Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım MOTDmanager - artık sizinde sloganınız var! - Kısa & Öz anlatım.

• Konuyu başlatan Silinen üye 78915
  • Başlangıç Tarihi
  • 636
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Merhaba, MC-TR!
vay be! uzun aradan sonra bir minecraft konusu açıyorum, tuhaf geldi biraz :D her neyse!

bugün sizlere MOTDmanager adlı plugini tanıtacağım! isterseniz hemen geçelim.

aYmbpz.png

Bu plugin ne işeri yarar?
sunucunuz'da şu şey varya
This Minecraft Server'a benzer bir yazı oluşur, hamachi'den kuran

bilir her neyse, oradaki yazıyı renkli,eğlenceli,çeşitli bir yazı yazarız. Ordanda millet slogana özenir çalar sizin sloganınızı xd
aYmbpz.png

Muhittin, bunun komutu bulunmaktamı?
bunun komutu olacağını sanıyorsanız kendinizi kandırmışsınızdır. Her neyse, komutu yok.
Fakat siz MOTD'yi ayarladıysanız ayarladıktan hemen sonra sunucu açıksa olaya /reload girer.
Ama pluginin kodlayıcısı şöyle bir açıklama yaptı: yakında, bunu halledebilecek bir komut ekleyebiliriz takipte kalın!
aYmbpz.png

Kardeş bunun perm'ini söylermisin bana?
hayalleriniz yıkılmış olabilir. Ama bunun permi yok. Komutuda yok :)
hepsini panelden yada dosyasından yapabilirsiniz.
aYmbpz.png

Görseller
1543989444680.png

aYmbpz.png

Asıl konu: Bu plugin nereye atılıyo knk

Sunucularım/HebeleSunucusu/plugins/ sonra yolla plugini /reload çek bitti!

Beğendiyseniz videoma abone like atmayı unutmayın hadi bb

Zergi

Network Dev ()
MinePass

Discord:

Zergi#9302

Elmaslar
416
Puanlar
14.320
Yer
America , United States
Minecraft
ZergiYT
/reload çekmene gerek yok /motdmanager reload çektiğiniz de sadece o pluginin configini yeniler.

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi

Zergi

Network Dev ()
MinePass

Discord:

Zergi#9302

Elmaslar
416
Puanlar
14.320
Yer
America , United States
Minecraft
ZergiYT
/reload yaparsan sunucunun pluginlerine de hasar vermiş olursun

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Reload çekmek yerine sunucuyu yeniden başlatman yeterli reload çektiğiniz de sadece o pluginin configini yeniler. ki verdiğin emeklerde boşuna gider kısacası.

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Video çekmeyip video demen :'D abone olmayı unutmayın :D

Her neyse üzgünüm ki başaralı diyemeyeceğim ama güzel bir konu diyebilirim motdmanager'in youtube da videosu baya bir bulunuyor çoğu insanda bu plugini bilir bu yüzden daha yeni pluginlerin konusunu paylaşırsan hem dikkat çeker hem de işe yaramış olur herkes tarafından ayrıca şunuda eklemek isterim perm'in ne demek olduğunu herkes bilmeyebilir bunuda açıklasaydın güzeldi yeni başlayanlar için neyse. iyi forumlar.

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Video çekmeyip video demen :'D abone olmayı unutmayın :D

Her neyse üzgünüm ki başaralı diyemeyeceğim ama güzel bir konu diyebilirim motdmanager'in youtube da videosu baya bir bulunuyor çoğu insanda bu plugini bilir bu yüzden daha yeni pluginlerin konusunu paylaşırsan hem dikkat çeker hem de işe yaramış olur herkes tarafından ayrıca şunuda eklemek isterim perm'in ne demek olduğunu herkes bilmeyebilir bunuda açıklasaydın güzeldi yeni başlayanlar için neyse. iyi forumlar.
espiri yapmayı sevdiğim için, böyle şeyleri paylaşmayı seviyorum. Eskidende öyleydim, minecraftı bırakınca biraz soğudum forumdan, geri döndüm moralim yerinde @admiraldus 'un konu tasarımından tut XeusEurial'ın ( etiketlenmiyor kanka k.b ) 'ın yapısına biraz baktım geri döndüm ve bu espirileri yapmaya devam ettim. Eski konularımdada aynı espiriler bulunmakta.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı