Sol Reklam
Sağ Reklam

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007
Need For Speed: Payback
Bazılarımız için bu oyunun eski sürümleri eskileri hatırlatır, Benim gibi. Küçükken her bilgisayar başında geçirdiğim zamanlarda yarış oyunları oynardım. Bu oyunlar Live For Speed ve Need For Speed'idi. Zamanla oynamayı bıraktığım bu oyunlar aklıma geldiğinde açıp oynarım eskilere gider ve duygulanırım :D sizlerde nasıl bir duygu uyandırıyor bilemem ama ben hep duygulanırım eski zamanları hatırladıkça. Oyunu incelemeye ne dersiniz?

886274.jpg

Genel Bakış
Need For Speed serisi bize küçüklüğümüzde belkide ilk defa araba yarışlarıyla tanıştırdı. Bu oyun sayesinde hayalimizdeki arabayı tasarlayıp onu sürebiliyorduk. 2. oyun olan Underground ile büyük bir çıkış yakaladı. Bizleri ekranalara kitleyip Most Wanted ile zirvede kendine yer ayırdı. Bu oyunlardan sonra çıkan Need For Speed oyunları büyük ilgi görmedi. EA elindekileri kaybetmemek için 2 yıllık bir ara vermeye karar verdi. 2 Yıllık aradan sonra Need For Speed: Payback adlı oyunu piyasaya sürdü. Tanıtım videolarında Hızlı ve Öfkeliyi andırıyor ve grafikleri ile oyuncuları mest ediyordu. Oyunun hikayesinde klasik bir sokak yarışçısı olarak başlıyoruz. Arkadaşlarımız ile ciddi bir olaydan sonra kelimenin tam anlamıyla dibi boyluyoruz. Oyunun çoklu oyunculu moduda bulunuyor fakat serbest bir şekilde gezemiyoruz klasik hikayesi ve şansınıza dayalı bir modifiye sistemi var. Fakat grafikler çok iyi ve türlü türlü araçlar mevcut.

233131.jpg

Eleştiri

Oyunun sınırlı modifiyesi olsada bunu oyuna çok iyi yansıtmışlar. Taktığınız parça ile gerçekten hızlı gidebiliyorsunuz ve bunu gayet net bir şekilde hissedebiliyorsunuz. Fakat araba sanki yolda tekerleri üzerinde değil kayarak gidiyor oyunun bir kötü yanıda bu. Eski sürümlerde
bu hissiyatı çok iyi bilirdik fakat Payback'in bunu hiçe sayması birçok kişiyi üzmüşe benziyor. Oyun bize 2 yılın ardından eski sürümleri gibi gelmiyor. Bu kötü anlamda çünkü bir araba oyununda çoğunlukla yarış değil serbest dolaşmakta gerekiyor. Ayrıca çoklu oyunculada da bu bahsettiğimiz sorun mevcut. Seslerimiz gayet iyi ve başarılı. Need For Speed serisi bu zamana kadar ses aşamasında en başarılı olan oyun serilerinden birisi. Ve Payback'da bunu devam ettiriyor. Oyun içersindeki ses efektleri cidden güzele benziyor ama eskidekiler gibi hoş değil. sesler gibi değil araçtaki motor ve diğer sesler benim gayet hoşuma gitti sizinde hoşunuza gideceğinden eminim. Fakat turbo sesi beklenildiği gibi değil arkadaşlar. Oyunu Steam platformunda bulamadım ama 4-5 dakikanızı ayırarak bulup oyunu satın alabilirsiniz. Oyun oynamaya değer bir oyun.

Oyunun tanıtım videosu

Sistem Gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimleri

CPU: Intel i3 6300 @ 3.8GHz
RAM:6 GB
Hard Disk: 30 GB
Ekran Kartı: NVDIA GeForce GTX 750 Ti
DriectX: 11 uyumlu

Önerilen sistem gereksinimleri

CPU: Intel i5 4690K @ 3.5GHz ya da AMD FX 8350 @ 4.0GHz
RAM: 8 GB
Hard Disk: 30 GB
Ekran Kartı: NVDIA GeForce GTX 1060
DriectX: 11 uyumlu

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Oyunun sistem gereksinimleri beklediğimden de düşük çıktı. Doğruyu söylemek gerekirse oyunu da beğendim. Satın alsam mı? :D

yercekimsiz

sv_gravity 0

Discord:

Libris#7386

Elmaslar
481
Puanlar
7.305
Bilgilendirici bir konu ancak, alt başlıklar, bağlantılar ekleyebilir ve yazıları daha düzenli yazabilirdin. Başarılarının devamını diliyorum.

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007

Oyunun sistem gereksinimleri beklediğimden de düşük çıktı. Doğruyu söylemek gerekirse oyunu da beğendim. Satın alsam mı? :D
Kesinlikle almalısın :D
Bilgilendirici bir konu ancak, alt başlıklar, bağlantılar ekleyebilir ve yazıları daha düzenli yazabilirdin. Başarılarının devamını diliyorum.
Yorumun ve bilgilendirmelerin için teşekkür ederim. Bu akşam bir yolculuğa çıkacağımdan biraz aceleye geldi bu konu affola.

AsinPW

MORE BEER!

Discord:

asinpw

Elmaslar
866
Puanlar
11.975
Yer
Wuhan, China
Güzel anlatmışsın. Gerçekten severek oynadığım nadir oyunlardan birisidir :D

emristy

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Emristy#4258

Elmaslar
65
Puanlar
6.360
Minecraft
Emristy
Güzel oyunmuş

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Efsane oyunlardan bir tanesi NFS <3

SmoKe_

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

SmoKe#9122

Elmaslar
4
Puanlar
0
Minecraft
SmoKe
Güzel bir konu.

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
Konuyu beğendim, böyle fevkalade bir oyunu tanıtman ve özelliklerine kadar inmen hoş olmuş. Ellerine sağlık.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı