Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü MTOT VE IRONCRAFT REZILLIGI

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

'WhereCoskuyu#0001

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

'WhereCoskuyu#0001

Elmaslar
7
Puanlar
110
Yer
Türkiye
Minecraft
WhereCoskuyu
Engelleseydin o zaman Yaşar :D bu durumun çözümü anancılık yapmak değil daha olgun bir karar alınabilirdi, tabi senin gibi bir çocuk başta olunca anancılık yapmak tek çözüm oluyor, maalesef.
Cazceze ulaştığımda olayı anlattım ilk dc'den yazdım, haksız duruma düştü'de engelledi dememesi için saatlerce sabrettim ek olarak faction zamanında ağzından anne lafı düşürmeyen sayılı adamlardansın burda laga luga yapıyorsun

.

Ekler

• konuss.png
    konuss.png
    77,7 KB · Görünt.: 102

Kozmosxd

Discord:

kozmos.#6857

Elmaslar
4
Puanlar
110
Yer
Bursa
Minecraft
kozmosxd
Çocuk çocuk işler bence haketmiş banı
nerenle okuyorsun konuyu banı haketmedim demedim benim şuan hakettiğim tek şey hakkım olan 100 TL. ben kendi irademle çıkmadım ve beni kicklediklerini bilsem çoktan geri girerdim

aspertamsugar

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

aspertamsugar#1144

Elmaslar
4
Puanlar
135
Yer
Türkiye
nerenle okuyorsun konuyu banı haketmedim demedim benim şuan hakettiğim tek şey hakkım olan 100 TL. ben kendi irademle çıkmadım ve beni kicklediklerini bilsem çoktan geri girerdim

Kardeşim sen çekiliş bittikten sonra (çekiliş sonuçlanmaya az bir vakit kala, sonuçlandıktan sonra) sunucuda var mıydın, yok muydun?

az önce konuda küfür eden şahısın haksız olduğunu düşünüyordunuz ne ara düşünceniz değişti?

Savunmuyorum, senide savunmadım. Sadece kurallar çerçevesi altında adil bir davranış göstererek sorunu icaz ettim. Ayriyeten tekrardan da boş bir konu olduğunun arkasındayım ki şu konuya ayırdığınız zamanı internette gelişmeye harcasaydınız, şu anda 100₺'den kat ve kat daha yüksek para kazanmıştınız.

Kozmosxd

Discord:

kozmos.#6857

Elmaslar
4
Puanlar
110
Yer
Bursa
Minecraft
kozmosxd
Kardeşim sen çekiliş bittikten sonra (çekiliş sonuçlanmaya az bir vakit kala, sonuçlandıktan sonra) sunucuda var mıydın, yok muydun?
bilmiyorum ama greroll atıldıktan sonra yoktum ona eminim hangi sunucudan kicklendiğimi öğrenmek için 7/24 discordda bekliyecek değilim atsınlar denetim kaydını kicklenme saatini. çekilişten sonra bilerek kicklediklerini düşünüyorum.

MageFX

grind

Discord:

Mage_FX

Elmaslar
99
Puanlar
1.530
Yer
Istanbul
Cazceze ulaştığımda olayı anlattım ilk dc'den yazdım, haksız duruma düştü'de engelledi dememesi için saatlerce sabrettim ek olarak faction zamanında ağzından anne lafı düşürmeyen sayılı adamlardansın burda laga luga yapıyorsun
Düşündüğün MageFX ben değilim, warp lapiste kazım yapmaya karşıyım.

devil62

Premium

Discord:

özgür#5043

Elmaslar
0
Puanlar
130
Yer
istanbul
Minecraft
DeviL
bilmiyorum ama greroll atıldıktan sonra yoktum ona eminim hangi sunucudan kicklendiğimi öğrenmek için 7/24 discordda bekliyecek değilim atsınlar denetim kaydını kicklenme saatini. çekilişten sonra bilerek kicklediklerini düşünüyorum.
Hayır sen cumartesi ayın 5 inde kicklendin ödülü ise pazartesi kazanmışsın yani bilerek sunucudan atıldıgını ödülü vermemezlik gibi bişey yok ortada bence bu ss herşeyi çözer diye düşünüyorum bence daha fazla uzatma

Ekler

• D3C07AD4-3EB9-4D57-86C4-4C14F52029A9.jpeg
    D3C07AD4-3EB9-4D57-86C4-4C14F52029A9.jpeg
    41,6 KB · Görünt.: 101

Kozmosxd

Discord:

kozmos.#6857

Elmaslar
4
Puanlar
110
Yer
Bursa
Minecraft
kozmosxd
Hayır sen cumartesi ayın 5 inde kicklendin ödülü ise pazartesi kazanmışsın yani bilerek sunucudan atıldıgını ödülü vermemezlik gibi bişey yok ortada bence bu ss herşeyi çözer diye düşünüyorum bence daha fazla uzatma
yoo ödülümü almadan bırakmam ben böyle böyle hak yiye yiye yüz buluyosunuz hepiniz

devil62

Premium

Discord:

özgür#5043

Elmaslar
0
Puanlar
130
Yer
istanbul
Minecraft
DeviL
Kardeşim ss atmışım görmüyorsun galiba hak yeme yok ortada anlıyormusun ? Kazanan kişi açıklanmadan önce sunucudan uzaklaştırılmışsın

Kozmosxd

Discord:

kozmos.#6857

Elmaslar
4
Puanlar
110
Yer
Bursa
Minecraft
kozmosxd
Kardeşim ss atmışım görmüyorsun galiba hak yeme yok ortada anlıyormusun ? Kazanan kişi açıklanmadan önce sunucudan uzaklaştırılmışsın
ben sunucuya girdim mi? girdim. çıktım mı? çıkmadım. bu sebeplerin ödülümün verilmesi için yeterli olduğunu düşünüyorum.

Savunmuyorum, senide savunmadım. Sadece kurallar çerçevesi altında adil bir davranış göstererek sorunu icaz ettim. Ayriyeten tekrardan da boş bir konu olduğunun arkasındayım ki şu konuya ayırdığınız zamanı internette gelişmeye harcasaydınız, şu anda 100₺'den kat ve kat daha yüksek para kazanmıştınız.
savunuyorsun demedim zaten düşünüyorsun dedim ve nasıl internette gelişeceğimi söyle o zaman gelişeyim?

aspertamsugar

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

aspertamsugar#1144

Elmaslar
4
Puanlar
135
Yer
Türkiye
savunuyorsun demedim zaten düşünüyorsun dedim ve nasıl internette gelişeceğimi söyle o zaman gelişeyim?
Şahsen söylemek gerekirse bu konu açıldığından beri tamı tamına 350₺ kazandım ki "nasıl gelişeyim?" lafını bu konuda cevaplamak sakıncalı olur.

Kozmosxd

Discord:

kozmos.#6857

Elmaslar
4
Puanlar
110
Yer
Bursa
Minecraft
kozmosxd
Şahsen söylemek gerekirse bu konu açıldığından beri tamı tamına 350₺ kazandım ki "nasıl gelişeyim?" lafını bu konuda cevaplamak sakıncalı olur.
tamam o zaman laf yapmıycaksın demekki ben gelişemiyorum ki konudayım.

WhiteEffect

MINENIX PROJE YÖNETİCİSİ
Yasaklandı

Discord:

whiteeffect

Elmaslar
230
Puanlar
4.635
Yer
Europe/Istanbul
Minecraft
WhiteEffect
Öncelikle merhaba MC-TR üyeleri,
Öncelikle ban konusundan başlayalım;
Günlerdir Kozmos.#6857 discord ismi ile bilinen üye discordum'da olay çıkartıp üyelere LEAK Plugin satmaya çalışıyordu ve chatte tartışma ortamı oluşuyordu ardından olaya müdahale etmek için uyarı verdim ve :sayac: emojisi attım ( 59'dan geriye sayıyor ) Ardından sayaç 15 civarını gösterdiğinde daha 15 saniyemiz var gibi cümleler kurup tartışmayı devam ettirdi 2. kez uyarı atıp bu mesajdan sonra işlem geçeceğim dediğimde **Sunucu Sahibi** kişiye **Fakir & Fukara, Serveri para için açmışsın** gibi çeşitli ithamlarda bulununca iki tarafında yazdıklarına göre Kozmosa 1 Saat, Jarveusa 5 dakika işlem uyguladım sonrasında Kozmos sürekli dm'den taraf tuttuğumu iddia etti ve bende olayın benim dcimle alakalı olmadığını DM veya Konu üzerinden tartışmalarını gerektiğini söyledim üstünden 2-3 Gün geçtikten sonra İronCraft discordunda hakkıma atılan iftiralar devam edince yasaklama işlemi uyguladım.
Çekiliş ödülünün teslimi hakkında;
İronCraft
ile aramızda sağlanan reklam anlaşması gereği kanal oluşturuldu ve reklam metni atıldıktan sonra 100₺ değerinde olan çekiliş başladı, çekilişin bittiği tarihte 7 Kasım Saat 20:10 tam 26 dakika sonra kanala bakıp Kozmos.#6857 discord isimli üye'nin İronCraft discordunda olmadığını gördüm ve g.reroll atarak yeni kazanan belirledim
Olayın benimle uzaktan yakından bir alakası bulunmamaktadır İronCraft yetkilileri Kişiye WebHook açığı kullandığı için kick işlemi yapıp discordundan uzaklaştırmıştır
Leak eklenti satıldığına dair kanıtı iletebilir misiniz?

Kozmosxd

Discord:

kozmos.#6857

Elmaslar
4
Puanlar
110
Yer
Bursa
Minecraft
kozmosxd

Akrei!

Sans commentaire.

Discord:

Akrei#9940

Elmaslar
686
Puanlar
6.660
Minecraft
zero2
ya arkadaşlar ne bu çocuk çocuk hareketler hem adamın sunucusunu patlat hem 100₺ iste hayır 100₺ çok bir paraymış gibi hatanı kabul etmeyip neden inatla istiyorsun onu anlamadım :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı