Sol Reklam

RYZEN 7 5800X - E5-2670V2 - X5670 ⚔️ NVMe M2 SSD - Türkiye Lokasyon ️⭐️ %99 Saldırı Koruması ⚡ NACSSHOST.COM

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

NacssHost

NACSSHOST - Her daim bir tık yanınızda

Discord:

NACSSHOST.COM#4110

Elmaslar
87
Puanlar
4.170
Yer
Türkiye
Twitter
nacsshost
Bu güzel firmadan yararlanmak isteyen sunucu sahibi adayları için oldukça güzel bir ortam ki herkese de mutlaka şiddetle de burayı öneriyorum.

Değerli yorumun için teşekkür ederiz Yiğit, yep yeni bir etkinlik ile tekrar sahalara döndük sanırım ek olarak fiyat listelerimizi ve konu tasarımımızı da yenilemiş bulunuyoruz. :)

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul
Piyasanın tekel olmaması güzel oluyor cidden tatlı rekabetler yaratacak iddialı ve kaliteli firmalar bulmak bu dönemde iyice zorlaştı artık herkes ya keyubu ya da batihost diyor bana kalırsa çeşitliliğin olması çok iyi oluyor size de bol satışlar dilerim umarım firmanızın geleceği parlak olur bu arada referans sunucuları da bekliyoruz :) O zaman ne diyelim hep birlikte daha iyi yerlere gelmek dileğiyle.

NacssHost

Discord:

NACSSHOST.COM#4110

Elmaslar
87
Puanlar
4.170
Yer
Türkiye
Twitter
nacsshost
Piyasanın tekel olmaması güzel oluyor cidden tatlı rekabetler yaratacak iddialı ve kaliteli firmalar bulmak bu dönemde iyice zorlaştı artık herkes ya keyubu ya da batihost diyor bana kalırsa çeşitliliğin olması çok iyi oluyor size de bol satışlar dilerim umarım firmanızın geleceği parlak olur bu arada referans sunucuları da bekliyoruz :) O zaman ne diyelim hep birlikte daha iyi yerlere gelmek dileğiyle.

Değerli yorumun üzerine referans sunucularımızı yerleştirdik, hatta forum destek ekibinde bulunan @-Bora Berkay- 'da bir kaç saat önce sunucusunu sipariş etti. :)

TorkauL

CAPE NETWORK OYUN HİZMETLERİ
Emektar
Sunucu Sahibi

Discord:

torkaul

Elmaslar
464
Puanlar
15.525
Discord İzni
Minecraft
TorkauL
Değerli yorumun üzerine referans sunucularımızı yerleştirdik, hatta forum destek ekibinde bulunan @-Bora Berkay- 'da bir kaç saat önce sunucusunu sipariş etti. :)
MCValorty - eski adıyla CapeNW olarak NacssHost'dayız. Gerek fiyatlarıyla gerek sundukları cihazlarla en önemlisi mesajlarıma verdikleri cevap süreleriyle beni kendilerine bağlamayı başardılar :)

Başarılar dilerim önü açık bir firma olduğu aşikar.​

Serdar098

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
104
Puanlar
9.060
20 GB Ram'e 4CPU verirseniz lag yapar.
Ayrıca 20GB ramlı makine veriyorsunuz alanı 45GB bu uygun bir alan değil.

NacssHost

Discord:

NACSSHOST.COM#4110

Elmaslar
87
Puanlar
4.170
Yer
Türkiye
Twitter
nacsshost
MCValorty - eski adıyla CapeNW olarak NacssHost'dayız. Gerek fiyatlarıyla gerek sundukları cihazlarla en önemlisi mesajlarıma verdikleri cevap süreleriyle beni kendilerine bağlamayı başardılar :)

Başarılar dilerim önü açık bir firma olduğu aşikar.​
Değerli yorumun için teşekkür ederiz, açacağın sunucuda iyi işler başarabileceğini düşünüyoruz. :)

20 GB Ram'e 4CPU verirseniz lag yapar.
Ayrıca 20GB ramlı makine veriyorsunuz alanı 45GB bu uygun bir alan değil.
Bu değerli yorumun üzerine MC-L 10, 11 ve 12 paketlerini tekrar güncelledik ve fiyatları aynı. :) Yüksek ramli olan sunucular zaten genellikle dedicated aldıkları için bu özellikler VDS olarak gayet mantıklı geliyor şuan bize seninde fikirlerini öğrenmek isteriz ama. :)

Serdar098

Elmaslar
104
Puanlar
9.060
Değerli yorumun için teşekkür ederiz, açacağın sunucuda iyi işler başarabileceğini düşünüyoruz. :)

Bu değerli yorumun üzerine MC-L 10, 11 ve 12 paketlerini tekrar güncelledik ve fiyatları aynı. :) Yüksek ramli olan sunucular zaten genellikle dedicated aldıkları için bu özellikler VDS olarak gayet mantıklı geliyor şuan bize seninde fikirlerini öğrenmek isteriz ama. :)

KONUYA SPOİLER OLARAK
Makineden bir görüntü atarmısınız
Windows Sistem kısmından. & dx-diag ' kısmından (emeoji çıkıyor ondan - koydum :)

Nihat Örnek

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

NiHaT | ApertureWarriorS#6709

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
ApertureWarriorS
Sunucu sahipleri için harika fırsatlar tanınan bir Host Firması. Hak ettiği değeri görüp, daha iyi yerlerde görmek dileğiyle. KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM. ?
MARİNA NETWORK OLARAK BİZ DE NACSS'TAYIZ!

Ada06

system administrator
Emekli

Discord:

adagursoy

Elmaslar
485
Puanlar
11.370
Yer
Muğla
Minecraft
AdaGursoy
Sunucu sahipleri için harika fırsatlar tanınan bir Host Firması. Hak ettiği değeri görüp, daha iyi yerlerde görmek dileğiyle. KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM. ?
MARİNA NETWORK OLARAK BİZ DE NACSS'TAYIZ!
Teşekkürler <3

Noxy

Hosting Görevlisi

Discord:

Anıl - Noxy#1919

Elmaslar
80
Puanlar
6.585
Yer
İstanbul
Minecraft
Noxy4
KONUYA SPOİLER OLARAK
Makineden bir görüntü atarmısınız
Windows Sistem kısmından. & dx-diag ' kısmından (emeoji çıkıyor ondan - koydum :)
Makineden bir görüntü derken tam olarak ne demek istediniz pek anlayamadım?

Serdar098

Elmaslar
104
Puanlar
9.060
Makineden bir görüntü derken tam olarak ne demek istediniz pek anlayamadım?
Makine performansının görüntüsü
+ vergi levhası konuya tc kinlik ve daire adınını montajlayarak konuya koyarmısınız.

NacssHost

Discord:

NACSSHOST.COM#4110

Elmaslar
87
Puanlar
4.170
Yer
Türkiye
Twitter
nacsshost
Makine performansının görüntüsü
+ vergi levhası konuya tc kinlik ve daire adınını montajlayarak konuya koyarmısınız.
Merhabalar, dx diag resmini spoiler olarak ekliyoruz, vergi no ve vergi dairesi konuda en üstte ve en altta yazmaktadır oradan sorgulatabilirsiniz.
Screenshot_1.png

Babayev Network

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

CihanBabayev#6373

Elmaslar
1
Puanlar
0
Yer
Dunyadan Uzakta
Minecraft
CihanBabayev
Uygun Fiyat Ve Kalite Ne diyim vallah

Serdar098

Elmaslar
104
Puanlar
9.060
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı