Sol Reklam
Sağ Reklam

NACSSHOST'mu Yoksa Bihency mi?

Sizce En İyisi Hangisi

• Oy Verenler
    51
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
B

BeefTacos

Ziyaretçi
Millet öneriye değilde kavgaya gelmiş resmen neyse ben yapayım önerimi bari. Keyubu son zamanlarda sunucu sahibi arkadaşlarım tarafından kötüleniyor zaten NacssHost ve Bihency ikiside hakkında şikayet duyulan firmalar. zaten şu herkesin ilk aklına gelen şeyi düşünmediğini umuyorum. Sana govizyon veya slimmwebi öneriyorum. sunucunda başarılar dilerim!

NacssHost

NACSSHOST - Her daim bir tık yanınızda

Discord:

NACSSHOST.COM#4110

Elmaslar
87
Puanlar
4.170
Yer
Türkiye
Twitter
nacsshost
Selamlar değerli forum üyeleri,

Bazı yorumlarda çok şikayet alan firma olduğumuzu ve saldırı korumamızın kötü olduğu hakkında konuşmalar dönmüş, öncelikle her hangi bir yerde olan şikayet konumuz varsa özelden bilgilendirebilirsiniz, onun dışında stok sorunları dolayından memnun olmayan müşteriler için satın alım sayfalarına duyuru koyduk, dikkate alınmıyorsa biz bir şey yapamayız. Bunun dışında sağladığımız hizmeti memnun olmayan hiç bir müşterimiz olduğunu sanmıyoruz eğer varsa bunu bizlere iletmelisiniz ki biz sizlere, sizin istediğiniz gibi bir hizmet sağlayabilelim.

@Edip3434 Eğer birazcık bizi bilerek yorumunuzu yapmış olsaydınız zaten sağladığımız saldırı korumalarının @Govizyon Firması ile aynı olduğunu ve basite alınmayacak şekilde geliştirmeler sağlandığını bilmeniz gerekmektedir. Harun Bey ek olarak yanında Viper koruması sağlamakta bizde tüm hızımızla kendi koruma eklentilerimizi geliştirmekteyiz.

RisardHacker

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
145
Puanlar
13.820
Yer
İstanbul
Minecraft
TheBreakee
Bazı websitelerimi Naccshost'da barındırıyorum şu ana kadar bir sorun yaşamadım gayet iyiler. Bihency hakkında pek bir şey demek istemiyorum...

KeremReal

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Kerem#0003

Elmaslar
1
Puanlar
105
bihencyden vds aldim cok memnunum destekleri filan cokiyi genel olarak tavsiye ediyorum

K

kahta123

Ziyaretçi

Deleted User 131734

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
422
Puanlar
4.075
Yer
Avusturya
Merhaba Sunucum için Yeni Bir VDS ye Geçicem 80₺ Bütçe İle Sizce Bihency mi Yoksa Nacsshost umu Tercih edersiniz. Sebebini Yorum Olarak Yazarsanız Sevinirim
Tek soruya tek cevab, tabikide @hostlayici

K

kahta123

Ziyaretçi

Deleted User 131734

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
422
Puanlar
4.075
Yer
Avusturya
A

Amot

Ziyaretçi
konunun üzerinden 6 ay geçti :D bihency aldım ozaman çok hata aldım sonra keyubuya geçtim ÇOK KALİTELİ idi ama pahalıydı Nacss de denedim ondada internet biraz yavaş idi örn olarak kendi paketimi vds e yüklüyorum download ederken bi paketi (GB Bile Olmayan Bir Paket 200 MB falan) 10 dk bekletiyordu şimdide Hostlayici geçicem zaten SQL imide orada barındırıyorum <3 @hostlayici :)

Felox

PandaDevs > Tasarım & Eklenti Paketi <
Elmaslar
279
Puanlar
3.825
Yer
Tr
Minecraft
Felox
konunun üzerinden 6 ay geçti :D bihency aldım ozaman çok hata aldım sonra keyubuya geçtim ÇOK KALİTELİ idi ama pahalıydı Nacss de denedim ondada internet biraz yavaş idi örn olarak kendi paketimi vds e yüklüyorum download ederken bi paketi (GB Bile Olmayan Bir Paket 200 MB falan) 10 dk bekletiyordu şimdide Hostlayici geçicem zaten SQL imide orada barındırıyorum <3 @hostlayici :)
Hostlayıcı şuan forum üzerindeki en iyi hosting. Geri kalan hostinglerin hepsi ya işlemciyi kısıtlıyor ya interneti.

ÖRN: Keyubuda aynı işlemci ile alacağınız performansı Hostlayıcıda 2 katı olarak alıyorsunuz neredeyse.
ÖRN2: NacssHost bir makinem var ve işlemci kullanımı %60'ı geçince 13 megabite düşüyor interneti, işlemci kullanımı %10'a kadar da 100 megabit falan.

@hostlayici önerimdir.

K

kahta123

Ziyaretçi
Hostlayıcı şuan forum üzerindeki en iyi hosting. Geri kalan hostinglerin hepsi ya işlemciyi kısıtlıyor ya interneti.

ÖRN: Keyubuda aynı işlemci ile alacağınız performansı Hostlayıcıda 2 katı olarak alıyorsunuz neredeyse.
ÖRN2: NacssHost bir makinem var ve işlemci kullanımı %60'ı geçince 13 megabite düşüyor interneti, işlemci kullanımı %10'a kadar da 100 megabit falan.

@hostlayici önerimdir.
Forum üzerindeki en iyi hosting dediniz değil mi oyun sunucularından en iyisi rabisu

Felox

PandaDevs > Tasarım & Eklenti Paketi <
Elmaslar
279
Puanlar
3.825
Yer
Tr
Minecraft
Felox
Forum üzerindeki en iyi hosting dediniz değil mi oyun sunucularından en iyisi rabisu
Dedicated bakımından çok paran varsa en iyisi rabisu olabilir. Fakat VDS bakımından ve destek bakımından en iyisi hostlayıcı, rabisuda bir ticket aç 3 gün içerisinde cevap alabilirsen cennetliksin. ( Yakın zamanda destek düzeltilecek diyor ama ne kadar doğru bilmem. )

xbroka

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
107
Puanlar
2.775
Minecraft
Object
bihency den fiziksel makine almanızı tavsiye etmem eğer almanya lokasyon 9900k e 1900 TL istiyorlar.Hetzner'de ilk ay 1.138,73 TL sonraki aylar 664 TL. VDS olayına gelirsek @Rabisu @AnadoluHost güzel seçenekler olabilir bütçe dosttu olarak arıyorsanızda @Keyubu

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar
Batihost.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı