Sol Reklam
Sağ Reklam

Haber Mojang Studios'dan MINECON 2020 Etkinliğine Dair Yeni Bir Açıklama Geldi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
MineCon2015ExpoHall.jpg

Mojang Studios'dan MINECON 2020 Etkinliğine Dair Yeni Bir Açıklama Geldi!
Mojang Studios, sürekli ertelenen MINECON 2020 etkinliğine dair çok önemli bir açıklama yaptı.
Minecraft'ın ana geliştiricisi olan Mojang Studios, 2010 yılından beri düzenli MINECON etkinliği düzenliyor. Bu sene ise düzenlenmesi beklenen MINECON 2020 etkinliği, COVID-19'dan dolayı ani iptal edilmişti. (Bu iptalin ardından Mojang Studios'dan yeni bir açıklama bekleniyordu.) Uzun soluklu bir beklemenin ardından Mojang Studios, bugün MINECON 2020 etkinliğine dair yeni bir açıklama yaptı. Bu açıklamada ise MINECON 2020 etkinliğinin yüz yüzeden ziyade uzaktan gerçekleştirileceği yazıyordu. Bunu duyan Minecraft hayranları ise bu duruma biraz üzülse de etkinliğin iptal olmadığına sevinmişlerdi. Uzun lafın kısası popüler MINECON 2020 etkinliği, 2010 yılından beri ilk defa uzaktan gerçekleştirilecek.

7c162401d30f111a1f6de84de178c150.jpg

Peki, Mojang Studios'un bu yeni açıklaması sadece bunlarla mı sınırlı? Tabii ki de hayır. Mojang Studios, MINECON 2020 etkinliğinin Ekim ayına ertelendiğini ve yeni adının ise Minecraft Live 2020 olduğunu açıkladı. Üstüne üstlük Minecraft'ın resmi Youtube kanalında Minecraft Live 2020 etkinliğine dair mühim tanıtım videosu yayınlandı. Bu tanıtım videosunda ise Minecraft'a devasa bir güncelleme geleceği yazıyordu. Daha doğrusu bu Minecraft Live 2020 etkinliğinde devasa bir güncellemenin duyurulacağı anlatılıyordu. (Bu birinci tanıtım videosunu aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.) Peki, Mojang Studios'un MINECON 2020 etkinliğine dair bu yeni açıklaması hakkında ne düşünüyorsunuz? (Bence 1.17'yi tanıtacaklar.)

3dfecb6ee72e306407776a2052fdb21f.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
T

TugDem

Ziyaretçi
bence daha 1.17 ye geçmezler

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı