Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü MTOT VE IRONCRAFT REZILLIGI

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kozmosxd

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

kozmos.#6857

Elmaslar
4
Puanlar
110
Yer
Bursa
Minecraft
kozmosxd
ya arkadaşlar ne bu çocuk çocuk hareketler hem adamın sunucusunu patlat hem 100₺ iste hayır 100₺ çok bir paraymış gibi hatanı kabul etmeyip neden inatla istiyorsun onu anlamadım :D
adamın sunucusunu patlat? alt tarafı bir webhook açığı yüzünden boş kanala spam attım. hatamı kabul ediyorum fakat ödülümün verilmesi lazım çok para değilse sen ver o zaman.

Yormok

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Yormok#5037

Elmaslar
64
Puanlar
605
nerenle okuyorsun konuyu banı haketmedim demedim benim şuan hakettiğim tek şey hakkım olan 100 TL. ben kendi irademle çıkmadım ve beni kicklediklerini bilsem çoktan geri girerdim
knk adamları tanımıyorum ama adamların sunucularına zarar ver sonra ödül bekle? ben olsam bende teslim etmezdim.

( Ödülü kazanmış olduğunuz discord sunucusunda kural ihlalinde bulunduğunuz için uzaklaştırılmış ve ödülünüz iptal edilmiştir. )

Son düzenleme:

Kozmosxd

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

kozmos.#6857

Elmaslar
4
Puanlar
110
Yer
Bursa
Minecraft
kozmosxd
knk adamları tanımıyorum ama adamların sunucularına zarar ver sonra ödül bekle? ben olsam bende teslim etmezdim.

( Ödülü kazanmış olduğunuz discord sunucusunda kural ihlalinde bulunduğunuz için uzaklaştırılmış ve ödülünüz iptal edilmiştir. )
zarar vermem çekilişle alakası olmayan birşey olduğu için ödül verilmeme sebebi kişisel ban gibi birşey oluyor adamları kızdırdığım için ödülümü vermiyorlar.

Cazcez

Çerezler Güzeldir!
Premium
Emektar

Discord:

CazcezXD#4073

Elmaslar
1.244
Puanlar
15.660
Yer
JEFF Media GbR
Discord İzni
Minecraft
Cazcez
Şikayette bulunan kullanıcı @Kozmosxd, çekilişi yapan sunucunun kurallarına uymadığı ve bir yöneticiye bildirmesi gerekirken açığı kullandığı görüldüğünden dolayı çekilişi yapan sunucunun söz konusu kullanıcıyı çekilişten men etme hakkı doğal olarak bulunmakta olup, MTOT isimli topluluğun olayla tek alakası çekilişin Ironcraft ile birlikte gerçekleştirilmesidir. Bu sebeple şikayet edilen taraflara hiçbir işlem uygulanmamasına, şikayetçinin ise olaydan haksız kâr elde etmeye çalışması sebebiyle forumdan 2 aylığına uzaklaştırılmasına karar verilmiştir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı