Sol Reklam
Sağ Reklam

Tasarım Modern/Poligon | Wallpaper Çalışması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Majoras

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Majoras#3286

Elmaslar
283
Puanlar
14.030
Herkesemerhaba!

Basit olarak temel aletler ile şık bir arkaplan resmi ortaya çıkarmaya çalıştım.Sizde beğendiyseniz resmi yeni sekmede açıp bilgisayarınıza kaydedip kullanabilirsiniz.

Wallpapertasarımı

ERGM68.jpg

jW0R1n.jpg

29L4Nj.jpg

ZEvRQZ.jpg

okGl8k.jpg

lWJRrb.jpg

*Ekran çözünürlüğünüze uymuyor ise tarayıcınızda "photo resizer" diye aratıp çeşitli sitelerde resim boyutunu istediğiniz gibi yeniden boyutlandırabilirsiniz.

Deichor

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

deichor

Elmaslar
213
Puanlar
13.820
Yer
Bursa
Minecraft
Deichor
Dostum bu çalışmaların asıl amacını kavrayamamışsın sanırsam. Bu çalışmaların asıl amacı içerideki tasarımı kendin yapman ancak sen üçgen yapıp içine hazır wallpaper koymuşsun.

G

Garp

Ziyaretçi
Hocam hepsinin sitili aynı tek içindeki wallpaper farklı biraz daha sıra dışı özgün bir şey yapabilirsiniz.

Majoras

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Majoras#3286

Elmaslar
283
Puanlar
14.030
Dostum bu çalışmaların asıl amacını kavrayamamışsın sanırsam. Bu çalışmaların asıl amacı içerideki tasarımı kendin yapman ancak sen üçgen yapıp içine hazır wallpaper koymuşsun.
Üçgenler tasarım değil mi? Arkadaki resimleri olduğu gibi paylaşmadım değiştirdim.Eğer dediğin gibiyse çoğu site siteyi kodlayanın değil Bootstrap'ın projesidir.[DOUBLEPOST=1504480813,1504480764][/DOUBLEPOST]
Hocam hepsinin sitili aynı tek içindeki wallpaper farklı biraz daha sıra dışı özgün bir şey yapabilirsiniz.
İçlerindeki wallpaperleri beğenmeyenlere farklı seçeneklerde sundum.

KansızKurt

• нєяσмιηуυм cєσ •

Discord:

mericbozkurt#2650

Elmaslar
475
Puanlar
12.020
Yer
Web
Minecraft
j3tblue
Çok Güzel :D

EmirReizTR

Bir "Reiz"
Elmaslar
297
Puanlar
0
Yer
Antalya
Kenarları, çevreleri ve fotoyu yani her yeri azcık düzenlemen lazım. Template foto kullanmazsan iyi olur.

Majoras

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Majoras#3286

Elmaslar
283
Puanlar
14.030
Kenarları, çevreleri ve fotoyu yani her yeri azcık düzenlemen lazım. Template foto kullanmazsan iyi olur.
Stok fotoğraf kullandım,fotoğraf makinem olmadığından ve öyle yüksek çözünürlükü manzara resmi çekemediğimden o tarz fotoğraf kullanmaya karar verdim.

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.441
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
Sade ve hoş görsellerden hoşlanırım. Bunlar oldukça dikkat çekici. Ancak her birine farklı efekt eklese idin daha çok dikkat çekerdi. Ama yine de kullanmaya değer :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı