Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü MTOT VE IRONCRAFT REZILLIGI

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

aspertamsugar

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

aspertamsugar#1144

Elmaslar
4
Puanlar
135
Yer
Türkiye
tamam kurallarda yazmamasına rağmen diyelim ki uzaklaştırdın beni sunucudan ama o 100 TL yi vermek zorundasınız ben kendi isteğimle çıkmadım sunucudan
Şart olarak sunucuya girmeniz koşul olarak sunulmuş. Daha önceden sunucuya girmiş olabilirsiniz fakat sunucudan yasaklandığınız taktirde böyle bir şey mümkün değil.

'WhereCoskuyu#0001

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

'WhereCoskuyu#0001

Elmaslar
7
Puanlar
110
Yer
Türkiye
Minecraft
WhereCoskuyu
hayır değildin haklı olsan zaten ban yemezdin şuan farklı bir hesapla girip konuya katılman yanlış bildiricem yetkililere
Yetkili kendisi biliyor, günlerdir iletişimdeyim konuya kendimi açıklamak için hesap açma hakkım var gidip yalvarabilirsin

Şart olarak sunucuya girmeniz koşul olarak sunulmuş. Daha önceden sunucuya girmiş olabilirsiniz fakat sunucudan yasaklandığınız taktirde böyle bir şey mümkün değil.
Hiç bir suç işlemeden zaten kicklense kendisine 100 TL biz veririz, gidip WebHook açıp yasaklandığı için kendisine herhangi bid ödül verilmedi

Kozmosxd

Discord:

kozmos.#6857

Elmaslar
4
Puanlar
110
Yer
Bursa
Minecraft
kozmosxd

'WhereCoskuyu#0001

Discord:

'WhereCoskuyu#0001

Elmaslar
7
Puanlar
110
Yer
Türkiye
Minecraft
WhereCoskuyu

Kozmosxd

Discord:

kozmos.#6857

Elmaslar
4
Puanlar
110
Yer
Bursa
Minecraft
kozmosxd
yasaklanacağımı bilsem yapmazdım

'WhereCoskuyu#0001

Discord:

'WhereCoskuyu#0001

Elmaslar
7
Puanlar
110
Yer
Türkiye
Minecraft
WhereCoskuyu
MC-TR'nin ve bir çok discordun kurallarında her şey detaylı olarak yazmıyor mesela everyone spam konusunda MC-TR'nin de discordunda tek hostinglere 6 saat olayı var üyelere karşı bir ceza kural sergilenmemiş ben everyone'nin sunucuya zarar vereceğini bile bile spam atsam kurallara yazmamışız diye benden özür dileyip banlamayacaklar mı ?

Kozmosxd

Discord:

kozmos.#6857

Elmaslar
4
Puanlar
110
Yer
Bursa
Minecraft
kozmosxd
Beni tehtid eden bir adama karşı bu saygım normal değil mi sence ?
tehdit etmiyorum ve etsemde konuda böyle davranamazsın burası mctr. discord değil.

MC-TR'nin ve bir çok discordun kurallarında her şey detaylı olarak yazmıyor mesela everyone spam konusunda MC-TR'nin de discordunda tek hostinglere 6 saat olayı var üyelere karşı bir ceza kural sergilenmemiş ben everyone'nin sunucuya zarar vereceğini bile bile spam atsam kurallara yazmamışız diye benden özür dileyip banlamayacaklar mı ?
hayır onu demiyorum isterse banlıyabilir ama ödülümü vermek zorunda ben kendi isteğimle çıkmadım. discordunuzda açık varsa ben napabilirim.

aspertamsugar

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

aspertamsugar#1144

Elmaslar
4
Puanlar
135
Yer
Türkiye
Sunucu veyahut diğer sahip olunan ve sizin katıldığınız sunucularda cezalandırma işlemi yöneticilere mahsustur. Gerçekçi olalım, istediği şekilde yasaklayabilir. Sonuçta bir imza atmıyorsunuz... Kısa ve öz olsun, gereksiz bir konu.

Yasaklandığınız günden itibaren çekilişe katılmış olsanız bile verilmemesi gayet normal. Ayriyeten sosyal platform üzerinden yasaklanmışsınız.

Kozmosxd

Discord:

kozmos.#6857

Elmaslar
4
Puanlar
110
Yer
Bursa
Minecraft
kozmosxd
Sunucu veyahut diğer sahip olunan ve sizin katıldığınız sunucularda cezalandırma işlemi yöneticilere mahsustur. Gerçekçi olalım, istediği şekilde yasaklayabilir. Sonuçta bir imza atmıyorsunuz... Kısa ve öz olsun, gereksiz bir konu.
az önce konuda küfür eden şahısın haksız olduğunu düşünüyordunuz ne ara düşünceniz değişti?

'WhereCoskuyu#0001

Discord:

'WhereCoskuyu#0001

Elmaslar
7
Puanlar
110
Yer
Türkiye
Minecraft
WhereCoskuyu

Kozmosxd

Discord:

kozmos.#6857

Elmaslar
4
Puanlar
110
Yer
Bursa
Minecraft
kozmosxd
Konu içerisindeki yazılardan bahsetmedim, istediğim gibi davranırım
tamam bende isteğim gibi davranırım o zaman herkes istediği gibi davranacaksa sorun yok ek olarak birde kendi sunucundan kişisel ban attın :D acıyorum size valla

'WhereCoskuyu#0001

Discord:

'WhereCoskuyu#0001

Elmaslar
7
Puanlar
110
Yer
Türkiye
Minecraft
WhereCoskuyu
hayır onu demiyorum isterse banlıyabilir ama ödülümü vermek zorunda ben kendi isteğimle çıkmadım. discordunuzda açık varsa ben napabilirim.
Discordun açığını kullanıyorsun ve bir sunucuya zarar veriyorsun bu bir siber suçtur @Cazcez ve diğer yetkililerin bu siber suça karşı acilen konuyu incelemeleri ve gerekli işlemi yapmaları gerekiyor

Yormok

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Yormok#5037

Elmaslar
64
Puanlar
605
Çocuk çocuk işler bence haketmiş banı

MageFX

grind

Discord:

Mage_FX

Elmaslar
98
Puanlar
1.530
Yer
Istanbul
100TL gibi bir meblağ yüzünden kimseye küfür edecek değilim
Engelleseydin o zaman Yaşar :D bu durumun çözümü anancılık yapmak değil daha olgun bir karar alınabilirdi, tabi senin gibi bir çocuk başta olunca anancılık yapmak tek çözüm oluyor, maalesef.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı