MOBİL MINECRAFT | 2.Sezon Altın Çağ Başladı! | TurkMCPE Network | Factions| 1.14.60| oyna.turkmcpe.net

Artgum

SpaceCube.Keyubu.Com
Premium
En iyi cevaplar
5
Elmaslar
506
Discord
Artgum#0001
Minecraft
ArtgumSC
Bayadır mobilden minecraft oynamıyorum oynayalı 4 5 yıl geçmiştir :D, ama mcpe de nasıl böyle büyük ve güzel harita yaptınız şaşkın kaldım onun yanı sıra sistemler ve tasarım hoş olmuş başarılar <3

turkmcpenetwork

Fırında Isıttığım İlk Taş
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
34
Bayadır mobilden minecraft oynamıyorum oynayalı 4 5 yıl geçmiştir :D, ama mcpe de nasıl böyle büyük ve güzel harita yaptınız şaşkın kaldım onun yanı sıra sistemler ve tasarım hoş olmuş başarılar <3
Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

Aswaner

Odunlara Vur Vur Vur!
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
25
Mobil Minecrafta Göre Efsanevi Bir Sunucu Başarılarının Devamın Diliyorum Bol Şans...

ActionMC

Say Hello To My Little Friend
Deneme Yazar
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
187
Discord
Sensei#1636
Minecraft
mctoyunda01
Harika desem.

Sooply

...kendimize tapıyoruz, tanrılara değil.
Premium
En iyi cevaplar
7
Elmaslar
1.785
Discord
Sooply#7999
Minecraft
Sooplys
MCPE tarihinin en iyi sunucusu sizsiniz bence. Sunucunuz çok iyi. Başarılar dilerim.

_BaRiS

Be careful and no one should panic!
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
178
Discord
Vitol Ghost#1991
Minecraft
HaleyBear

TURKMCPE ŞARKISI

TRAILER

2.SEZON TANITIM

BedWars Tanıtım

IP: oyna.turkmcpe.net
Slot: 150
Sürüm: 1.14.60

ANDROID (MOBİL) PLATFORMU ÜZERİNDEN NASIL GİRİŞ YAPABİLİRİM?

Sitemizden 'Oyunu İndir' butonuna tıklayıp sunucumuz için tasarlanmış APK dosyasını indirin. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sunucu ekleme bölümünde bulunan adres kısmına 'oyna.turkmcpe.net' yazın. Artık giriş yapabilirsiniz, iyi oyunlar!

PC (BİLGİSAYAR) PLATFORMU ÜZERİNDEN NASIL GİRİŞ YAPABİLİRİM?

Eğer bir Premium hesap sahibiyseniz mojang.com adresinden giriş yapıp hediye Minecraft: Windows 10 Edition kodu alabilirsiniz. Kodunuzu Microsoft hesabından etkinleştirdikten sonra bilgisayarınızda bulunan Microsoft Store'dan "Minecraft: Windows 10 Edition" uygulamasını aratıp ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sunucu ekleme bölümünde bulunan adres kısmına 'oyna.turkmcpe.net' yazın. Artık giriş yapabilirsiniz, iyi oyunlar!

keşke daha onceden görseydim. musait olunca direk giricem.

Yukarı Alt