İnceleme Nanatsu No Taizai | Anime İncelemeleri

drezy

Bazıları yavaş yürür ama asla geri adım atmaz.
Altın Üye
Kızıl Nesilyum
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
220
Puanlar
810
Zümrüt
0
Minecraft
NANATSU NO TAIZAI
1605432530028.png

Bu dünyada 4 tane ırk yaşamaktadır. Devler, insanlar, tanrılar ve iblisler. Bu dünyadaki düşman ırk iblislerdir.Iblislerin en güçlüleri On Emir olarak adlandırılan Iblis Kral'ın altında çalışan iblislerdir. Ana karakterimiz Meliodas 3.000 yıl önce On Emir'in kaptanıdır fakat Elizabeth'e aşık olduğu için, On Emir'den 2 kişiyi öldürüp ihanet etmiştir. Ondan sonra Liones Krallığına gelip 7 Ölümcül Günah'ın kaptanı olmuştur. Yine yaklaşık 3.000 yıl önce On Emir mühürlenmişti. Fakat aralarından mühürlenmeyip, insan vücuduna geçen bir iblis vardı, o da Fraudrin'di. Fraudrin On Emir'i dirilttikten sonra On Emir ile beraber tüm İngiltere'yi ele geçirme planları yapıyorlardı.Fakat bir planları daha vardı. Iblis Kralın oğlu Meliodas'ı ÖLDÜRMEK. Meliodas eski gücünü tekrar kazanmak için, ekip arkadaşlarından birine söylemiştir. Bu kişi Merlin'dir. Merlin, sınırsız büyü gücüne sahip olarak doğan bir çocuktur. Merlin bundan sonra Meliodas'ın gücünü hapsettiği yere götürmüştür. Meliodas gücünü tekrar kazandıktan sonra, On Emir'e gidip, "Bu bir uyarıdır, eğer bir şey yapmaya kalkarsanız ben ve 7 Ölümcül Günah işinizi bitiririz!" der. O sırada On Emir'den biri olan Galand ona meydan okur. Meliodas gücünü harcamadan bile Galand'ı kolaylıkla yener. Olaylar hızla geliştikten sonra, Liones Krallığı saldırı altında kalır. Bu sırada Meliodas kontrolünü kaybeder ve 10 Emir'deki haline dönüşür...

ON EMIR
Dipnot: Renklisini bulamadığım için kusura bakmayın.

OnEMir.jpg

7 Ölümcül Günah

7OlumculGunah.jpg

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
Mentör
MC-TR Donator
Team Quality
Yardımsever Üye
Yasaklandı
En iyi cevaplar
52
Elmaslar
12.406
Puanlar
29.530
Yer
İstanbul - Beylikdüzü
Zümrüt
10
Minecraft

Maşallah. Forum animelerden geçilmiyor. Bunu da listeme kaydediyorum :D

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı