Sol Reklam
Sağ Reklam

Nesta Studio - Çakma Lobi Haritası, Tamamen Ücretsiz!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

iLion_

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
LireonStudios

Discord:

ByCalypso#4909

Elmaslar
88
Puanlar
4.330
Minecraft
ByCalypso

Nesta Studio

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
37
Puanlar
420
Allah aşkına göstersene eskı yapıları hangı yapıdan almışım az salla... Burada atıp tutarak adam olamazsınız ve sen kımsınkı bana geçırıyorsun!? kendını bışı sanma boş ınsan.
Ne o zamanında kara listen açılmıştı ''seni forumdan banlatırım piyasadan silerim'' gibi kelimeler kullanmıştın benide piyasadan silsene lütfen?

Justice will win.

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

batuhanacar#8206

Elmaslar
22
Puanlar
970
heeee sen şu batuhan acarsın yahu hala boş yapıyorsunuz ıspatlanmadı bıle sjkdkfhds ıspatlayamadığınız bırşey üzerıne konuşuyorsunuz :::::::::D ıspatlarmısın yetkılısın dıye platformda ıstedığını banlıyorsun MSL de çöplüğe düşüyooooo
Biz çöplüğe düşmeyiz gülüm, çöplük dediğin yerde kanal açtırmak için bin kere yalvardın red edildi bu işleri bırak düzelt'de kendini belki onaylamadığım başvurunu onaylarım :)

ha bide karalisten açıldığında mc-tr benim diyodun la A:SDASDF:ASDFAS

iLion_

LireonStudios

Discord:

ByCalypso#4909

Elmaslar
88
Puanlar
4.330
Minecraft
ByCalypso

iLion_

LireonStudios

Discord:

ByCalypso#4909

Elmaslar
88
Puanlar
4.330
Minecraft
ByCalypso
Ne o zamanında kara listen açılmıştı ''seni forumdan banlatırım benim piyasadan silerim'' gibi kelimeler kullanmıştın benide piyasadan silsene lütfen?
Ha Ha gereklı konu haklı olarak kapatıldı, üzerıme çalma ıftıralarıyla geldığınızı ve banlattığınızı kısaca gösterdım orada atıp tutanlarıda... Boş sunuz.

Justice will win.

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

batuhanacar#8206

Elmaslar
22
Puanlar
970
ve ayrıca dıkkatlı bakıcak olursak bır hırs ıle yapılmış bırşey... Üf sanırım ben ıyı geçırmışım.
Yazmasını bilmeyen, konuşmasını bilmeyen insanlar sunduğu teklifi kabul etmeyince annesine sövüp platformu karalamaya çalışmak.. Melodia'ya alınman çok zor.

iLion_

LireonStudios

Discord:

ByCalypso#4909

Elmaslar
88
Puanlar
4.330
Minecraft
ByCalypso
Biz çöplüğe düşmeyiz gülüm, çöplük dediğin yerde kanal açtırmak için bin kere yalvardın red edildi bu işleri bırak düzelt'de kendini belki onaylamadığım başvurunu onaylarım :)

ha bide karalisten açıldığında mc-tr benim diyodun la A:SDASDF:ASDFAS
Benım pıyasadan sılermış lafıma takılıyorsunuz pıyasa sızınmış gıbı davranıyorsunuz satış bıle yapamayan batucloud goo gooo
Yazmasını bilmeyen, konuşmasını bilmeyen insanlar sunduğu teklifi kabul etmeyince annesine sövüp platformu karalamaya çalışmak.. Melodia'ya alınman çok zor.
hah hah tuşumun bozukluğundan dolayı yazı yazmayı bılmıyor dedı... Ve allah aşkına annesıne sövdüğüme daır bır ss göstersene çok merk ettım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı