• Merhaba Ziyaretçi, bedava Minecraft: Story Mode oynamak ve bedava Minecraft: Story Mode sahibi olmak istersen hemen buraya tıkla. Bu çekilişi sakın kaçırma deriz!
Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hai

Site Sahibi
Site Sahibi
2 Ocak 2014
420
879
1.090
23
Belirsiz

Plugin Tanıtımı
Multiverse Invontories plugini hub server kurmak isteyenler yada Worldler arası itemlerin silinmesini (Itemin o worlde özel olmasını) sağlayan plugindir. Daha detaylıca bahsedicek olursak Itemler dünyaya özel saklanmaktadır. Her dünyanın invontorysi ayrıdır. bir dünyadan diğer dünyaya item taşınamaz o itemler o dünyada kalır geri döndüğünde itemini tekrardan alabilir.

Bug Yapılabilir. Multiverse Invontories Buglarını Nasıl Engelleriz.??
1.) /chest komuduyla bir dünyadan itemlerini cheste atarak öbür dünyadan bu itemleri alabilirler. Bunu engellemek /chest komudunu dünyaya özel engellememiz gerekmekte. oyunculardan permissionu kaldırdığımızda /chest komudunu yasaklarız.
Groupmanager/Worlds/Yasaklayacagımız Dünya Adı/groups.yml açıyoruz.

- alphachest.chest
Permissionunu siliyoruz. Servera res attığımızda artık o dünyadaki /chest komudunu engellemiş oluyoruz.

2.) Ender Chesti... Evet bildiğiniz üzere ender chesti sayesinde ender chestine koyduğumuz itemlerimizi bir başka ender chestinden alabiliyoruz. bu şekilde itemleri çekebilirler. Bunu engellemenin çözümünü bir başka plugin anlatımımda anlattım Bkz... http://www.mc-tr.com/konu/banitem-oyunculara-item-yasaklama.106/

Plugin Indirme Linki :
Bu linki görüntülemek için iznin yok. Şimdi giriş yapın veya kayıt olun.

En son 1.4.6 sürümü için çıkmasına rağmen 1.7.2 dahil olmak üzere tüm sürümlere uygun sorunsuz şekilde çalışmaktadır.

13 Haziran 2014
2
0
300
38

Bir Yere gidince itemler gitsin ama öbür dünyaya gidince gitmemesini istiyorum bunun için önerilerin neler? acil cevap :/

DoubleT767

Sudan Çıkmış
10 Kasım 2014
7
0
310
28

Ya
Ben Server Actim Adamlar Spawndaki Esyalarini Baska Dunyalara Goturemeyi orn [/mvtp lapis] buraya ben setwarp lapis yaptim ama hala adamlar baska dunyaya gidince esyalari yok oluyor bunu nasil aktif edebilirim !
Nolur Cevap Verin ! ACIL

firestud5

Yasaklandı
Yasaklandı
29 Mart 2014
159
60
590
Dünya

Tek Serverde Hub Kuracaklar Için Ideal[DOUBLEPOST=1419281773,1419281704][/DOUBLEPOST]
Ya
Ben Server Actim Adamlar Spawndaki Esyalarini Baska Dunyalara Goturemeyi orn [/mvtp lapis] buraya ben setwarp lapis yaptim ama hala adamlar baska dunyaya gidince esyalari yok oluyor bunu nasil aktif edebilirim !
Nolur Cevap Verin ! ACIL
Eğer yok Oluyor Yok Olmuyor Dicekseydin Ve Yanlış Dediysen Serverinde Chest Plugini Varsa Sil Onunla Taşıyorlardır Itemlerini

Emirhan Doğan

Kömür Madencisi
23 Mart 2015
136
58
440
42
Ev

Ben Sadece Seçili Dünyalarda İtem Gitmesini İstiyorum Serverime Skyblock Ekledim Ancak Adamlar Spawndan Arsalar Yani Plotworld Dünyasına Gidince İtemleri Gidiyor Vede Ben Sadece Adaların Oldugu Dünyada Gitmesini İstiyorum Spawna Geri Gelince İtemlerin Tekrar Geri Gelmesini İstiyorum Ancak Ayarlayamıyorum Yardım Edecek Skype Eklesin Veya Buradan Konuşma Başlatsın!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.