İnceleme Naruto | Anime incelemeleri

drezy

Forumu Bıraktı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
219
Puanlar
1.160
Minecraft
Naruto

Herkes Naruto'yu canavar olarak görüyordu. Naruto ilk başlarda buna çok üzülse de bir süre sonra buna alıştı. Yalnızlık onun hayatını ele geçirmişti sanki. Fakat Naruto asla pes etmedi ve köydeki herkesin onu kabul edeceğine dair yemin etti.
Onu ilk kabul eden kişiler 3. Hokage ve Iruka-sensei'ydi. Naruto bazı jutsularda kötü olduğu için ilk denemesinde ninja okulundan tek seferde mezun olamadı. Fakat 2. denemesinde mezun olmayı başardı. 7. takıma seçilmişti.7. takımda, Sasuke ve Sakura ile beraber çalışmaya başladılar. 7. takımın jounin'i Hatake Kakashi yani Naruto'nun babasının takımındaki kişiydi. Hatake Kakashi Uchiha klanından olmasa bile, arkadaşının Sharingan'ını öldüğü için almıştır. Sharingan sadece Uchiha klanında görülen nadir bir güçtür. Bu güç gözde toplanır. Hatake Kakashi kimseyi geçirtmeyen zorlu bir jounin'dir.Fakat ilk defa, Sasuke,Naruto ve Sakura Hatake Kakashi'nin takımına kabul edilmiştir. Ve asıl hikaye bundan sonra başlıyor...

7Team.jpg

Naruto'nun Güçleri​

・Sennin Mod
・Kyuubi Mod
・Rikudou Sennin Mod
・Rasengan
・Rasen Rengan
・Rasen-Shuriken
NarutoSennin.jpg

Sasuke'nin Güçleri

・Sharingan
・Mangekyou Sharingan
・Rinnegan
・Chidori
・Lanetli Mührün Gücü

sasukee.jpg

Son düzenleme:

MaigotheCreator

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
13
Puanlar
130
Yer
Niğde/Merkez
Minecraft
Kakashinin sharinganını arkadaşının ölümünden sonra aldığı Animede 300. bölümde falan gösteriliyor sen buraya yazmışsın, biraz daha kapalı anlatabilirsin :D

Atlas

Altın Benim Yeni Sevgilim
En iyi cevaplar
11
Elmaslar
693
Puanlar
1.725
Yer
İzmir
Minecraft
Ah, Sasuke abeyine nasıl kıya bildin o kadar usta bir shinobi daha gelir mi ( İtachi, eskiden minatodan sonra en güçlü shinobi olarak görülürmüş)

GCGTR1249

Koydum Çalışma Masasını
Stajyer
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
59
Puanlar
8.960
Minecraft
Tamamen bitirmeden, merakıma yenik düşüp spoiler yedim. :-)

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı