Sol Reklam
Sağ Reklam

Nellik's GUIs TexturePacks

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
Paket hakkında
Hiç GUI'lerin dokulu olmadığını veya tutarsız veya stilize olduğunu bulmak için ... şaşırtıcı dokulara sahip bir kaynak paketi kullandınız mı?
Ve vanilya GUI'leri? Harika Blur modunu kullanıyordum ve bir yüz asansörüne ne kadar ihtiyaç duyduklarını fark ettim.
Bu paket, tüm GUI'lerinizi tutarlı bir yüksek kalite stiliyle değiştirmeyi amaçlamaktadır.
deck.png

Nasıl kurulur

1. Bu kaynak paketini resourcepacks klasörüne ekleyin.​
  2. Oyun seçeneklerinde bu paketi sağ sütunun üstüne getirin.​

Kaynak Paketi Oluşturucuları İçin Özel Notlar

• Paketiniz için GUI tasarlamak istemiyorsanız, lütfen Minecraft deneyimlerini geliştirmek için bu paketi kullanıcılarınıza önermeyi düşünün.
  • Bu proje, Minecraft'ın birden fazla sürümü için aynı içeriği yönetmeyi ve üretmeyi oldukça kolaylaştırmak için bir derleme oluşturma komut dosyası kullanır. Kaynak dosyaları incelemek ve kendi projelerinizde kullanmaktan çekinmeyin. Yardım edebilirsem bana mesaj at!

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Oyun içerisinde resim koysaydınız daha güzel olabilirdi. Sanırım RPG tarzı bir şey olmuş. Konu dizaynın hoşuma gitti. ( Daha detaylı anlatabilirsin. )

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv

Oyun içerisinde resim koysaydınız daha güzel olabilirdi. Sanırım RPG tarzı bir şey olmuş. Konu dizaynın hoşuma gitti. ( Daha detaylı anlatabilirsin. )
Bende Kendi Resimlerimi Eklemek İstiyorumda Nedense Texturepack Ekleyince Crash verip Duruyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı