Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kalpazankizan321

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
26
Puanlar
900
Öncelikle Merhaba.
Ben tekli oyuncu da bomboş dünya oluşturup sunucuya atıyorum orada arkadaşla yapı yapmak için. Yapıları yapıyorum sonra bilgisayarımda bir yere kaydediyorum. Sonra onu sunucuma tekrar attığımda importlamam gerektiği söyleniyor. /mv import ornekmap normal diye kaydediyorum fakat bomboş olan dünyada biraz ileri gittiğimizde flat geliyor yani dümdüz çimenler. Ben bunu nasıl gideririm. Acaba kaydederken mi yanlışlık yapıyorum import kodum mu yanlış? Yardımcı olabilir misiniz?

lildmr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

ozanlands#7777

Elmaslar
677
Puanlar
8.160
Minecraft
dayioglu
Öncelikle Merhaba.
Ben tekli oyuncu da bomboş dünya oluşturup sunucuya atıyorum orada arkadaşla yapı yapmak için. Yapıları yapıyorum sonra bilgisayarımda bir yere kaydediyorum. Sonra onu sunucuma tekrar attığımda importlamam gerektiği söyleniyor. /mv import ornekmap normal diye kaydediyorum fakat bomboş olan dünyada biraz ileri gittiğimizde flat geliyor yani dümdüz çimenler. Ben bunu nasıl gideririm. Acaba kaydederken mi yanlışlık yapıyorum import kodum mu yanlış? Yardımcı olabilir misiniz?
Oyun içerisinden /mv create build normal, /mv tp build yazın tekli oyuncuya gerek yok.

kalpazankizan321

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
26
Puanlar
900
Hocam yapıları yaptık bi kere. Sunucuya atarken nasıl kaydedicem? "/mv import ornekmap normal" yazıp kaydedince etrafta çimenlikler çıkıyor biraz ileri gidince. Büyük ihtimalle yapıyı yaparken gitmediğimiz chuncklarda çıkıyor çimenler. Nasıl kaydedicem kaydederken?

THOXIA

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!
Onaylı Satıcı

Discord:

efekurban

Elmaslar
448
Puanlar
15.310
Yer
Bursa
Minecraft
HyperionDev
Twitter
efekurbann
Haritayı düz olarak açmayı deneyin; /mv import ornekmap normal -t flat

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı