Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Mükemmel

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Discord:

Redoerdo#0001

Elmaslar
212
Puanlar
14.020
Minecraft
Redoerdo
Canım bak anıl ile aynı ortamdaydın ŞAHSEN demişsin arkadaş gibi bir şeysiniz tanışıklık var tabi sana iyi davranır senin yazanların alayı arkadaşı anılın veya tanıdığı. müşterilere size davrandığı gibi davranmıyor.
Hocam samimiyet yok aramızda Canım vs. şeklinde hitap etmemeye dikkat etmeni rica edeceğim öncelikle. Anıl arkadaşım inkar etmiyorum bu davranışını da değiştirebilir tabi ki doğal olarak ona da tamamım ama benim bizzat hizmet aldığım ve yine hizmet alan tanıdıklarımın bu zamana kadar ki dönütü hep memnuniyet oldu. Ben bunu söylüyorum. Arkadaşı olmasam da haklı gördüğüme haklı derim. İnsanız, doğal olarak anlık gelişen durumların sonuçları senin başına gelen gibi olabilir, sert davranabilir vs. sende hakkını ararsın buraya kadar normalde önceki yorumlara bak konu nerelere gelmiş :D Bana şahsen bu konu tek Anıl nezdine değil de çevresine kadar herkesi karalamak maksadıyla açılmış ve pireyi deve yapma peşindeymişsiniz gibi geliyor.

xRainBow_

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

RainBow ツ#6473

Elmaslar
24
Puanlar
2.070
Minecraft
xRainBow_
Gerçekten yazık. Adam size 3 kuruş paraya yıllarca ürün sunmuş ve desteğini sunmaya da devam ediyor siz adama küfürlü konuşup para için yapmayacağı yok diyorsunuz. Anıl abiyi yaklaşık 2-3 yıldır tanırım ve önceki minecraft sunucularını devamlı oynardım. Adamı daha tanımamışsınız belki isminiz ilk defa duymuşsunuzdur gayet normal bir durum ama gelip para için yapmayacağı şey yok deyip para için oraları buraları kalkmış demeniz trajikomik :D En azından Türkiye için adam ürünler tasarlayıp sakız parasına satıyor ve siz bunu yıllarca kullanıp en sonunda adamı kötülüyorsunuz. Üstelik size iade yapalım vb. gibi cümleler kurmuş aradan yıllar geçmesine rağmen ama kabul etmemişsiniz. Emin olun bunu hiçbir firma yapmaz. Sizin söyleyişinizle para göz olan RequLogia, 3 kuruş para için uğraşsaydı size neden yıllar sonra parasını geri vermek istesin? Piyasadaki insanları yeni tanıyıp burada ekmekleriyle oynamayın emin olun bunun da bir bedeli olacaktır diğer tarafta. @Requlogia umarım bu piyasadan en kısa süre içerisinde kurtulursun. Seviliyorsun :)

xRainBow_

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

RainBow ツ#6473

Elmaslar
24
Puanlar
2.070
Minecraft
xRainBow_
Ayrıca kendisinden de hizmet almış biri olaraktan saat gecenin 3 ünde bile gerekli bilgileri isteyip tarafıma desteği sorunsuz şekilde sundu ve sunmaya devam ediyor. Umarım bu piyasalarda eriyip gitmez bu adam, yoksa gerçekten üzülürüm.

xRainBow_

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

RainBow ツ#6473

Elmaslar
24
Puanlar
2.070
Minecraft
xRainBow_
benim karın ağrım yok. eğer ki var ise söyleyin ve 22 yaşındasın ve bir çoğunuz öyle 15 yaşındaki çocuğa laf yetiştiriyorsunuz haksız olduğunuz için Anıl'ın kalitesi yaptığı paketlerden de belli ama olsun KAAN25 :D
15 yaşında mı? Hocam kendinizi burada daha da küçük duruma düşürmeyin lütfen belki babanız yaşında adamla küfürlü konuşuyorsunuz birde gelip 15 yaş diyorsunuz lütfen kendinizi gülünç duruma düşürmeyin ilerde bu mesajlara bakarken sizde gülersiniz.

Erisos

Yurtta Sulh Cihanda Sulh

Discord:

Erisos

Elmaslar
88
Puanlar
4.430
Yer
İstanbul, Adana'nın Elçisi
Minecraft
Erisos
Gerçekten yazık. Adam size 3 kuruş paraya yıllarca ürün sunmuş ve desteğini sunmaya da devam ediyor siz adama küfürlü konuşup para için yapmayacağı yok diyorsunuz. Anıl abiyi yaklaşık 2-3 yıldır tanırım ve önceki minecraft sunucularını devamlı oynardım. Adamı daha tanımamışsınız belki isminiz ilk defa duymuşsunuzdur gayet normal bir durum ama gelip para için yapmayacağı şey yok deyip para için oraları buraları kalkmış demeniz trajikomik :D En azından Türkiye için adam ürünler tasarlayıp sakız parasına satıyor ve siz bunu yıllarca kullanıp en sonunda adamı kötülüyorsunuz. Üstelik size iade yapalım vb. gibi cümleler kurmuş aradan yıllar geçmesine rağmen ama kabul etmemişsiniz. Emin olun bunu hiçbir firma yapmaz. Sizin söyleyişinizle para göz olan RequLogia, 3 kuruş para için uğraşsaydı size neden yıllar sonra parasını geri vermek istesin? Piyasadaki insanları yeni tanıyıp burada ekmekleriyle oynamayın emin olun bunun da bir bedeli olacaktır diğer tarafta. @Requlogia umarım bu piyasadan en kısa süre içerisinde kurtulursun. Seviliyorsun :)
yıllar geçmesine ramen mi geçen sene ocak ayı dediğim olay abartma vermek zorunda destek para veriyorum.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Hocam hatalı sizsiniz iade için size iban iletin demiş siz hayır demişsiniz ve bura da tek gördüğüm şey arkadaşı karalamak
Screenshot_1.png

Erisos

Yurtta Sulh Cihanda Sulh

Discord:

Erisos

Elmaslar
88
Puanlar
4.430
Yer
Minecraft
Erisos
Son düzenleyen: Moderatör:

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
HOCAM 1 sene önce aldığınız bir ürün olsa böyle bir şahıs sizden IBAN istese verir misiniz. 20 lira hemde
1 sene önce aldıgınız bir üründen neden menmun kalmadınız da şimdi sorun yaptınız onu anlayamadım ?.

Son düzenleyen: Moderatör:

xRainBow_

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

RainBow ツ#6473

Elmaslar
24
Puanlar
2.070
Minecraft
xRainBow_
yıllar geçmesine ramen mi geçen sene ocak ayı dediğim olay abartma vermek zorunda destek para veriyorum.
Size destek vermek zorunda değil diyen olmadı. Kendinizle çelişiyorsunuz. İnsanların ekmeğiyle boş yere oynamayın kul hakkından başka bir şey değil...

Erisos

Yurtta Sulh Cihanda Sulh

Discord:

Erisos

Elmaslar
88
Puanlar
4.430
Yer
Minecraft
Erisos
Size destek vermek zorunda değil diyen olmadı. Kendinizle çelişiyorsunuz. İnsanların ekmeğiyle boş yere oynamayın kul hakkından başka bir şey değil...
zorunda.

BereX

Koydum Çalışma Masasını
Yasaklandı
Sunucu Sahibi
Elmaslar
48
Puanlar
13.520
Yer
.
nerdeyse 1 sene önce arkadaştan bir sistem almıştım çok beğenmiştim bugün fark ettim discord sunucusundayım ve müşteri rolüne sahibim depo skripti almışım eskiden. destek açtım depo skriptinin kopyası yoktu bende. Ayrıca önceden söyleyim Geik plugins'in discord'unda da yetkili kendisi orada da böyle herkese karşı. neyse efendim açtık desteğimizi bekliyoruz... hemen cevap verdi harika (sslerde en üst kısım yok orada ben ENG sitesinden giriş yaptım duyuruya bakın falan dedi ben baktım giriş yaptım orada da yok fakat bana halen TRye giriş yap diyor.) sonra TR - ENG site muhabbeti ben yok diyorum TRden gir hocam diyor olur öyle sorun yok dedim. sonra halletti sistemi ve artık depo ürünümü aldım benim için sorun yoktu fakat ip lisans yeri yazıyordu ben heralde plugin yaptılar sandım indirdim ama halen eski dosya ve lisans ip yeri vardı kendisine destek kısmında sorduğumda tersledi. sonra ben neden her yerde böyle davrandığını sordum ve MCTR de bir kaç tane konuda adı geçtiğini ve burnu kalkık olduğunu söyledim. bu 1 değil 2 değil bana olmasa bile çoğu yerde böyle davranıyor. sonra galiba kaldıramadı IBAN istedi bende IBAN vermedim 1 sene önce almışım parasını geri mi alacağım?? bence yaptığı hareket yanlış para iadesi yapıp beni yasaklamak istedi yediremedi halen :D
bende ürün ve kaliteden memnun olduğumu destek ve iletişim sisteminin kötü olduğunu söyledim. benim gibi müşteriye ihtiyacı yokmuş olabilir başka türlü para kazanıyordur. sonra benim onların ekibini MCTR de kötülediğimi ve karaladığımı söyledi hayır öyle bir şey yapmadım daha önce forum arşivim mecvut ama şuan kötülüyorum iyi oku neyse son kez IBAN istedi ben ayar oldum buna güzel bir metin hazırladım kendisine teşekkür etti. kendisine layık buldu her gün böyle iltifatlar alıyordur zaten.
.
.
.
her şey bir yana kardeşim bende bu işi yapıyorum ben müşterime böyle davranmadım hiç bir zaman 1 kere bile 1 tane bile yok. sunucum da oldu oyuncu kitlemde youtube da yayıncılık yaptım freelance yaptım ekip kurdum destek verdim ben böyle yapmadım 1 tanede benim hakkımda forumda konu yok veya her hangi bir yerde kendisinin yaptığı ilk değil çok gördüm bana da yaptı 2 - 3 defa. kendisi etli konya ekmeğine benziyor zaten neyse..

SS'ler;
Eki Görüntüle 212396Eki Görüntüle 212397Eki Görüntüle 212556
Lütfen yaşın tutmuyorsa bu oyunla uğraşma. İnsanların sinirini dahada attırma @ErisosK. Lütfen!

Erisos

Yurtta Sulh Cihanda Sulh

Discord:

Erisos

Elmaslar
88
Puanlar
4.430
Yer
Minecraft
Erisos
Lütfen yaşın tutmuyorsa bu oyunla uğraşma. İnsanların sinirini dahada attırma @ErisosK. Lütfen!
siz bana virüs atmaya çalışan kişi değil misiniz ben lisans satıyordum leader os un biri bana satmıştı tabi o zaman leader os u bırak lucky perms i bile bilmiyordum kuramıyordum :D neyse siz de ben satın alırım demiştiniz ve bende neden olmasın dedim. bana lisans kontrol etcem şu jarı indir tıkla aç bende o zamanlar leaderos un discord unu yeni bulmuştum onu buldum gittim destek açtım durumu anlattım ban yedim zaten sizi kandırıyorlar dedi fırat adında biri var dı. neyse siz bana çok ağır ithamlar da bulundunuz ve sizi cimer e bildirdim şikayet edemediğimden sizin hakkınız da bunu hatırlıyorum ayrıca yaşın yetmiyorsa bu işlerle uğraşmayın diye bir cümle kullandınız yaşınız bana 18 olduğunu söylediniz 5 dakika sonra 20 lira için 13 yaşında ki çocuklar pazarlık yaptınız :)
video kaydında her şey açık ve nettir ben çocuk aklımla o zaman bilgisizdim baya kandırmış beni dekont var orada şok geçirdim görünce :D beni dolandırmış zaten adam neyse yaşım yetmiyor fakat sizden daha çok şey biliyorum yazılım açısından öyle duruyor sadece plugin atıp sunucu çalıştırmıyorum. bazıları şimdi dicek depo yu niye aldın hüü birader o eklenti bende yoktu uğraşmaya da gerek yoktu ihtiyaçta yoktu dediğim gibi fark ettim istedim adamdan kabalık etti buradayız.

Berex'in küfürleri , virüsleri , dolandırmaları; uzun olmasın diye aşağı kaydırdım dur dur yaparak izleyin iyi seyirler.

MageFX

grind

Discord:

Mage_FX

Elmaslar
98
Puanlar
1.530
Yer
Istanbul

erscyus

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

erscyus

Elmaslar
76
Puanlar
1.420
Yer
361
Minecraft
erscyus
Kara listeden başka her yere benziyor :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı