dizinin başlamasıyla geri hatırlanır. Aşağıdan da dizinin tanıtım videosunu rahatlıkla izleyebilirsiniz. Tanıtım videosuyla da noktayı burada sizlerle beraber koyuyorum. Konumu buraya okuyan herkese çok ama çok teşekkür ederim, esenle kalın :)

the-protector.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul
Açıkçası hiç sevmediğim ve saçma bulduğum bir dizi, hani tamam ilk defa deneniyor böyle bir şey hatalar olacak baya saçma geldi bana, sanırım 3 sezon bu diziyi izleseydim neyse.

X For xCruwzy

Youtube : xCruwzy

Discord:

X for xCruwzy#7568

Elmaslar
963
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
xCruwzyYT
2 Sezonunu da izledim, 3. Sezonunu da izlerim fazla kötü değil, Ayça(Leyla) güzel kadın ha.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Açıkçası hiç sevmediğim ve saçma bulduğum bir dizi, hani tamam ilk defa deneniyor böyle bir şey hatalar olacak baya saçma geldi bana, sanırım 3 sezon bu diziyi izleseydim neyse.

Şahsen bu bahsettiğin diziyi bende izliyorum ki severek izliyorum. Eleştirisel açıdan bakmamayı denemelisin, gerçekten hoşuna gidecek :))

2 Sezonunu da izledim, 3. Sezonunu da izlerim fazla kötü değil, Ayça(Leyla) güzel kadın ha.

Bence oldukça yerinde olan ve emek verilen bir yapım ki beklenenden fazlası olan bir içeriği var, 3. sezonda daha iyi olacağını umuyorum ;)

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
netflix 4. sezon onayını 2. sezon başladığında vermişti zaten, sonumuz hayrolsun :)

nightfirex

Örümcek Hoşt!

Discord:

☆ Can#8830

Elmaslar
104
Puanlar
9.485
İzlemeye değer bence

JESUS?

JESUS
Elmaslar
385
Puanlar
7.585
güzel bir dizi uzun zaman'dır bekliyordum 3 sezon.

Son düzenleme:

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul
netflix 4. sezon onayını 2. sezon başladığında vermişti zaten, sonumuz hayrolsun :)
İlginç cidden o kadar güzel yapım varken bu tarz bir şey ile anlaşması.

JESUS?

JESUS
Elmaslar
385
Puanlar
7.585

PucketNetwork

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Uygar#8406

Elmaslar
14
Puanlar
910
Minecraft
Uyqar
Severek izlediğim netflix dizilerinden bir tanesi.
Heycanla bekliyorum...

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Görünüşe bakılırsa Netflix Türkiye'nin ilk yapımı olan Hakan Muhafız'ın sonu da Arka Sokaklar gibi görünüyor ?

İzlemeye değer bence

Katılıyorum, bence de kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi ki bazı kişiler nedense hala beğenmek istemiyor ?

güzel bir dizi uzun zaman'dır bekliyordum 3 sezon.

Evet, gerçekten de güzel bir dizi ancak neredeyse 2. sezonu yarım yıl önce filan çıktı. Artık 3. sezonu iple çekiyoruz :))

İlginç cidden o kadar güzel yapım varken bu tarz bir şey ile anlaşması.

Sezon onayından bahsediyorsanız haklısınız. Gerçekten de birçok onay alması gereken dizi vardı ki bu diziye çok kalır.

hangi firma'yla anlaşmalı ki.

Bence Türk firmaları dışında her firma olabilir. Çünkü bizimkiler abartıp 100-200 bölüm yapabiliyor ?

Severek izlediğim netflix dizilerinden bir tanesi.
Heycanla bekliyorum...

Bana kalırsa Hakan Muhafız gibi sayılı Türk yapımlarından olan bu diziyi izlememek baştan hata ki bende çok beğendim :<3:

nightfirex

Örümcek Hoşt!

Discord:

☆ Can#8830

Elmaslar
104
Puanlar
9.485
1581875159232.png

Netflix olsa izliycegiz ağa zaten ama yok :(

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

nightfirex

Örümcek Hoşt!

Discord:

☆ Can#8830

Elmaslar
104
Puanlar
9.485
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı