Sol Reklam
Sağ Reklam

Minisen > 1.8 > Kit PvP > Yeni özellikler, Yeni güncellemeler

Please

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
0
Puanlar
0
Not: Sunucuda Speed Builders gibi oyunlar vb... olucaktır. Bunun sebebi yani Speed Builders pvp ile alakalı olmasada kullanıcılarımızın buildinin gelişmesini istiyoruz. Sunucumuzdaki builderlerde buraya girerek bazen build hızlarını arttırmaya çalışıyor. Eğlenmek içinde girip oynayabilirsiniz :D Oyunda Minigames oyunları olucaktır bununda sebebi kullanıcılarımızın daha iyi eğlenmesini sağlayıp PvP den sıkılınca oradaki Minigameslere girip biraz eğlenmeleridir. Sonuçta sizi kendi sunucumuzdan soğutmak istemeyiz.

2.Not: Sunucuda pvp ile alakalı herşey olucaktır örneğin SurvivalGames, SkyWars, EggWars gibi.... EggWarsın takımlı olması Takımlı PvP isimli eklenicek olan oyunumuzdaki Takım çalışmasının önemini göstermektir.

< Bilgi >
İp: play.minisen.com
Sürüm: 1.8

< Özellikler >
Duel özelliği. Bir oyuncuya duel atmak için /1vs1 duel <oyuncuismi> <arenaismi> yazabilirsiniz.
Skin değiştirebilme özelliği. Oyunda /skin <skinismi> yazarak skin değiştirebilirsiniz.
Kit belirleme özelliği. Kitinizi alın ve /kit belirle yazarak Normal kitiniz olarak ayarlayın.
Daha saymadığım bir çok özellik var. Sonraki güncellemeyle onlarıda söylüyeceğim şuanda acelem vardı o yüzden böyle yazdım.

< Eklenicekler >
Survival Games
Sky Wars (Bunun için skywarsreloaded plugini kullanılıcaktır.)
EggWars (Takımlı.)
Takımlı PvP
Build Uhc (Herkes Tek.)
Build Uhc (Takımlı.)

< Resimler >
< NORMAL PVP ALANI >
Prq946.png

< KİT YENİLEME VE ÇÖP KUTUSU >
okgvP7.png

< 1VS1 >
Lnar7b.png

< SPEED BUİLDERS > (Yeni eklenmiştir. Yeni haritalar gelicektir.)
bG53A0.png

Sunucu güncellenince, yeni özellikler eklenince. Buraya yazılıcaktır. Tabi ben sunucuyun tamamını anlatamadım. Acelem olduğu için Lütfen sunucuya gelip kendiniz öğrenin.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı