Sol Reklam

Mod Checker hile koruması için gerekli blacklist

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

emreyavuz69

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
6
Puanlar
2.000
tQjV93G.png

Mod Chechker Black list e eklenebilecek hileleri atabilirmisiniz öreneğin şu şekilde!

1563377597854.png

tQjV93G.png

Huzuni vs gibi hileleri eklemek istiyorum, fakat bilmiyorum .json lu kısımlarını sizden ricam

config halinde'de olabilir farketmez veya hastebin üzerinden direkt olarak bana atabilirmisiniz.

çok ihtiyacım var bu sıralar fakat tüm hileleri indirip denemem gerekiyor ondan da pek anlamıorum.

sizden ricam konudan bana ulaşmanız

tQjV93G.png

Ekler

• tQjV93G.png
    tQjV93G.png
    2,8 KB · Görünt.: 66

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
667
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
Eğer pvp sunucusu değilse clientleri engellemeni önermem çünkü çok fazla kişi kullanıyor hile yani kullanmasa da klasöründe bulunuyor ve büyük bir sunucu değilsen online kaybedeceğinin düşüncesindeyim.
Onun yerine Matrix,AAC,Spartan gibi korumalar kullanabilirsin.

emreyavuz69

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
6
Puanlar
2.000
Eğer pvp sunucusu değilse clientleri engellemeni önermem çünkü çok fazla kişi kullanıyor hile yani kullanmasa da klasöründe bulunuyor ve büyük bir sunucu değilsen online kaybedeceğinin düşüncesindeyim.
Onun yerine Matrix,AAC,Spartan gibi korumalar kullanabilirsin.
Günlük 110 - 120 online arası alan bir sunucuyuz ve haliyle gerekiyor clientleri engellememiz. o yüzden örnekte'de gösterdiğim gibi clientleri engelmmem gerek ve isimleri lazım configdeki.

Garoz

Simplicitas tollit virtutem.
Emekli

Discord:

MonBoyhiner#2885

Elmaslar
469
Puanlar
16.160
Yer
Türkiye
Minecraft
GarozLite
ModChecker hiç bir işe yaramıyor hilenin ismini asdfg yapıp girebiliyorsun.

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
667
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
ModChecker hiç bir işe yaramıyor hilenin ismini asdfg yapıp girebiliyorsun.
Ben çok defa denedim hatta string editör ile jar ın içinden bile değiştirmeler yapmıştım fakat halen girmiyordu, sürüm ile alakalı olabilir yada ben düzgün değiştirememişim. :D

ynsgngrd

well, it's done
Emekli

Discord:

yunus can#0004

Elmaslar
561
Puanlar
12.275
Minecraft
YunusCanGungordu
Eklentiyi kurduğun zaman konfigürasyon dosyasında ek bir işlem gerektirmeden, bir sürü hileyi varsayılan olarak kara listeye alıyor. Dahasını da zaten kullanan yok.

emreyavuz69

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
6
Puanlar
2.000
Eklentiyi kurduğun zaman konfigürasyon dosyasında ek bir işlem gerektirmeden, bir sürü hileyi varsayılan olarak kara listeye alıyor. Dahasını da zaten kullanan yok.
Huzuni vs ok aralarında bunlar tr de en cok kullanılan hilelerden biri fakat bir iki eksik var.

S

sooply

Ziyaretçi
Minecraft'ın default dosyaları dışında bulunan bir dosya tespit ettiği zaman girmene izin vermiyor. Açıkçası kullanmanızı önermem.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı