Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ItzAlpha

I think I'm a wolf
Elmaslar
128
Puanlar
0
Yer
Hong Kong
yeni_logo.png

vpNz2z.png

maxresdefault.jpg

gWYlMO.png

Evet değerli forum üyeleri bugün neden 1.8 sunucu değilde 1.9 ve üstü olması gerektiğini,anlatacağım evet geçen forumlarda dolaşırken fark ettiğim bir konu çoğu sunucunun sürümü 1.8 ve bu genelde pvp sunucularda oluyor, sonra yazıyor hile koruması bilen varmı hocam hilelerin anası 1.8 her türlü hile var huzuni vb.

Tamam sizde haklısınız anlam veriyorum neden 1.8 olduğuna diyorsunuz şimdi 1.9 da pvp yok hocam sonrada oyuncularınız hileden şikayet ediyor.

Şimdi bazılarınız yazıcak 1.9'da wurst var felan diye ben bunu çok araştırdım,wurst adlı hilenin doğru düzgün bir indirme linkini buladım ama bulan varsa bile 1.8'e göre daha güvenilir 1.9 sunucu.

lWNYgQ.png

Evet diğer bir konu ise 1.9'da sunucu açıkları daha aza indirildi 1.7 sürümünde item çoğaltma hala devam ediyor,bunun 1.8 sürümünde de olacağından şüphe ediliyor bunun için gene 1.9 önde peki bazıları diyebilir, 1.9 sunucularda çöküyor -//calc komutuyla felan diye hocam bunun sürüm ile alakası yok bunu 1.10 sunucuda da yapabilirsin pluginleri düzgün kullanacaksın.

En Son şeyimiz ise arkadaşlar 1.9 ve üstü sunucularda pvp yok diye üzülmenize hiç gerek yok bunun için ayrıntılı bir plugin tanıtım konusu yapacağım

Bu kadar anlattıktan sonra bana katılmayacak arkadaşlar olacaktır kendi fikirleri istediklerini yapmakta özgürler.

Konu yanlışlıkla silindiği için yeni konu açıldı.

JlzLj5.png

Son düzenleme:

ImperialSwag

2 günlük premium sahibi <3
Elmaslar
86
Puanlar
0
Yer
Istanbul
Konun güzel olmuş ama sunucular her zaman en yeni sürümü, yani şuanki hali ile 1.12.1 i kullanmalı. Yeni, güncellenmiş, daha az hatası ve daha çok içeriği olan sürümler varken neden eskisini kullanalım ki? PvP için belki 1.8 kabul ediliyor olabilir ama bence gerçekten yetenek ve zamanlama isteyen pvp sistemi 1.8 sonrası.

1.8 pvpsi = langırt'taki fırfır.

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445

ItzAlpha

I think I'm a wolf
Elmaslar
128
Puanlar
0
Yer
Hong Kong
Konun güzel olmuş ama sunucular her zaman en yeni sürümü, yani şuanki hali ile 1.12.1 i kullanmalı. Yeni, güncellenmiş, daha az hatası ve daha çok içeriği olan sürümler varken neden eskisini kullanalım ki? PvP için belki 1.8 kabul ediliyor olabilir ama bence gerçekten yetenek ve zamanlama isteyen pvp sistemi 1.8 sonrası.

1.8 pvpsi = langırt'taki fırfır.
Öncelikle sağol cevabın için evet bende o konuyu ele aldım, genelde artık büyük sürümleri kullanmayı sevmiyorlar bahaneleride hazır pvp için 1.8 bende oraya dipnot düştüm bunun için bir eklenti tanıtacağım 1.9 ve üstü sürümler için 1.8 gibi pvp atmak bundan sonraki bahanelerini merak ediyorum :)[DOUBLEPOST=1502704332,1502704282][/DOUBLEPOST]
Hocam bi yerde hata var bugün değilde buün yazmışsın
Teşşekürler düzelttim :)

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445

ItzAlpha

I think I'm a wolf
Elmaslar
128
Puanlar
0
Yer
Hong Kong

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445
Umarım en kısa sürede Yazar olursunuz :)

ItzAlpha

I think I'm a wolf
Elmaslar
128
Puanlar
0
Yer
Hong Kong

bertek41

The Developer of Apia Team
Elmaslar
464
Puanlar
15.745
Yer
Kocaeli
Minecraft
YasinSubasi
Önce sunucu sahipleri değil oyuncular başlamalı 1.9+ sunuculara çok kişi tanıyorum 1.9+ sunucu açtı diye o kadar emeği boşa gitti. Ayrıca hile clientleri sadece huzuni ve wurstten ibaret değil 1.12 destekleyen onlarca client var huzuni dahil. 1.12 de dediğin gibi eklentiyle 1.8 pvp sine dönüştürebiliyorsun ama 1.9+ sunuculara girilmemesinin tek sebebi o değil herkes artık hile kullanıyor hile versiyonlarıda 1.7-1.8 yenisini indirmekle uğraşmıyorlar ayrıca bazılarının pcsi sadece 1.7-1.8 girmesine olanak sağlıyor bende 1.12 sunucuya girerken çok sorun yaşıyorum o dediğin eşya çoğaltma //calc crash buglarını 5 saniyede engelleyebiliyorsun onlar sorun değil. Yani bugsız bir 1.8 sunucu açılabilir.

ItzAlpha

I think I'm a wolf
Elmaslar
128
Puanlar
0
Yer
Hong Kong
Önce sunucu sahipleri değil oyuncular başlamalı 1.9+ sunuculara çok kişi tanıyorum 1.9+ sunucu açtı diye o kadar emeği boşa gitti. Ayrıca hile clientleri sadece huzuni ve wurstten ibaret değil 1.12 destekleyen onlarca client var huzuni dahil. 1.12 de dediğin gibi eklentiyle 1.8 pvp sine dönüştürebiliyorsun ama 1.9+ sunuculara girilmemesinin tek sebebi o değil herkes artık hile kullanıyor hile versiyonlarıda 1.7-1.8 yenisini indirmekle uğraşmıyorlar ayrıca bazılarının pcsi sadece 1.7-1.8 girmesine olanak sağlıyor bende 1.12 sunucuya girerken çok sorun yaşıyorum o dediğin eşya çoğaltma //calc crash buglarını 5 saniyede engelleyebiliyorsun onlar sorun değil. Yani bugsız bir 1.8 sunucu açılabilir.
Dediklerinizin çoğunda haklısın buradaki ana neden oyuncuları yüksek sürümlere alıştırmak bazı insanların olabilir giremiyor olabilir hiç birşey diyemem buralarda haklısın, şimdi o //calc konusuna gelirsek orada belirtmişim, bunun sürüm ile alakası yoktur diye yorumun için teşşekürler.

Alicancreeper

SkyBlock-Faction

Discord:

Alican#8319

Elmaslar
124
Puanlar
13.820
Yer
Bandırma
ya bende bir şey söyleyim mi 1.8 pvpsini hiç sevmiyom o yüzden 1.8 de pvpde atmam ben :D hemen ölüyom bence en azından 1..9 üstünde pvp bence daha gerçekçi 1.8 de yemek yiyorsun hemen doymuyorsun 1.9 da doyuyorsun bu güzel bir şey hem pvp uzuyor hemde bence gerçek hayattaki gibi yemek yiyicen doyuyoruz yani mantiken sadece 1.9 da pvp değişmedi çok şey değişti yani benim minecraftimda 1.12 biraz sıkıntılı onun haricinda tüm sürümlerle rahatca gireibliyrum :d bende acikcasi skyblock faction 1.9 üstü sunucu ariyorum :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı