Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü MTOT (Minecraft Türkiye Oyuncu Topluluğu) İki yüzlülüğü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kingpin

Koydum Çalışma Masasını
Yasaklandı

Discord:

Kingpin#1473

Elmaslar
29
Puanlar
430
Yer
Bournemouth
Minecraft
KingpinVice
İsmimin ve sunucumun isminin geçtiğini görüyorum, arkadaşı tanımam etmem discorduna bile sunucumda reklam yaptığı için girdim ( belirtiyorum özellikle, sunucuma gelip reklamları yapıldı :3 ) Capital Network, websitesi bile olmayan bir sunucudan ne sistem alırım ne bakma zahmetine girerim. Hakkımda hakaretler veya suçlamalar varsa kanıt sunun aksi taktirde ben yasal işlemlere başvuracağım şahsi hakaretleriniz ve discord üzerinden insanları örgütlemeniz + kişiye karşı saldırı başlıkları altında. Avukat arkadaşıma gerekli mesajları ileteceğim, yarın akşama kadar discord üzerinden dönüşünüzü bekliyor olacağım.
Lütfen avukat arkadaşınıza gerekli durumları iletin. Davayı da halkı kin ve nefretliğe düşman suçundan açarsınız artık herhalde.

Ozngky

Fırında Isıttığım İlk Taş
Yumiyan

Discord:

Ozngky

Elmaslar
47
Puanlar
13.520
Yer
Yumiyan Kasabası
Minecraft
Ozngky
Kişisel profilim ve kız arkadaşımla olan fotoğrafımın da olduğu discord ekranını sansürsüz bir şekilde discord sunucunuzda binlerce kişiyi nefret söylemine sürüklemekten açmayı planlıyorum. Gerekli dönüşü discord üzerinden bekliyorum sizden. Malum sizden sistem çalıyoruz onu da açıklarsınız dava konusunu konuşurken.

Ozngky

Yumiyan

Discord:

Ozngky

Elmaslar
47
Puanlar
13.520
Yer
Yumiyan Kasabası
Minecraft
Ozngky
Sistem çalmakla itham etmeniz bizim çokta umrumuzda değil, ancak bu ithamları yaparken fotoğrafımı, profilimi, kimliğimi paylaşıyorsunuz bu kişisel bilgilerimin gizlilik ihlaline girer. Benim umursadığım tek nokta bu.

Kingpin

Koydum Çalışma Masasını
Yasaklandı

Discord:

Kingpin#1473

Elmaslar
29
Puanlar
430
Yer
Bournemouth
Minecraft
KingpinVice
Kişisel profilim ve kız arkadaşımla olan fotoğrafımın da olduğu discord ekranını sansürsüz bir şekilde discord sunucunuzda binlerce kişiyi nefret söylemine sürüklemekten açmayı planlıyorum. Gerekli dönüşü discord üzerinden bekliyorum sizden. Malum sizden sistem çalıyoruz onu da açıklarsınız dava konusunu konuşurken.
Emin olun bu konuyu görüşmemize gerek bile yok. O gün yönetim kadronuzdan birisinin gelip sunucumda zaten 1-1.5 saat boyunca amaçlarının sistem çalmak olmadığını anlattı. Durum devam edince yeniliklerinizin bizim yeniliklerimizin tarihleriyle karşılaştırıldığı bir görüntüyü discord sunucuma attım. Gerisine üyelerim kendisi karar verdiler. Reklam yapma konusunda ise benim yaptığım bir şey yok. Ben yalnızca rehberiniz ile tartıştım kaldı ki o bahsi geçen rehber de benim sunucumda eskiden moderatördü. Kötü hareketleri dolayısıyla kadromdan çıkartmıştım. Hatta öyle ki yöneticiniz bu rehber ile ilgili bana danıştı.
Kişisel profilim ve kız arkadaşımla olan fotoğrafımın da olduğu discord ekranını
Demişsiniz ya, tamamen kendi seçiminiz. Halka açık bir platformda herkesin gözünün önüne sevgilinizle fotoğrafınızı ben koyun demedim. "Bu profil fotoğrafındaki kişiler böyle böyle kişileer aaaaa çok kötü pis insanlar bunlar" falan diye bir ithamda da bulunmadım, insanları size karşı düşman belletme çabasına da girmedim. Dediğim gibi yenilik tarihlerini gösterdim ve gerisine insanlar kendileri karar verdiler. Fakat avukatınızın eminim ki size bu durumları daha iyi açıklar. Haklı olduğunuzu düşünüyorsanız dava açmaktan çekinmeyin.

Ozngky

Yumiyan

Discord:

Ozngky

Elmaslar
47
Puanlar
13.520
Yer
Yumiyan Kasabası
Minecraft
Ozngky
Emin olun bu konuyu görüşmemize gerek bile yok. O gün yönetim kadronuzdan birisinin gelip sunucumda zaten 1-1.5 saat boyunca amaçlarının sistem çalmak olmadığını anlattı. Durum devam edince yeniliklerinizin bizim yeniliklerimizin tarihleriyle karşılaştırıldığı bir görüntüyü discord sunucuma attım. Gerisine üyelerim kendisi karar verdiler. Reklam yapma konusunda ise benim yaptığım bir şey yok. Ben yalnızca rehberiniz ile tartıştım kaldı ki o bahsi geçen rehber de benim sunucumda eskiden moderatördü. Kötü hareketleri dolayısıyla kadromdan çıkartmıştım. Hatta öyle ki yöneticiniz bu rehber ile ilgili bana danıştı.

Demişsiniz ya, tamamen kendi seçiminiz. Halka açık bir platformda herkesin gözünün önüne sevgilinizle fotoğrafınızı ben koyun demedim. "Bu profil fotoğrafındaki kişiler böyle böyle kişileer aaaaa çok kötü pis insanlar bunlar" falan diye bir ithamda da bulunmadım, insanları size karşı düşman belletme çabasına da girmedim. Dediğim gibi yenilik tarihlerini gösterdim ve gerisine insanlar kendileri karar verdiler. Fakat avukatınızın eminim ki size bu durumları daha iyi açıklar. Haklı olduğunuzu düşünüyorsanız dava açmaktan çekinmeyin.
Beni gayet iyi anladığınızı düşünüyorum hocam, neden sinirlendiğimi de dahil. Sunucumun ismini kullanarak, çalıyor diyebilirsin hiçbir sorun değil, halka açık alanda profil fotoğrafım yaptığım resmi sen yüzlerce kişinin olduğu yerde negatif söylemlerle sansürsüz paylaşınca hoş olmuyor. Ki haklı da olmuyorsun bu konuda. Şimdilik bu blacklist konusu bana ait değil daha fazla uzatmayacağım, bu sistem konusunu konuşmakta isterseniz her zaman discord üzerinden kapım açık.

Kingpin

Koydum Çalışma Masasını
Yasaklandı

Discord:

Kingpin#1473

Elmaslar
29
Puanlar
430
Yer
Bournemouth
Minecraft
KingpinVice
Beni gayet iyi anladığınızı düşünüyorum hocam, neden sinirlendiğimi de dahil. Sunucumun ismini kullanarak, çalıyor diyebilirsin hiçbir sorun değil, halka açık alanda profil fotoğrafım yaptığım resmi sen yüzlerce kişinin olduğu yerde negatif söylemlerle sansürsüz paylaşınca hoş olmuyor. Ki haklı da olmuyorsun bu konuda. Şimdilik bu blacklist konusu bana ait değil daha fazla uzatmayacağım, bu sistem konusunu konuşmakta isterseniz her zaman discord üzerinden kapım açık.
Açık açık söyleyeyim zaten bu duyuruyu depremden sonra silmiştim. Sunucuda yardım bölgeleri gibi yerleri duyuru olarak geçiyordum ve bu duyurulara bakarken insanların böyle negatif bir olaya maruz kalmalarını istemedim. Ayrıca birebir tanışıklığımız yok. Belki de sistemleri çalan kişi siz değildiniz de oyuncularınız, rehberleriniz bizden gördüğü sistemleri size öneri olarak iletiyordu. Bu nedenden ötürü bahsettiğim mesajı sildim. Bakın ben bu sunucuyu 3 senedir yönetiyorum. Amacım para kazanmak vs. de değil. Ben bu işi hobi olarak yapıyorum. Sunucu vds kirasını çıkartsın yeter mentalitesindeyim. Fakat siz de eminim ki bir sunucu sahibi olarak beni anlayacaksınız. Kendinizin bulduğu fikirlerle kendinizin kodladığı sistemleri 2 gün sonra başka bir sunucuda görmek rahatsız edici bir durum.

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
İsmimin ve sunucumun isminin geçtiğini görüyorum, arkadaşı tanımam etmem discorduna bile sunucumda reklam yaptığı için girdim ( belirtiyorum özellikle, sunucuma gelip reklamları yapıldı :3 ) Capital Network, websitesi bile olmayan bir sunucudan ne sistem alırım ne bakma zahmetine girerim. Hakkımda hakaretler veya suçlamalar varsa kanıt sunun aksi taktirde ben yasal işlemlere başvuracağım şahsi hakaretleriniz ve discord üzerinden insanları örgütlemeniz + kişiye karşı saldırı başlıkları altında. Avukat arkadaşıma gerekli mesajları ileteceğim, yarın akşama kadar discord üzerinden dönüşünüzü bekliyor olacağım.
Hocam????
Sunucunuz resmi marka mıdır? Resmi vergi mükellefi midir? Resmi şahıs şirketi midir? hangisi mevcut geri dönüş beklemekteyim. Avukatınızı tutacaksınız vay be! Hakaret, suçlama değilde "eleştiri, düşünce" özgür bir ülkedeyiz. Düşünce hakkımız var bilginize. Yasal işlemlere "kaçak private" sunucu üzerinden başvuru yapamazsınız. "ÖRGÜTLENME" dediğiniz olay öyle bir şey değildir. Avukat arkadaşınızın ismi, soy ismini iletin bir dilekçe gönderelim saygılarımla -Batuhan Acar

MTOT

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

'WhereCoskuyu#0001

Elmaslar
0
Puanlar
80
Yer
Kırıkkale
Minecraft
WhereCoskuyu
Başa saralım, şimdi tekrar yalanlarını birer birer ortaya çıkaracağım.

"Aramızdaki samimiyete dayanarak desteklerim tarzı mesaj ilettim." Bu mesajı Qrawless'e ilettin mi bilemiyorum o yüzden kesin bir şey söylemeyeceğim. Fakat sözüne güvenip bu mesajı yazdığını varsayalım: Destek çıkarım diyip sözde arkasında durduğu dostuna projesini hayata geçirdiği gibi ilk fırsatta kazık atarak "tüm anlaşmalı sunucularım ile görüşüp büyümemeniz için elimden geleni yapacağım" yazıyorsun. Konunun başına belirttiğim gibi biraz iki yüzlü duruyor, değil mi?
Bu o mesajları attıktan bir süre sonra tekrar Qrawless'e dönüş sağlayıp onun sana "Uzun süredir forumları takip edip liste çıkarttığını" söylemişsin. Bunu söylerken ciddiydik. Bahsi geçen kişinin discord sunucusunun linkine de kendi biyografisinde bulunan linkten erişmiştik. Şimdi bunu forumdaki her aklı selim insana sorayım. Onlar kendileri bu sorunun yanıtını düşünsünler.Eki Görüntüle 218635
Kendi discord sunucu biyografisine neden bir başkasının sizin sunucunuzda oluşturduğu davet linkini koyasınız? KENDİ sunucunuza sağ tıklayarak davet bağlantısı oluşturmak, bir başka sunucu sahibinin sizin için davet linki oluşturup bunu dmden size atarak profiline koy demesinden daha mı zor? (Görselde yer alan linkleri reklam olmaması açısından karaladım)
Bu davet olayını senin akıl ettiğin gibi 13 yaşındaki çocuklar'da akıl edebiliyor merak etme, Benden reklam almak isteyen sunucu sahiplerinin kemik kitlesi yoksa ( +20 Online ) ilk olarak YT Shortsa yönelmesini bu süreçte benim discordumdan özel ayrı bir davet açarak giriş yapan kişileri görmesini rica ediyoruz bu duruma dair bir çok sunucu sahibi ile'de konuşmam mevcut.
Ortağınıza kendisi bizzat reklam yaptığı sunucunun MPSL @ihalitisbackk 'in discordu olduğunu açık bir şekilde ifade etti bende ona benim discorddan açılan linkler olduğunu ve reklam yaptığı kişilerin MPSL'de olmadığını ilettim.
Kendisinin dediği tek şey okey

Ekler

• mctr 9.png
    mctr 9.png
    336,9 KB · Görünt.: 58

MTOT

Discord:

'WhereCoskuyu#0001

Elmaslar
0
Puanlar
80
Yer
Kırıkkale
Minecraft
WhereCoskuyu
Sonrasında "yazdığımız hakaretler" demişsin ya. Eğer sana karşı bir hakaretimiz varsa buyur buraya yaz. Sohbeti silmemizin tek nedeni daha önce projemiz ile ilgili bir kaç fikri seninle paylaşmamızdı. Bu fikirleri bu olaydan sonra çalacağına ikimiz de adımız gibi emindik. Dolayısıyla bu mesajları temizledik. Fakat bu senin için bir problem olmayacaktır. Nasıl olsa kendi ağzında dediğin gibi discord tos kurallarına aykırı bir şekilde message logger kullanıyorsun. Eki Görüntüle 218636
Yani eğer hakaret ettiysek bu mesajların bir yedeği sende hala vardır. Buraya at ki herkes görsün. Sözünün arkasında dur.
mc-tr.com yetkililerinin ve 13 Yaşındaki çocuklarında bildiği gibi bilgisayarı kapattığın andan itibaren silinen mesajlara ait kısımlar kaldırılıyor, eğer plugin içerisinde bir yedekleme varsa benim ile iletişime geçen olursa tüm kısımları iletebilirim.

MTOT

Discord:

'WhereCoskuyu#0001

Elmaslar
0
Puanlar
80
Yer
Kırıkkale
Minecraft
WhereCoskuyu
demişsin. Fakat konunun başındaki görsellerde aynı şekilde benimle bir samimiyetin olmadığı için Qrawless'e yazdığını da söylemişsin. Pek bir çelişkili konuşmuyor musun sence de?
Bir çok görüntü kırpılmış olduğu için böyle bir şey ilettim, seninle olan mesajımız geçen iletmiş olduğunuz linkden sonra ondan başka mesajımız yok yinede incelemeleri için ekran açabileceğimi ilettim üstüne basa basa Kingpin ile olan mesajları kimseye göstermem deyip akılda şüphe mi bıraksaydım ?

MTOT

Discord:

'WhereCoskuyu#0001

Elmaslar
0
Puanlar
80
Yer
Kırıkkale
Minecraft
WhereCoskuyu
Discordun kendi sistemi olan Webhook hizmetini de kendiniz yapmış gibi mal etmeniz de, pes doğrusu.
Kendimiz yapmış gibi maal etmiyoruz Chapman'ın iletisine ek olarak ilettiğimi düşünebilirsiniz 2-3 gün sonra bu sistem'de ortak vs. lafı olmasın diye, Sizin K** MC sunucusuna yaptığız olay gibi bir sonuç olmaması için benim önceden yaptığımı ilettim, sonrasında duyuru atıp bakın bu bizden gördü diye yalan sallamayın diye

MTOT

Discord:

'WhereCoskuyu#0001

Elmaslar
0
Puanlar
80
Yer
Kırıkkale
Minecraft
WhereCoskuyu
Sonrasında "yazdığımız hakaretler" demişsin ya. Eğer sana karşı bir hakaretimiz varsa buyur buraya yaz. Sohbeti silmemizin tek nedeni daha önce projemiz ile ilgili bir kaç fikri seninle paylaşmamızdı. Bu fikirleri bu olaydan sonra çalacağına ikimiz de adımız gibi emindik. Dolayısıyla bu mesajları temizledik. Fakat bu senin için bir problem olmayacaktır. Nasıl olsa kendi ağzında dediğin gibi discord tos kurallarına aykırı bir şekilde message logger kullanıyorsun. Eki Görüntüle 218636
Yani eğer hakaret ettiysek bu mesajların bir yedeği sende hala vardır. Buraya at ki herkes görsün. Sözünün arkasında dur.
Bu kısımda atlamış olduğum kısım varmış ona'da cevap vereyim
Sohbeti silmemizin tek nedeni daha önce projemiz ile ilgili bir kaç fikri seninle paylaşmamızdı.
demişsiniz, KafalarMC için bana yazdığınızda ettiğiniz hakaretler'de mi bu proje ile ilgiliydi, veya 10 Şubat'da sunucunun hostingini değişirmek istediğin'de benimle olan referans konuşmalarında'da mı bir plan program vardı ? Veya sitemde olan MCoin sistemini Depremzedeler için bağışa ekleyeyim mi kısmında'da mı bir plan programınız vardı ?Sizin içinde uygunsa sizdeki cronlardan örnek atma şansın var mı & Rabisunun cronları ile alakalı bilgin var mı gibi bir çok silinen mesajın görüntüsü bende mevcut bu kısımlarda Geliştirmiş olduğunuz siteye dair bir bilgi bulunmuyor ve dedikleriniz bir biri ile uyuşmuyor bilginizle.
Amantenin son cümlesinde dediği gibi arkadaşınız mesajları silip forumda yalan sıkmaya başlamış.

Kingpin

Koydum Çalışma Masasını
Yasaklandı

Discord:

Kingpin#1473

Elmaslar
29
Puanlar
430
Yer
Bournemouth
Minecraft
KingpinVice
Son düzenleme:

Kingpin

Koydum Çalışma Masasını
Yasaklandı

Discord:

Kingpin#1473

Elmaslar
29
Puanlar
430
Yer
Bournemouth
Minecraft
KingpinVice
Bu davet olayını senin akıl ettiğin gibi 13 yaşındaki çocuklar'da akıl edebiliyor merak etme, Benden reklam almak isteyen sunucu sahiplerinin kemik kitlesi yoksa ( +20 Online ) ilk olarak YT Shortsa yönelmesini bu süreçte benim discordumdan özel ayrı bir davet açarak giriş yapan kişileri görmesini rica ediyoruz bu duruma dair bir çok sunucu sahibi ile'de konuşmam mevcut.
Ortağınıza kendisi bizzat reklam yaptığı sunucunun MPSL @ihalitisbackk 'in discordu olduğunu açık bir şekilde ifade etti bende ona benim discorddan açılan linkler olduğunu ve reklam yaptığı kişilerin MPSL'de olmadığını ilettim.
Kendisinin dediği tek şey okey
1 - Arkadaşın davet linki hala profilinde bulunuyor. Eğer senin tarafından davet edildiğini söylüyorsan demek ki arkadaşın sunucusunda bir invite log botu var. Bu botlar Kim hangi davet kodunu kullanmış bunu da destekliyor. Bu davet kodunu kullandığımın ekran görüntüsünü buraya atmış olmanı bekliyorum. Kaldı ki eğer bu davet kodunu kullandıysam bu YİNE senin sunucunda reklam yapmadığım anlamına geliyor. Adamın kendi profiline senin davet linkini koyduğunu bana melekler mi haber verecekti?
Screenshot_2.png

2 - Bu arkadaşı davet eden kişi ortağım değil benim. MSPL diye belirttiği sunucu da seni rastgee geçiştirmek adınaydı çünkü sana hesap vermemiz gerektiğini de düşünmüyorum. Ha ama sen yine yok bendden çektiniz yok şunu yaptınız yok bunu yaptınız diyeceğin için bu arkadaşla 9 adet ortak sunucumun olduğu görseli de şöyle bırakacağım:
Screenshot_4.png

Dipnot olarak da belirteyim: Bu insanlar sizin zimmetli mallarınız değil. Ben sunucularına girip ticket açarak yalnızca yönetimleri ile görüştüm ve para ödüllü bir turnuva düzenlediğimi söyleyerek onları davet ettim. Ticket botu olmayan sunucu kurucularına ise özelden dm atmak zorunda kaldım. Gelip gelmemek ONLARIN KENDİ KARARI. Buna sen karar veremezsin yani.

Ekler

• Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    239,4 KB · Görünt.: 38
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı