Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Mücahit/GolemBey/Shazeon/Mucosgrin/Freya problemi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

neon_vitor

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

neon#9620

Elmaslar
103
Puanlar
725
Yer
İstanbul
Minecraft
neon_vitor
Selamlar MC-TR Halkı,

Mücahit Aktaş 'Mucosgrin, Golembey, Shazeon' isimleriyle tanıdığınız kişi tekrardan Freya ismiyle camiyaya geri dönmeye çalışıyor. Daha önce kanalı Semih tarafından ve LittleRoomDev telif ihtarları sayesinde kapatıldı ve yeni kanal açarak yeni isimle geri dönmeye çalışıyor (kanal kapanması için 3 telif ihtarı gerekir öbür ihtarı kimin attığını bilmiyorum). Kendisi Semih'in paketini tekrardan çekerek kanalına atmış sesini bilen bir kişi videoyu açtıktan 10 saniye sonra Mücahit olduğunu anlar ayrıca discordunda GolemBey olduğunu söylediği bir mesajıda var.

Ayrıca kişi tanıttığı plugin paketinde videoda görebileceğiniz gibi PinataParty isimli bir paralı pluginide veriyor. Bu plugini leakli olarak veriyor, leakli plugin içeren bir plugin paketi satışından dolayıda ayrıca şikayet ediyorum. Kanıtları ve kişinin MC-TR hesabını aşağıya sıraladım.

Video:

Kendisinin golembey olduğunu söyleyen sohbet yazışması:
1652460977720.png

MC-TR Hesabı: https://www.mc-tr.com/uyeler/freya.148708/#recent-content

Kişinin MC-TR den uzaklaştırmasını istiyorum ayrıca kendisiyle iş yapmamanızı şiddetle tavsiye ederim.

Aresances

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
10
Puanlar
145
Yer
Türkiye
Minecraft
Aresances
1652469290150.png

Adam herkesden hızlı nick türetiyor valla 4.sünü sığdıramadım bile.

Cazcez

Çerezler Güzeldir!
Premium
Emektar

Discord:

CazcezXD#4073

Elmaslar
1.243
Puanlar
15.660
Yer
JEFF Media GbR
Discord İzni
Minecraft
Cazcez
Konu hakkında yapılan incelemeler sonucunda şahsın daha önce de bu tarz olaylara farklı hesaplar kullanarak karıştığı tespit edildi. Hakkında zaten bir yasaklama kararı olan kullanıcının bağlantılı olduğu bütün forum hesapları kalıcı olarak yasaklandı.

İlgili karara aşağıdaki konudan ulaşabilirsiniz.

TIKLA!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı