Sol Reklam
Sağ Reklam

MoonNetwork Runescape Benzeri RPG Skyblock - Özel Ekipmanlar│Dünya Bossları│Atölye│Akçe Sistemi│Görevler│1.16.5

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RolyPoly

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

godback_

Elmaslar
12
Puanlar
3.825
Minecraft
LordJashin
öncelikle senin yaşınıda biliyoruz yetkili olmak için konulara yalvaran velet seni :D

2. olarak sen adada akçe kasabilirsin akçe ilede v9 alınıp yetenek kasılmasını bahsettim size ben türkçe yazmışım orda beni bi bitirirmisin lütfen :d çok korkuttun beni elim ayağım titriyor şuan komik şey seni :d ben sw nin çöp olduğunu neden düşündüğümü sende biliyorsun bende biliyorum bir survival var ordan aldığınızıda biliyoruz :D yarısını

Akçe ile v9 alınmıyor daha onu bile anlayamamışsın. Sen 1 haftada bu serverin daha iyisini yapıcam demedin mi yap hadi görelim? Zindanımdaki 1 tuzağı 1 haftada yapamazsın. Konuştukça batıyorsun. Serveri hiç bir yerden de çalmadım. Yolla kanıtın varsa görelim. Benim de elimde kanıtlar var.

buyur3381

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

berat3381

Elmaslar
10
Puanlar
1.170
Minecraft
arda3381
öncelikle senin yaşınıda biliyoruz yetkili olmak için konulara yalvaran velet seni :D

2. olarak sen adada akçe kasabilirsin akçe ilede v9 alınıp yetenek kasılmasını bahsettim size ben türkçe yazmışım orda beni bi bitirirmisin lütfen :d çok korkuttun beni elim ayağım titriyor şuan komik şey seni :d ben sw nin çöp olduğunu neden düşündüğümü sende biliyorsun bende biliyorum bir survival var ordan aldığınızıda biliyoruz :D yarısını
yalvaran velet mi? :D dostum ben hiç bi forumda yetki yalvarmadımki istemedimde sen başka biriyle karıştırdın :D ben foruma ya fc yada survival sw acılıyomu diye bakıyorum

MrTugberk3

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Alraes#1111

Elmaslar
46
Puanlar
1.420
Yer
Adana
Minecraft
MrAyberk
Facebook
Ayberk Songur
Twitter
Ayberkkk444
yalvaran velet mi? :D dostum ben hiç bi forumda yetki yalvarmadımki istemedimde sen başka biriyle karıştırdın :D ben foruma ya fc yada survival sw acılıyomu diye bakıyorum
formlarda demedim dostum

buyur3381

Discord:

berat3381

Elmaslar
10
Puanlar
1.170
Minecraft
arda3381
formlarda demedim dostum
boş boş bişey bilmeden konuşma senin yaşın belli asıl foruma yaptıgın yorumlardan toxic birisin bak dostum böle olmaya devam etmek sana bişey saglamaz zararlarından bir kacı

1 eger cok şikayet alırsan forumlardan banlana bilirsin
2 eger bir sw acarsan bu yorumları yaptıgın sw ler senin forumunada aynısını yapar oyuncu cekemessin
3 bir süreden sonra insanlar senin yazılarına cevap vermez cünkü senin ne oldugunu bilirler ben bile bi konuyu 4 5 cevaptan fazla uzatan birinden baglantımı kesiyorum
4 boş yapan bebeler icin discorduma beklerim istersen veriyim?

MrTugberk3

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Alraes#1111

Elmaslar
46
Puanlar
1.420
Yer
Adana
Minecraft
MrAyberk
Facebook
Ayberk Songur
Twitter
Ayberkkk444
boş boş bişey bilmeden konuşma senin yaşın belli asıl foruma yaptıgın yorumlardan toxic birisin bak dostum böle olmaya devam etmek sana bişey saglamaz zararlarından bir kacı

1 eger cok şikayet alırsan forumlardan banlana bilirsin
2 eger bir sw acarsan bu yorumları yaptıgın sw ler senin forumunada aynısını yapar oyuncu cekemessin
3 bir süreden sonra insanlar senin yazılarına cevap vermez cünkü senin ne oldugunu bilirler ben bile bi konuyu 4 5 cevaptan fazla uzatan birinden baglantımı kesiyorum
4 boş yapan bebeler icin discorduma beklerim istersen veriyim?
Alraes#8854 öncelikle dcim dediklerin haklı form dan banlanmak aslında hiç korkcağım birşey deil dostum :)

TheIsaORC

theisaorc.com
Premium

Discord:

TheIsaORC#0001

Elmaslar
94
Puanlar
13.945
Yer
İstanbul
Minecraft
TheIsaORC
Özellikleriniz harika animasyonlu kapıları çok beğendim istediğiniz yere umarım gelirsiniz başarılar :)​

DomoOfficial

Discord:

DomoOfficial#3614

Elmaslar
15
Puanlar
13.470
Yer
Sakarya
Minecraft
DomoOfficial
Güzel Sunucuya benziyor başarılar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı