Sol Reklam
Sağ Reklam

Haber Mobil Oyun Call of Duty Mobile Çıktı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yercekimsiz

sv_gravity 0

Discord:

Libris#7386

Elmaslar
481
Puanlar
7.305
wallpapersden.com_call-of-duty-mobile-game_1920x1080.jpg

Herkese uzun bir aradan sonra merhaba MC-TR ahali! Yakın zamanda Activision tarafından ünlü FPS-Shooter oyun serisi olan Call of Duty'nin mobil sürümü çıktı. Haberin biraz daha detaylarına bakalım ve Call of Duty Mobile hakkında daha fazla bilgi alalım.

Nedir bu Call of Duty Mobile?

Call of Duty Mobile, 30 Eylül 2019 tarihinde bütün dünyaya açık bir şekilde sunulmuş, Activision tarafından yayımlanmış FPS-Shooter oyunudur. İçerisinde Battle Royale, 5v5 gibi birçok oyun modu bulunuyor. Daha ilk 4 günden 10.000.000+'dan fazla indirme almış Call of Duty Mobile, hem iOS hem de Android tabanlarında ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor. Oyunun Google Play sayfasına ulaşmak için buraya, iOS sayfasına ulaşmak içinse buraya tıklamanız yeterlidir.

Bu detayların yanı sıra oyunda Call of Duty Black Ops ve Modern Warfare oyunlarından da haritalar mevcut. Ayrıca yepyeni silahlar, teçhizatlar, kişileştirmeler ile tam bir Call of Duty deneyimi almış oluyoruz. Büyük Battle Royale haritası Black Ops 4'deki gibi tasarlanmış ve konulmuştur. Sözün kısası; tam bir aksiyon ve rekabet pompası.

call-of-duty-mobile-icin-klavye-mujdesi.jpg

Diğer mobil aksiyon oyunlarından farkı ne?

Farkı ise optimizasyon, aksiyon ve oynanış açısından bir tık daha önde. Ancak tek sıkıntısı ise kapalı sürümde bulunan hile korumasının çalışmıyor oluşu. Yani her oyunda ortalama 2-3 hileli oyuncu bulunmakta. Bunun dışında herhangi bir sorunu bulunmuyor.

Eğer ki bilgisayarınız veya oyun konsolunuz yok ise ortalama bir telefon ile rahatlıkla oynayabilirsiniz. Ping ve internet açısından ise altyapısı güçlü durumda. Kapladığı depolama alanı açısından da bir adım daha öne geçiyor. Yaklaşık 1.2 - 1.5 GB alan, oyunu yükleyebilmek için hayli hayli yeterli. Yani iyi bir aksiyon deneyimini yüksek akıcılıkta oynamak istiyorsanız Call of Duty Mobile'ı deneyimleyebilirsiniz.

cod-mobile.jpg

Peki oyunu oynamak için nelere ihtiyacım var?

Eğer ki 5v5 modunu oynamak istiyorsanız 2 GB RAM'li, sürümü 4.3'ün üzerinde olan bir telefon hayli hayli iş görecektir. Ancak Battle Royale modunu da akıcı bir şekilde oynamak istiyorum diyorsanız 3 - 4 GB RAM'i bulunan, sürümü 4.3'ün üzerinde olan bir telefon gerekiyor. Bunların dışında da yaklaşık 1.5 GB boş depolama alanınızın bulunması gerekiyor. Çünkü oyuna gelen son optimizasyon güncellemelerinden sonra boyutu biraz artmış durumda fakat, bu miktar çok büyük değil.

wallpapersden.com_call-of-duty-mobile-2019_1920x1080.jpg

Evet değerli okurlar, haberimiz burada sonra ermekte. Umuyorum ki haberi zevkle okumuş ve keyif almışsınızdır. Size oyunla ilgili olan bütün bilgileri vermeye gayret gösterdim. Bunların dışında Call of Duty Mobile'ı da deneyimlemeyi unutmayın, değeceğinden eminim. Herkese iyi günler, iyi oyunlar dileğiyle.

AyBora ?

Eklenti Paketi & Discord Bot
Elmaslar
463
Puanlar
0
Yer
Türkiye
Minecraft
BordoMavi
Başarılı konu olmuş. Eline sağlık.
Oyun çıkmadan BETA kayıtları vardı ve bende katılmıştım. Geçen günlerde mesaj geldi artık oyunu oynayabiliyorum.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Telefon versiyonu mu? "Yok artık." dedim. PUBG'ye güzel rakip çıktı :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı