Sol Reklam
Sağ Reklam

İnceleme Netflix Türkiye'nin Temmuz Ayı Dizi Listesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Netflix Türkiye'nin Temmuz Ayı Dizi Listesi
Birbirinden güzel dizi listesine hazır mısın?

Yaz mevsiminin hızlıca gelmesi ile birlikte boş zamanımız oldukça çoğaldı. Bazen boş zamanlarımız içerisinde dizi izlemeyi tercih edebiliyoruz. Temmuz ayına girmemiz ile birlikte Netflix'in yeni dizi listesi tamamen belli oldu. Bende sizlerin izlemesi için dizi listesi hazırladım. O zaman, zamanımızı hiçbir şekilde kaybetmeden bu ayın dizi listesine hızlıca geçiş yapalım.

What-Netflix-Can-Teach-1920x1080.gif

La Casa De Papel - 3. Sezon ( 19.07.2019 )
Çok uzun süredir bu dizinin hayranları 3. sezonu dört gözle bekliyordu. Geride bıraktığımız birkaç ay önce dizinin 3. sezon tanıtımı dünya genelinde ve ülkemiz içerisinde yayınlanmıştı. Bununla birlikte Netflix Türkiye'de yayınlanan tanıtım videosu oldukça ilgi görmüştü. Ülkemiz içerisinde oldukça sevilen bu diziyi halen izlemediyseniz kesinlikle izlemenizi öneriyorum..

La_casa_de_papel_tv_series-1225920.jpg!d

Profesör ekibi ile birlikte "İspanya Ulusal Darphanesi" isimli bölgeyi rehineler sayesinde soymayı başarmıştı. Son sahnelerde ise Berlin karakteri maalesef ki vuruluyor. İlginç bir şekilde 3. sezon içerisinde Berlin karakteri bulunuyor. Bazı kişiler bahsettiğim karakterin ölmediğini söylüyor. Bazıları ise dizinin eski zamana sardığını söylüyor. Tanıtım videosunu izlediğimiz zaman hayli ilginç bir olay ile karşılaşıyoruz. İspanya darphanesini soymayı başaran ekip, bir ada satın alıyor. İspanya polisleri bu adayı baskın düzenliyor. Soygun ekibi yaşanan bu olay ile birlikte yepyeni bir maceraya atılıyor.

Stranger Things - 3. Sezon ( 04.07.2019 )
Geçtiğimiz günlerde Netflix'in en çok sevilen dizilerinden birisi olan Stranger Things'in 3. sezonu sonunda çıktı. Konu aldığımız bu dizinin 3. sezonu ve önceden yayınlanmış olan bütün sezonları Türkiye'de oldukça fazla izlenmeyi başardı.

screen-shot-2019-03-20-at-2-12-55-pm-1553105682.png

Dizinin ilk sezonunda küçük bir çocuk kayboluyor. Bu olayın ardından ailesi ve arkadaşları çocuğu arıyor. Yeni sezonda ise Dustin arkadaşlarının yanına geri dönüyor. Kutlamaya hazırlanmış olan arkadaşları ile birlikte muazzam bir kutlama yapıyor.

My First First Love - 2. Sezon ( 26/07/2019 )
Konu aldığımız bu dizinin 1. sezonu oldukça izleyicilerin ilgisini toplamıştı. Bu dizinin nihayet 2. sezon birkaç gün içerisinde çıkıyor. Kore tarzı olan bu aşk dizilerine biraz ilginiz varsa bahsettiğim diziyi mutlaka boş zamanınızda izlemenizi öneririm.

5NmZEj.jpg

Yun Tae-o'nun sınıf arkadaşı, bazı kişisel nedenlerden dolayı erkek arkadaşının evinde kalmak zorunda kalır. Daha önceden hiç aşk yaşamamış olan ana karakterimiz erkek arkadaşına aşık olur. Aşkını itiraf eden kız, erkek arkadaşı ile sevgili olur.

Working Moms - 2. Sezon ( 25/07/2019 )
İlk olarak bu dizinin 1. sezonu 2017 yılında yayınladı. Yıllardır bitmek bilmeyen yoğun istek üzerinde dizinin nihai 2. sezonu birkaç gün içerisinde çıkıyor. Aile ve yaşam tarzı diziler hoşunuza gidiyorsa mutlaka bu diziyi şiddetle izlemenizi öneririm.

P768P5.jpg

Birden fazla çocuğa sahip olan kadının geçmişi ve çocuklarıyla büyüme hikayesine hoş geldiniz. Bahsettiğim bu dizi içerisinde kadın işe gittiği zaman çocukları ile imtihana sokuluyor. Kısacası kadın işinin başındayken çocukları hep bir problem çıkarır. Zor durumda kalan bu kadın ne yapacağını şaşırır. Dizinin sonlarına doğru bütün problemleri çözer ve kendisine çok iyi kalpli bir erkek arkadaş bulur. Nefes kesici noktada maalesef 2. sezonumuz bu bölümde sona erer.

The Last Czars - 1. Sezon ( 03/07/2019 )
Geçtiğimiz birkaç ay önce tanıtımı yayınlanan bu dizi sonunda yayınladı. Birkaç gün önce yayınlanan bu dizi hakkında yorumlar oldukça olumlu gözüküyor. Bazı kişiler, bu dizinin rahatça bir veya iki sezon daha uzayabileceğini düşünüyor.

zGl8rj.jpg

Yeni bir Netflix dizisi olan "The Last Czars" adlı bu dizi dikkatleri gözler önüne çekmeyi başardı. Konu aldığımız bu dizi 20. yüzyıl başlarında Rusya'da geçiyor. Çar ismini alan ana karakterimiz, II. Nikolay'ın krallıktan inmesi için geniş direniş başlatır.

Queer Eye - 4. Sezon ( 19/07/2019 )
Netflix'in oldukça sevilen dizisinin nihai 4. sezonu birkaç hafta içerisinde yayınlanacak. Çok kısa bir süre içerisinde 3 sezonu yayınlanan bu dizi 30 ile 40 yaş arasında olan kitle tarafından çok sevildi. Bu ilginç diziyi mutlaka izlemenizi öneriyorum..

AAAABZ_lncF0eLCZdO9trNO_zhiHahc8Ulmf1xsxwp_X8KX7oX8Y14PwISrDCnYgcKhxW7gbyQ_yZMDMONikUAikkZltg__UJPtAwQ.jpg

Konu alacağımız bu dizi içerisinde 5 samimi erkek karakter bulunuyor. Bazı kişiler bu karakterlere "Muhteşem Beşli" lakabı ile yaklaşıyor. Dizimizin konusunu oldukça duygusallık içerdiğinden üzülebileceğiniz birden fazla sahneye şahit olabilirsiniz.

You Me Her - 4. Sezon ( 12/07/2019 )
Netflix platformunun en çok sevilen bu aile dizisinin yakın zaman içerisinde 4. sezonu çıkış yapıyor. Dizimiz IMDb üzerinde 8,6 puan alabilmiş. Beklentilerin üzerinde puan alan bu dizi halen devam ediyor. Bu değişik diziyi sizlere öneriyorum.

ymh_gallery-izzy-emma-jack-floor_1200x800_0-1014x570.jpg

Amerika'da evlenen iki çiftin ebeveyn olma hazırlıklarının yapıldığı diziye şahit olmaya ne dersiniz? Açıkçası bu dizinin yaş ortalamasının biraz yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Konu aldığımız bu dizinin asıl amacı ilk sezonda daha farklıydı. Gençlik dizisinden aile dizisine dönüşen bu dizi oldukça sevildi. Yakın zaman içerisinde bu dizinin yeni sezonu çıkış yapacak.

Yummy Mummies - 2. Sezon ( 03/07/2019 )
Geçtiğimiz günlerde Netflix platformu içerisinde yayınlanan bu dizi beklenilen ilgiyi karşıladı. 2017 yılında çıkan bu dizinin sonunda 2. sezonu çıktı. Dizinin hayranları 2. sezondan oldukça memnun kaldığını söylüyor. Bu diziyi sizlere öneriyorum.

VQXoYv.jpg

Birbirinden çekici anneler, kendi hayatlarını idam ettirebilmek için bir eş arar. Bu kadınlar 1. sezonun sonuna doğru eş bulurlar. Birbirinden ilginç işe bulaşan bu ailelerin hikayesine tanıklık edin. 1. sezonun son senesinde nefesleri tutturan dizinin 2. sezonunda ilgi çekici olaylar bulunuyor. Konu aldığımız bu dizi 3. ve 4. sezon için Netflix'den onay almış.

Extreme Engagement - 1. Sezon ( 12/07/2019 )
Konu aldığımız bu dizinin Netflix'de tanıtım videosu yayınlandı. Bu tanıtım videosu beklenenden fazla ilgi gördü. Görünüşe bakılırsa bu dizinin konsepti tutacak gibi gözüküyor. Kültür, maceraperest ve aşk tarzı diziler hoşunuza gidiyorsa izleyin..

maxresdefault.jpg

Kültürleri ve aşkı sever misiniz? O zaman bu dizinin tam olarak sizlere göre olduğunu söyleyebilirim. Nişanlı olan çift, 8 farklı kültürün evliliğini deniyor. Bununla birlikte iki çift birbirine bağlılığını test ediyor. Dizinin son sahnesi sizleri çok şaşırtacak.

Blown Away - 1. Sezon ( 12/07/2019 )
Sanat ile aranız gerçekten çok iyi mi? Cidden aranız iyi ise bu yarışma tarzında olan diziyi şiddetle izlemenizi öneriyorum. Netflix'in yayınlayacağı bu dizi hayli ilginç gibi gözüküyor. Sizce kurgu niteliğinde olan bu Netflix'in yeni dizisi tutar mı?

va8kZA.jpg

Konu aldığımız bu dizi içerisinde 10 sanatçı bulunuyor. Üfleme sanatıyla birlikte birbirinden farklı sanatsal eserlere şahit oluyoruz. Kurgu olan bu dizinin sonucunda kazanan kişiye 60.000 dolar ( $ ) değerinde büyük para ödülü dağıtılıyor.

159129.jpg

Typewriter - 1. Sezon ( 19/07/2019 )
Korku tarzında olan diziler hoşunuza gider mi? İlginç hikayesi ile Netflix'de yayınlanacak bu dizi dikkatleri gözler önüne çekmeyi gayet iyi başarmış. Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yayınlanan bu dizinin tanıtım videosu beklenilenden fazla izlendi.

862qP1.jpg

Bir Amerikan aile, perili olduğu inanılan gizemli eve taşınır. Ardından bu genç ailenin gösterdiği cesarete şahit olun.

Comedians in Cars Getting Coffee New 2019: Freshly Brewed - 1. Sezon ( 19.07/2019 )
Komedyen Jerry Seinfeld'ın Talk Show tarzında dizisine hazır mısın? Netflix üzerinde tamamen farklı bir konsept ile çıkış yapması beklenen bu dizinin çok cesaretli olduğunu söyleyebiliriz. Sizce bahsettiğimiz bu program Netflix'de tutar mı?

AAAABf0g63vGnfgCL9F6S0TAhiAhLVYfosrSKnoZaBS82egSALw2HYlqR2EN0S2gU0KxRXlagumQoa7LF7VLC9WL7cqswCxSf8OW_A.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

EgeGVN

Your dreams, our reality!

Discord:

EgeGVN#7509

Elmaslar
55
Puanlar
0
La Casa De Papel'i bekliyorum, İnşallah bekleneni verir.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

La Casa De Papel'i bekliyorum, İnşallah bekleneni verir.

Bende senin gibi o muazzam diziyi bekliyorum. Şahsen tanıtım videosu diğer sezonlara nazaran çok daha iyiydi :)

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007
Bende bu akşam izleyecek birşeyler arıyordum. Konu için teşekkürler başarılı!

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bende bu akşam izleyecek birşeyler arıyordum. Konu için teşekkürler başarılı!

Burada sizlere bir ömür boyu yetecek kadar dizi var. Konuyu başarılı bulduğuna sevindim. Bu arada güzel yorumun için çok teşekkür ederim <3

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.651
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
The Last Czars dışında yalan söylemeyeyim hiçbiri bana hitap etmiyor. Netflix in de eski projelerdeki başarıyı yakalayamadığını düşünüyorum artık. Ama bu konuya laf ettiremez, konu hoş, bilgilendirici. :)) Tüm oklar Netflix'e çevrili!!

Claures

Amirim?

Discord:

AliEmirBoztas#8203

Elmaslar
417
Puanlar
9.575
Minecraft
allyemir_0
The Last Czars dışında yalan söylemeyeyim hiçbiri bana hitap etmiyor. Netflix in de eski projelerdeki başarıyı yakalayamadığını düşünüyorum artık. Ama bu konuya laf ettiremez, konu hoş, bilgilendirici. :)) Tüm oklar Netflix'e çevrili!!
Behzat Ç. Ankara'da yaşıyorsun daha önce izlemiş olduğunu düşünüyorum :D Yakında yeniden başladığı için bende sıfırdan izlemeye başladım :D

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.651
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
Behzat Ç. Ankara'da yaşıyorsun daha önce izlemiş olduğunu düşünüyorum :D Yakında yeniden başladığı için bende sıfırdan izlemeye başladım :D
bluTV de çıkacak diye biliyorum Behzat Ç. ve evet izledim. Ancak yeni bölümlerini izlemeyi düşünmüyorum çünkü senaristi hapiste ve önyargılıyım biraz. Bazı şeyler tadında bırakılmalı. Türk dizilerinin en büyük hatası yıllarca 2 saatlik bölüm yayınlayıp durmaları, bu yüzden senaryo kıtlığı yaşıyorlar ve izleyiciye boş sahneler izletip duruyorlar. Yabancılar ise para kazanıyoruz diye dizilerini sündürüp durmuyorlar mesela; Breaking Bad diziyi uzatıp mahvetmeyelim diye 4. Sezonda çok güzel bir şekilde final yaptı veya aynı şekilde bir sürü örneği var bunun.

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
şurda bi Sherlock Holmes görmek isterdik :(

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
bluTV de çıkacak diye biliyorum Behzat Ç. ve evet izledim. Ancak yeni bölümlerini izlemeyi düşünmüyorum çünkü senaristi hapiste ve önyargılıyım biraz. Bazı şeyler tadında bırakılmalı. Türk dizilerinin en büyük hatası yıllarca 2 saatlik bölüm yayınlayıp durmaları, bu yüzden senaryo kıtlığı yaşıyorlar ve izleyiciye boş sahneler izletip duruyorlar. Yabancılar ise para kazanıyoruz diye dizilerini sündürüp durmuyorlar mesela; Breaking Bad diziyi uzatıp mahvetmeyelim diye 4. Sezonda çok güzel bir şekilde final yaptı veya aynı şekilde bir sürü örneği var bunun.

Bu güzel eleştirisel yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Üstüne üslük konuyu beğendiğinize çok sevindim :)

şurda bi Sherlock Holmes görmek isterdik :(

Bu liste "Temmuz" ayına ait olan liste olduğu için o dizi şu anlık yok.​

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı