Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü MTOT (Minecraft Türkiye Oyuncu Topluluğu) İki yüzlülüğü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kingpin

Koydum Çalışma Masasını
Yasaklandı

Discord:

Kingpin#1473

Elmaslar
29
Puanlar
430
Yer
Bournemouth
Minecraft
KingpinVice
Bir çok görüntü kırpılmış olduğu için böyle bir şey ilettim, seninle olan mesajımız geçen iletmiş olduğunuz linkden sonra ondan başka mesajımız yok yinede incelemeleri için ekran açabileceğimi ilettim üstüne basa basa Kingpin ile olan mesajları kimseye göstermem deyip akılda şüphe mi bıraksaydım ?
Ahahahaha bir bize loglarım var istediğiniz kadar silin deleted messages açık diyorsun bir de bilgisayarı kapatınca o loglar gitti ya diyorsun. Valla komiksin.
Bu kısımda atlamış olduğum kısım varmış ona'da cevap vereyim

demişsiniz, KafalarMC için bana yazdığınızda ettiğiniz hakaretler'de mi bu proje ile ilgiliydi
Screenshot_3.png

Bahsi geçen MC sunucusu ile ilgili sana yazmadığımızı tekrar tekrar söylemekten yoruldum. Sen girip zaten sunucu sohbetinde açık açık konuşulan konuya bodoslama daldın. Yani senin bu olayla alakan ne ki sana bunu yazalım? Niye sana yazarak bu arkadaşlara küfür edelim? Yahu sen kimsin ki bu arkadaşları sana şikayet edelim?
Sizin içinde uygunsa sizdeki cronlardan örnek atma şansın var mı & Rabisunun cronları ile alakalı bilgin var mı gibi bir çok silinen mesajın görüntüsü bende mevcut bu kısımlarda Geliştirmiş olduğunuz siteye dair bir bilgi bulunmuyor ve dedikleriniz bir biri ile uyuşmuyor bilginizle.
Amantenin son cümlesinde dediği gibi arkadaşınız mesajları silip forumda yalan sıkmaya başlamış.
Qrawlessin bunu yazmasının tek nedeni daha önce cpanel kullanmaması ile alakalıydı. Sana yalnızca örnek jobın nasıl girildiğini sordu. İkimiz de rabisu hosting kullanıyorduk ve rabisu taraflı bir sorun olabileceğini düşündüğümüz için sana yazmıştı. Örnekle sistem çalmak çoook farklı şeyler hocam. Tabi sen para verip developer tutup iş yaptırdığın için aradaki farkı anlamayacağına eminim. Ha bilginiz olsun amante'nin bahsettiği "mesajları silip forumda yalan sıkmaya başladımış" dediği kişi sizsiniz. Onu bile lehinize çevirmeye çalışmayın be. :D
Bu arada alt + enter tuşunun varlığından haberdar mısın? Her cümleni ayrı mesajda yazıp konumu kirletme.

MTOT

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

'WhereCoskuyu#0001

Elmaslar
0
Puanlar
80
Yer
Kırıkkale
Minecraft
WhereCoskuyu
1 - Arkadaşın davet linki hala profilinde bulunuyor. Eğer senin tarafından davet edildiğini söylüyorsan demek ki arkadaşın sunucusunda bir invite log botu var. Bu botlar Kim hangi davet kodunu kullanmış bunu da destekliyor. Bu davet kodunu kullandığımın ekran görüntüsünü buraya atmış olmanı bekliyorum. Kaldı ki eğer bu davet kodunu kullandıysam bu YİNE senin sunucunda reklam yapmadığım anlamına geliyor. Adamın kendi profiline senin davet linkini koyduğunu bana melekler mi haber verecekti?
Eki Görüntüle 218659
2 - Bu arkadaşı davet eden kişi ortağım değil benim. MSPL diye belirttiği sunucu da seni rastgee geçiştirmek adınaydı çünkü sana hesap vermemiz gerektiğini de düşünmüyorum. Ha ama sen yine yok bendden çektiniz yok şunu yaptınız yok bunu yaptınız diyeceğin için bu arkadaşla 9 adet ortak sunucumun olduğu görseli de şöyle bırakacağım:
Eki Görüntüle 218660
Dipnot olarak da belirteyim: Bu insanlar sizin zimmetli mallarınız değil. Ben sunucularına girip ticket açarak yalnızca yönetimleri ile görüştüm ve para ödüllü bir turnuva düzenlediğimi söyleyerek onları davet ettim. Ticket botu olmayan sunucu kurucularına ise özelden dm atmak zorunda kaldım. Gelip gelmemek ONLARIN KENDİ KARARI. Buna sen karar veremezsin yani.
Ekran görüntüsünde belirtilen Sysee ile herhangi bir iş birliğim olmadı, konuyu yanıltmak adına farklı kişileri öne sürüyor ilgilenebilir misiniz @Cazcez @Wafe @illu2dev
Benim discordumda 15-20 Ortak sunucu tarzında olması çok doğal, platformumda bulunan sunucu sahipleri diğer sunucuların reklam çekilişlerine katılıyor aynı şekilde sizler'de bu çekilişlere giriş yaptığınız için hali ile ortak sunucular çok gözüküyor, Sen minecraft sunucusundan başka bir sunucunun sahibini bulmak için saatlerce kişilerin üstüne basıp profillerini mi inceliyorsun, MSVL kısmını haksız olduğun için geçiştirme olarak söyledim diyorsun bu işte geçiştirme diye bir şey yok lafınızın arkasında durun.

Kingpin

Koydum Çalışma Masasını
Yasaklandı

Discord:

Kingpin#1473

Elmaslar
29
Puanlar
430
Yer
Bournemouth
Minecraft
KingpinVice
Ekran görüntüsünde belirtilen Sysee ile herhangi bir iş birliğim olmadı, konuyu yanıltmak adına farklı kişileri öne sürüyor ilgilenebilir misiniz @Cazcez @Wafe @illu2dev
Sanırım her fırsatta bildiğin tüm adminleri bu konuya etiketleyeceksin. :D Konuyu yanıltmak adına farklı kişileri öne sürmüyorum. Bahsi geçen kişi buydu.
Benim discordumda 15-20 Ortak sunucu tarzında olması çok doğal, platformumda bulunan sunucu sahipleri diğer sunucuların reklam çekilişlerine katılıyor aynı şekilde sizler'de bu çekilişlere giriş yaptığınız için hali ile ortak sunucular çok gözüküyor.
Bu sizin discordunuz değil Sysee ile benim ortak sunucu sayım? Daha kendin ne dediğini bilmiyorsun dostum.
Sen minecraft sunucusundan başka bir sunucunun sahibini bulmak için saatlerce kişilerin üstüne basıp profillerini mi inceliyorsun, MSVL kısmını haksız olduğun için geçiştirme olarak söyledim diyorsun bu işte geçiştirme diye bir şey yok lafınızın arkasında durun.
Bir discord kullanıcısının üzerine basmak saatler sürmüyor bilgin olsun. Üstüne tıklıyorum, profilinde yukarıdaki görselde de belirttiğim gibi bir MC discord linki varsa aramıza davet ediyorum. Ha sen bu işi uzun olarak görüyorsan diyebileceğim hiçbir şey yok. MSVL değil MSPL* konusuna gelirsek. Sana hangi platformlar üzerinden user list oluşturduğumu sana niye açıklayayım? Açıklasam bu neyi değiştirecekti. Ha "X" platformundan almışım ha "Y" platformundan. Seni alakadar etmiyorsa seni alakadar etmiyordur. Merak etme ayrıca hala sözümün arkasındayım. Senin gibi bir o yana bir o yana hoplamaya çalışmıyorum. Bir çok kişi senin nasıl birisi olduğunu biliyor Yaşarcım. İçin rahat olsun.

MTOT

Discord:

'WhereCoskuyu#0001

Elmaslar
0
Puanlar
80
Yer
Kırıkkale
Minecraft
WhereCoskuyu
Sanırım her fırsatta bildiğin tüm adminleri bu konuya etiketleyeceksin. :D Konuyu yanıltmak adına farklı kişileri öne sürmüyorum. Bahsi geçen kişi buydu.

Bu sizin discordunuz değil Sysee ile benim ortak sunucu sayım? Daha kendin ne dediğini bilmiyorsun dostum.

Bir discord kullanıcısının üzerine basmak saatler sürmüyor bilgin olsun. Üstüne tıklıyorum, profilinde yukarıdaki görselde de belirttiğim gibi bir MC discord linki varsa aramıza davet ediyorum. Ha sen bu işi uzun olarak görüyorsan diyebileceğim hiçbir şey yok. MSVL değil MSPL* konusuna gelirsek. Sana hangi platformlar üzerinden user list oluşturduğumu sana niye açıklayayım? Açıklasam bu neyi değiştirecekti. Ha "X" platformundan almışım ha "Y" platformundan. Seni alakadar etmiyorsa seni alakadar etmiyordur. Merak etme ayrıca hala sözümün arkasındayım. Senin gibi bir o yana bir o yana hoplamaya çalışmıyorum. Bir çok kişi senin nasıl birisi olduğunu biliyor Yaşarcım. İçin rahat olsun.
Hangi lafının arkasındasın tam olarak anlamadım ? MSPL diye belirttiği sunucu da seni rastgee geçiştirmek adınaydı çünkü sana hesap vermemiz gerektiğini de düşünmüyorum. demiştin şimdi tekrardan MSPL'den çektiğinin arkasında mı duruyorsun ?

MTOT

Discord:

'WhereCoskuyu#0001

Elmaslar
0
Puanlar
80
Yer
Kırıkkale
Minecraft
WhereCoskuyu
Bir discord kullanıcısının üzerine basmak saatler sürmüyor bilgin olsun. Üstüne tıklıyorum, profilinde yukarıdaki görselde de belirttiğim gibi bir MC discord linki varsa aramıza davet ediyorum
Demişsin bunun için'de yazıyım sonrasında bu konu hakkında adminler iletişime geçene kadar mesaj atmayı düşünmüyorum.
Kullanıcıya dair ss attığın kısım Hakkımda kısımıdır, kişinin üstüne basmadan hiç bir şekilde sunucu profilinde o kısımı göremezsin, üstlerde görmen için o adamın Durum kısmına sunucu ip vs. iletmesi gerekmektedir bilginizle

Kingpin

Koydum Çalışma Masasını
Yasaklandı

Discord:

Kingpin#1473

Elmaslar
29
Puanlar
430
Yer
Bournemouth
Minecraft
KingpinVice
Hangi lafının arkasındasın tam olarak anlamadım ? MSPL diye belirttiği sunucu da seni rastgee geçiştirmek adınaydı çünkü sana hesap vermemiz gerektiğini de düşünmüyorum. demiştin şimdi tekrardan MSPL'den çektiğinin arkasında mı duruyorsun ?
Alıntımda da yazdığı üzere tekrar oku BEN SANA NEDEN HESAP VEREYİM? Anam mısın babam mısın? Kimsin ki kullanıcılarımı nereden çektiğimi sana bildireyim? Sordun diye platformumun tüm kaynak kodlarını vermemi de ister misin? Ya da mobil bankacılık şifrelerimi falan? Buradaki durumda senin sunucun olmadığı takdirde hangi sunucu olduğu da fark etmez. İnsanların profilinde bulunan linklerden giriş yaptık. Fakat bu HALA seni ALAKADAR EDEN BİR KONU DEĞİL. Çünkü sen senin platformun üzerinden reklam yapıldığı iddia ediyordun. Konuyu farklı sunuculara çevirerek sürekli saptırma çabası içerisindesin. Burada MTOT'tan ve senin rezilliğinden bahsediyoruz. Konuyu bir MSPL'ye bir KafalarMC'ye çevirmeye çalışıp çalışıp duruyorsun. Bu kadar mı utanmazsın?

Kingpin

Koydum Çalışma Masasını
Yasaklandı

Discord:

Kingpin#1473

Elmaslar
29
Puanlar
430
Yer
Bournemouth
Minecraft
KingpinVice
Demişsin bunun için'de yazıyım sonrasında bu konu hakkında adminler iletişime geçene kadar mesaj atmayı düşünmüyorum.
Kullanıcıya dair ss attığın kısım Hakkımda kısımıdır, kişinin üstüne basmadan hiç bir şekilde sunucu profilinde o kısımı göremezsin, üstlerde görmen için o adamın Durum kısmına sunucu ip vs. iletmesi gerekmektedir bilginizle
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
??????????????????????????????????????????????????????
??????????????????????????
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Seninle tartışmam bile hata doğrusu. Savunma şekline bak YUH.

maximina16

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Maximina16#7737

Elmaslar
52
Puanlar
3.955
Yer
Hatay
Minecraft
Maximina16
tarafsız bir şekilde bakınca MTOT'un battıkça battığını görüyorum sadece

Degreda Yönetim

Odunlara Vur Vur Vur!
Yasaklandı

Discord:

atesofking

Elmaslar
12
Puanlar
1.220
Yer
Türkiye
Minecraft
atesofking
Boş bir konu kim neyin ne olduğunu biliyor

Kingpin

Koydum Çalışma Masasını
Yasaklandı

Discord:

Kingpin#1473

Elmaslar
29
Puanlar
430
Yer
Bournemouth
Minecraft
KingpinVice
Boş bir konu kim neyin ne olduğunu biliyor
Bu konuyu kim neyin ne olduğunu daha iyi anlasın diye açtım zaten. Bir şeyleri sorgulamadan körü körüne inanmak kime göre "boş"? Burada bu konuyu gören insanların gözünün önüne her şeyi kanıtlı bir şekilde serdim. Ama 3 mesaj 0 elmas bir üye gelip konumun bomboş olduğunu iddia ediyor. Sanırsam Yaşar arkadaşımız sana gidip "beni konuda savunsana knk" falan yazdı. Siz önce en iyisi mi kendi dolandırıcılık iddialarınızı bir çözümleyin. İyi forumlar.

Degreda Yönetim

Odunlara Vur Vur Vur!
Yasaklandı

Discord:

atesofking

Elmaslar
12
Puanlar
1.220
Yer
Türkiye
Minecraft
atesofking
Ben kötülemek istemedim yaşarın ne olduğunu biliyorum ve arkadaşım değil kendisinin nasıl bir rezil olduğunu biliyorum yani insanlar anlamayıp hala ondan reklam vb alıyor diye demek istedim

Degreda Yönetim

Odunlara Vur Vur Vur!
Yasaklandı

Discord:

atesofking

Elmaslar
12
Puanlar
1.220
Yer
Türkiye
Minecraft
atesofking
Hakkımda 2 tane dolandırıcılık var 2 Side asılsız bugüne kadar çok şükür kimseyi dolandırma dım

Destiny

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

cha_chapman

Elmaslar
187
Puanlar
2.330
Yer
İstanbul
7 Aralık tarihinde bot yaptırmak için bir çok kişiye mesaj iletimi sağladım, hepsine aklımdaki sistemin %70-80 kısmını anlattım ve çok fahiş fiyatlar çıktığı ve site bağlantısı için izin istedikleri için biraz çekindim ve projeyi daha güvenilir biri çıkana kadar askıya aldım, 29 Aralıkta senin discordunu gördüm ve sana hakaret etmeden vs. direkt olarak bu projeyi ben düşünmüştüm birisi sana mı anlattı gibi insanca sorular sordum bunu sorma sebebim üstte'de belirttiğim gibi güvenilir kişiler ile çalışıp projemi emanet edeceğim kişiyi bilmekti, senden sonra yapılma olayına gelirsek site güncellemesi veriyordum, Sofixa sahipleri güncelleme hazırlarken kendilerine mesaj attığımda yönlendirme ve kefil oldular bu sebepten dolayı gidip yaptırdım.
Konuşmalarımız arasında bu botun daha önceden değişik bir stilinin eski mc-tr yetkilisi olan Garp'ın discordunda ( MC-Sepeti) kullanıldığını söyledin ve sana ss attığımda kanalın okunmamış olduğunu kendimin bu projeyi düşündüğünü gayet net bir şekilde açıkladım.

Beni bilmeyenler Destiny'nin sözüne inanacağı için bir kaç görsel bırakacağım, bu botu yaptırmamın en temel sebebi discord üzerinden aldığım mesajlardan kaynaklıydı, sunucu-listesi kanalına manuel yazdığımız için alfabetik bir sıra vardı ve 50 aktif ile 200-250 aktif sunucu altlı üstlü duruyor ve sw sahipleri tarafından çok tepki görüyordu ekstra olarak suncuların sürümü, anlık onlinesi ve açıklamasına dair bir çok bilgi'de olmadığı için zorlanıyorduk bu sebepten bot yaptırmaya karar vermiştik.
Bot zaten MC-Sepeti discordunda kullanılıyordu türünün ilk örneğiydi. EKTE GÖRÜLDÜĞÜ ÜZERE 13 EYLÜL YAYINLANMA TARİHİ Bot benim değil fakat platformun yetkilisi olduğum için fikrimi sundum ve mantıklı buldukları için yaptılar. Benim fikrim olduğunu bundan yola çıkarak yapıldığını da kanıtladım. Daha sonrasında senin birebir aynı botu yaptırman ne büyük tesadüf? Kimse bunun nasıl yapılabileceğini düşünemeyecek kadar salak değil. Kanalın okunmamış olması bence hiçbir şeyi kanıtlamaz. Senin içinde bulundurduğun sunuculara yazacağımı biliyorsun çünkü sunucuların %70 ile işbirliği içerisindesin. İlk başta herhangi bir tepki göstermeyip benim discordumda 3-5 sunucu birikmeye başlayınca "benim sunucularıma yazıyorsun" diye saçma bir bahaneyle discordundan banladın. Neden banlandım diyince SpearNW sunucusundan neden banlandın gibi * saptal bir şeyler söyledin. DM reklamı hiçbir zaman yapmadığım halde (ki kanıtlayamadın) yazın aktif olan SparklesMC sunucumun reklamını yaptığımı iddia ettin. İnsanların fikirlerinin kendisine satılması da garip oluyormuş sağol hayrını görürsün umarım. Amacım kavga çıkarmak değil başka insanlar da sorun yaşamasın diye yaşadıklarımı kendi açımdan aktardım bb

Ekler

• 1677698909598.png
    1677698909598.png
    113 KB · Görünt.: 58
  • 1677699448398.png
    1677699448398.png
    58,1 KB · Görünt.: 61
Son düzenleme:

WhiteEffect

MINENIX PROJE YÖNETİCİSİ
Yasaklandı

Discord:

whiteeffect

Elmaslar
230
Puanlar
4.635
Yer
Europe/Istanbul
Minecraft
WhiteEffect
Bu arkadaş sürekli yasaklanmasına rağmen platformunu yan hesaplardan savunuyor. @Cazcez tekrar yasaklayabilir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı