Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü NameTagEdit problemi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Valiant

It's me!

Discord:

Valiant#5629

Elmaslar
43
Puanlar
6.555
Yer
Plüton
Minecraft
xValiantTR
Arkadaşlar NameTagEdit çok problemli bir plugin bence. Tagları vs. ayarlıyorum, ayarladıktan sonra oyuna giriyorum tabda taglar düzgün gözüküyor benim tagım hariç. Sonra hepsi gidiyor. Ama telefondan PickaxeChat vb. ile girince sorun yok! sadece bilgisayarda bu problem. İstediğim şey bu nte ye alternatif bi plugin önermeniz

YunusB3Y

Sevgiler, Saygılar Blaze Bey

Discord:

@๖̶̶̶ۣۣۜۜ͜ζ͜͡ GamingPro#5857

Elmaslar
316
Puanlar
0
Minecraft
YunsBEY
Arkadaşlar NameTagEdit çok problemli bir plugin bence. Tagları vs. ayarlıyorum, ayarladıktan sonra oyuna giriyorum tabda taglar düzgün gözüküyor benim tagım hariç. Sonra hepsi gidiyor. Ama telefondan PickaxeChat vb. ile girince sorun yok! sadece bilgisayarda bu problem. İstediğim şey bu nte ye alternatif bi plugin önermeniz

Alternatif olarak TAB pluginini kullanabilirsin.

Yalnız nte de ben bir problem yaşamadım supproty ve yetkisini düzgünce verdiğij sürece hata oluşmaz.

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
Dediğini pek anlamadım, video çeksen iyi olacak sana zahmet :D

Valiant

It's me!

Discord:

Valiant#5629

Elmaslar
43
Puanlar
6.555
Yer
Plüton
Minecraft
xValiantTR
Alternatif olarak TAB pluginini kullanabilirsin.

Yalnız nte de ben bir problem yaşamadım supproty ve yetkisini düzgünce verdiğij sürece hata oluşmaz.
Çok teşekkür ederim! Harika bir plugin tabdaki header/footer ları bile artık titlemanager yerine burdan ayarlıyorum. GroupManager'daki grup adını girince otomatik ona göre uyarlıyor permlerle falan uğraşmıyorum çok güzel. En iyi cevap seçtim. (Sorun Çözüldü)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı